Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:04 20.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема О, на теб ти светна лампичкатанови [re: ‡Ю⵴µ‡]  
Автор exPesho (спокоен)
Публикувано21.03.02 18:47



че никой не е надявал въжето на Върбанов! Остава да ти светне и че депутатите на НДСВ и БСП сами си надянаха въжето и на малко останалия им морален авторитет. Защото да гласуваш че има основание за сваляне на имунитет при така изложените доказателства от двете страни си е чиста проба морален цинизъм. Аз просто се чудя как депутатите-юристи ще гледат в очите колегите си след като им свърши мандата. Да бъдеш маша за разчистване на политически сметки е винаги било доста гнусно занимание.

Но пък самият Върбанов се радва че ще може да си изчисти името пред съда. Жалко че няма да може да заведе дело за клевета срещу 156 народни представители и един главен прокурор, криещи се зад имунитета си. Но главния прокурор няма да бъде вечно такъв, а пък тези народни представители я изкарат до есента, я не.

Погледни към себе си


Тема Най-сетне доживяхме такова нещо!нови [re: ‡Ю⵴µ‡]  
Автор Zzloba (злобен)
Публикувано21.03.02 18:49



До днес всички управляващи пазеха задниците на предните, та да не би и на тях някой да им потърси сметка. По-далеч да не ходим, така и не осъдиха нито Живков, нито Виденов, а вземаха властта с прокламации за престъпленията им.

Най-сетне веригата се скъса. От тук наестне политиците ще трябва да отговарят ако не за друго, поне за криминалните си престъпления.

Zzloba

На цял мандат отива работата.
Конфуций


Тема Напротивнови [re: exPesho]  
Автор ‡Ю⵴µ‡ (Ќћaњ)
Публикувано21.03.02 18:57



Първо, аз съм твърдо убеден, че Върбанов е виновен, още даже докато СДС бяха на власт, защото имам информация за нарушения от цялата страна, така че съвсем нормално е да му бъде свален имунитетът и това е равностойно на слагане на въже на шията, защото без своя имунитет той ще бъде осъден, а аз вярвам в правосъдието все още.

Ти самия не мислиш ли, че имунитетът не е нещо зад което да се криеш? Аз ако бях на мястото на Върбанов, сам бих поискал да ми го свалят, за да се докаже че съм невинен.

Тук по-скоро Върбанов го е страх, защото знае какво ще се случи.

Ако го признаят за виновен по тези обвинения и го осъдят, значи НДСВ, ДПС и БСП са били прави да му свалят имунитета.

Ако го оправдаят, то той ще се превърне в Герой!

Щом е невинен, то той би трябвало да се радва даже, защото по този начин ще измие срама от лицето на цялото СДС.

"Човек и добре да живее, умира и друг се ражда!" - Канасювиги Омуртаг

Редактирано от ‡Ю⵴µ‡ на 21.03.02 19:00.



Тема Че защо ти треперят тогава гащите,нови [re: exPesho]  
Автор Zzloba (злобен)
Публикувано21.03.02 18:59



че Върбанов щели да го съдят? Що е това опъване, а?

Zzloba

На цял мандат отива работата.
Конфуций


Тема Точнонови [re: Zzloba]  
Автор ‡Ю⵴µ‡ (Ќћaњ)
Публикувано21.03.02 19:04



Колелото прещрака. Чак сега, след 12 години застой имаме прогрес.

"Човек и добре да живее, умира и друг се ражда!" - Канасювиги Омуртаг


Тема Re: Какво точно е станало?нови [re: ‡Ю⵴µ‡]  
Автор Charles (пустинен плъх)
Публикувано21.03.02 19:29



Не се радвай предварително- колко министри преди него си плачеха за наказателно дело, а всичко го замазаха...

Forget about me. As soon as possible.


Тема Re: Напротивнови [re: ‡Ю⵴µ‡]  
Автор exPesho (спокоен)
Публикувано21.03.02 19:44



Ами той се радва, ако не си забелязал. Колкото до това че си имал доказателства за престъпленията на Върбанов от цялата страна, но си мълчал и не си ги предоставил на главния прокурор (горкия няма никакъв шанс в съда с тези изсмукани от пръстите обвинения) говори че или играеш в комбина с Върбанов (един вид театър разиграваш) или си толкова пристрастен че вземаш желаното за действително.

Погледни към себе си


Тема Re: Че защо ти треперят тогава гащите,нови [re: Zzloba]  
Автор exPesho (спокоен)
Публикувано21.03.02 19:51



Ами нека го съдят, то и самият Върбанов го иска. Проблемът е че политическата партия на власт за пореден път си направи гаргара с държавните институции. Вярно е че тази конституция го предпопределя, но все пак единственото което оставаше бе малко здрав разум и самоконтрол. Но оттук нататък духа от бутилката е пуснат. Интересно колко ли от днес гласувалите депутати от НДСВ, БСП или ДПС ще се озоват един ден на мястото на Върбанов. Не че нещо ще са направили по-специално, ами просто като разчистване на политически сметки. И така до безкрайност. Инкриминирането на политиката водена от твоя противник е най-нагледното доказателство за липсата на демокрация в България.

Погледни към себе си


Тема Re: Надянаха въжето на шията на Върбановнови [re: AПOЛOH]  
Автор Kpaли Mapko (мъжкаря)
Публикувано21.03.02 19:57



Дано и той да последва върбанов и дано това не се окаже кьор фишек.

Дано всички сдс активисти да ги бутнат на топло, в лоши битови условия.

Наше дело правое - мьй победим !!!


Тема Трудничък въпроснови [re: Charles]  
Автор lntellnside (мъж)
Публикувано21.03.02 19:58



Върбанчо бил крал. Щом е могъл да го е прави успешно значи не е толкоз прост(не коментирам морала). Като е крал има парици. Като има парици и не е толкоз прост, що не е в ЮАР при Весето? Или знае, че добре си е осигурил гърба и затова не се притеснява или не е крал чак толкоз много. Резулатат е идентичен и в двата случая. Все тая, важното е Доган да вдигне сеира, че да не се занимаваме със собствените си паници. Хляб и зрелища. Като не им даваш хляб увеличаваш им зрелищата и всичко би трябвало да е ОК. Дали?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.