Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:04 21.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Кви доказателства бе Пешо?нови [re: ‡Ю⵴µ‡]  
Автор exPesho (спокоен)
Публикувано21.03.02 22:10



Абе аз ако се разходя из Слатина току виж хората ми казали че майка ти е курва. Нищо лично, само дано се замислиш, какво говориш.

Погледни към себе си


Тема Каква тюрма?!нови [re: Пaлaчa]  
Автор Дpyrият (Умерено про-)
Публикувано21.03.02 22:11



Ако повисят само един ден да се "окъпят" в народната любов ще са само за едно място. Тихо такова, мирно, едни чичковци в черно пеят, а други са заети да черпят...

Това е само форум!


Тема Re: Добре бе, Екс, като толкова се бил радвалнови [re: exPesho]  
Автор Дpyrият (Умерено про-)
Публикувано21.03.02 22:13



...ако деликатно им мълчиш те го възприемат като твоя слабост...
Затова ли само се репчите на царя?

Това е само форум!


Тема Да бе Пешо...нови [re: exPesho]  
Автор ‡Ю⵴µ‡ (Ќћaњ)
Публикувано21.03.02 22:15



Той и Костов така разсъждаваше и после след изборите гледа като гръмнат.



Естествено правото да си заврете главата в пясъка ви е запазено. Това обаче не значи, че няма да получите шут в стърчащия задник.

"Човек и добре да живее, умира и друг се ражда!" - Канасювиги Омуртаг

Редактирано от ‡Ю⵴µ‡ на 21.03.02 22:16.



Тема Деборке,нови [re: Debora]  
Автор exPesho (спокоен)
Публикувано21.03.02 22:16



ами ако е истина? Ако наистина любимото ти правителство е правило сметки как да заобиколи закона? И защо сега се тръшкаш, а те нямаше никаква, когато правителството на Костов беше заливано ежедневно с какви ли не измислени помии?

И още: не ти ли светва лампичката, че стар играч като Тошо Тошев играе на сигурно? След като Труд се вдигна срещу това правителствот това означава само едно: че някой, някъде вече му е произнесъл присъдата. Спокойно, не е Костов: Костов и Тошев не се обичат.

Погледни към себе си


Тема Още нищо не си видялнови [re: Дpyrият]  
Автор exPesho (спокоен)
Публикувано21.03.02 22:19



Като те изправим тебе до стената, тогава ще видиш. Царя ти обаче ще избегне въжето като чужд поданик.

Погледни към себе си


Тема Re: Каква тюрма?!нови [re: Дpyrият]  
Автор Пaлaчa (много лош)
Публикувано21.03.02 22:21



всички ще имаме повод/и/ да се черпим :)))))





Боже, Царя ни пази.
Изкуството иска жертви. Палача също.


Тема Re: Защо ли твоето писание ми напомня за...нови [re: Дpyrият]  
Автор AПOЛOH (ФЕБ)
Публикувано21.03.02 22:24



...дома на покойника?
И там всичко е тихо, спокойно, едни черпят, други плачат, трети в черно пеят под миризмата на тамян..
Няма обаче да има ТАМАН!!!
Само със запалена сяра ще ги изпращаме при Сатанаила, тия от 134, що бяха на власт и олигарсваха!
А после да се готвят изродите на жанвиденов начело с кирилцочев!!!

ВСИЧКИ ТУК СМЕ ВРЕМЕННО.
БЪЛГАРИЯ Е ВЕЧНА!


Тема Мутра, Колега,нови [re: MУTPA]  
Автор Zzloba (злобен)
Публикувано21.03.02 22:49



Като дигна Трабант и ме хванат, пък ми се размине, разбирам, че и Шкода може. После, след Фауветата и Аудитата, минавам на Мерцедеси и Беемвета. И пак нищо. Защо все ме тикват в панделата, като дигна депутатска бричка, Опел някакъв или нещо подобно, това ми е въпросът. Да не би на друг бензин да карат, а?

Велчев може и да краде в София, но преди да дигне нещо във Варна, по-добре да пита първо. Тук се знаем.

Върбанката хубаво се налапа, и пет годинки да лежи, нищо не е. За толкоз време не можеш да откраднеш толкова мерецедеси, че да го стигнеш. А за голо бачкане да не говорим.

Обаче ти, докато си седиш с бухалката зад ъгъла, ти рискуваш, даже могат да те гръмнат. И какво ще намажеш? Най-много някоя баба да ограбиш. А нашият си седи по терлици пред камината и ти отмъква десет села наведнъж.

Мутра, той в политиката е като Тату в музиката: няма стигане. Съвсем съм се отчаял. Всяка каса мога да отворя, но цяла нощ ще ми трябва, че и да треперя на всичкото отгоре. А номерът можело да се прави и от удобно кресло в още по-удобен кабинет, стига и НС да ти е удобно.

Zzloba

На цял мандат отива работата.
Конфуций


Тема Re: Още нищо не си видялнови [re: exPesho]  
Автор Дpyrият (Умерено про-)
Публикувано21.03.02 23:06



Това, народната любов е голяма работа, ей!!! Чувстваш ли я? Костов я усети и още не смее да се покаже от дупката. Само писма пише. В празни пликове ги пуска...

Това е само форум!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.