Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:25 25.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема До стената!!!!!!!!!нови [re: ‡Ю⵴µ‡]  
Автор Дpyrият (Умерено про-)
Публикувано21.03.02 21:08



Днес засякох за малко заседанието в парламента.
Изобщо не мога да разбера как може някой да седне да ги защитава? Първо били "голи лозунги" и доказателствата били смешни, после "парламента не е съд". Ни така, ни онака. А тези паразити са цицали от всички нас. Били спазени процедурите, според не знам си кой прокурор, опитал се по-късно да направи политическа кариера.

Що не си гледат гледалото всички тъмно-сини слепци? Толкова бяха жалки в парламента, че си беше отвратителна гледка. Хем те е гад да ги гледаш, хем искаш да разбереш как ще свърши...

п.п. Някой да е догледал заседанието?

Това е само форум!


Тема Re: Напротив, Пешо,нови [re: Zzloba]  
Автор MУTPA (нерегистриран)
Публикувано21.03.02 21:17



Ти пък що се чудиш? Ами това е то политиката. Който не му харесва, да оди да копа. БГ не прави изключение в това отношение.

Глей сега как стят нещата. Върбанов е най-уязвим. Просто естеството на далаверата в тоя сектор е такова, че лесно преминава от едно правителство къъм друго, без да набърка големите интереси. Аз лично не вярвам да го осъдят. По важното е, че голямата далавера, която подхвана Велчев, е от същото естество, но в грандиозни размери. Той работи на принципа - Големи удари, за кратко време. Това обаче ще дестабилизира бизнеса на много хора и накрая ще го отнесе славно. Тук въобще не става дума, за чия сметка е това. Помни ми думата. Велчев ще е най-уплютия министър за последните 13 години.



Тема Добре бе, Екс, като толкова се бил радвалнови [re: exPesho]  
Автор Areнт ()
Публикувано21.03.02 21:26



Върбанов (аз не оставам с такива впечатления) що не се отказа доброволно от имунитета си? Както беше направил един прокурор, обвинен във вземане на подкупи (съвсем неотдавна съдът го обяви за невинен).



Тема За Велчев може и да си прав, не се знае още.нови [re: MУTPA]  
Автор Дpyrият (Умерено про-)
Публикувано21.03.02 21:30



Той усърдно се бори за това!...
Но думата беше за Върбанчо.

Това е само форум!


Тема НА ЧЕНГЕЛЯ !!!нови [re: ‡Ю⵴µ‡]  
Автор Пaлaчa (много лош)
Публикувано21.03.02 21:40



Трябва да сложим един кран (от големите кранове на Варненската корабостроителница в ликвидация) в центъра на столицата. От върха на стрелата на крана се пуска стоманено въже, което завършва с голям ченгел. "Всяка неделя" на тоз ченгел се поставя известен политически джебчия, крадец и седераст. На вратът му се слага табела с надпис "Аз грабих от българите, тъй както турчин не го е грабил".


ВЪРБАНОВ ПЪРВИ НА ЧЕНГЕЛЯ, ДА СЕ ГОТВИ КОСТОФ ...... АМИН !!!!!!



Боже, Царя ни пази.
Изкуството иска жертви. Палача също.


Тема Re: НА ЧЕНГЕЛЯ !!!нови [re: Пaлaчa]  
Автор Дpyrият (Умерено про-)
Публикувано21.03.02 21:58



То така считай, че парламента си е останал без опозиция. След лятното преброяване всеки, който не е бил в далаверата отпадна.

Това е само форум!


Тема Re: Тоя път никак не си прав!нови [re: Zzloba]  
Автор exPesho (спокоен)
Публикувано21.03.02 21:59



Та кой е бил този юнак дето искал да му свалят имунитета? Иначе очевидно паметта ти изневерява, че Т.Ж. дори спа в ареста на централния затвор. и какво от това? Пък ще ми е много любопитно за какво по-точно трябваше да бъде съден Виденов? Че бил некадърен? Ами то вашия цар е рецидивист по тази логика.

Погледни към себе си


Тема Re: НА ЧЕНГЕЛЯ !!!нови [re: Дpyrият]  
Автор Пaлaчa (много лош)
Публикувано21.03.02 22:01



по-добре крадците на ченгеля, после в тюрмата но не в парламента !!!





Боже, Царя ни пази.
Изкуството иска жертви. Палача също.


Тема Re: Добре бе, Екс, като толкова се бил радвалнови [re: Areнт]  
Автор exPesho (спокоен)
Публикувано21.03.02 22:04



Ами той може и да се радва, но не бива да се мълчи при такава очевадна политическа манипулация. Забелязал съм една характерна черта на българските простаци - ако деликатно им мълчиш те го възприемат като твоя слабост. Набий им канчето и веднага започват да те уважават. Примитивно, но действа.

Погледни към себе си


Тема Кви доказателства бе Пешо?нови [re: exPesho]  
Автор ‡Ю⵴µ‡ (Ќћaњ)
Публикувано21.03.02 22:04



Трябва само да се поогледаш. Разходи се сред хората, говори с тях. Отиди в провинцията, поразпитай.
Аз нямам доказателство, че митниците са корумпирани, това обаче не ги прави невинни като сълза, нали?

"Човек и добре да живее, умира и друг се ражда!" - Канасювиги Омуртаг



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.