Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:42 26.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Айдеее, още един седесар на съднови  
Автор ‡Ю⵴µ‡ (Ќћaњ)
Публикувано21.03.02 01:52



"Следствието срещу Добрин Митев приключи с мнение за съд

Четири са обвиненията, по които бившият областен управител ще отговаря според водещия разследването

Разследването срещу бившия областен управител на Варна Добрин Митев е приключило още в петък, а материалите по делото и обвинителното заключение са предадени на Варненската окръжна прокуратура. Това потвърди за "Монитор" прокурорът във Варненската окръжна прокуратура Милен Ставрев.

Обвинителното заключение на следователят Константин Михайлов е Митев да бъде предаден на съд. Четири са обвиненията, по които бившият областен управител ще отговаря според водещия разследването. Всички обвинения са по член 283 а от Наказателния кодекс, които визират отговорността на управниците по приватизацията и отдаването под наем на държавни обекти, съобщи още прокурор Ставрев.

Както е известно, първоначалните обвинения срещу Митев бяха за престъпления по служба, а конкретният повод за започване на разследването бе имот от фонда на областната администрация, който областният управител е продал на варненец, препродал апартамента месец по -късно. В хода на предварителното производство се установиха и други нарушения при сделки с имоти на областта и тогава бяха повдигнати нови обвинения срещу бившия варненски управител. Следователят определи и мярка за неотклонение спрямо Митев парична гаранция от 1000 лева.

Предстои изготвянето на обвинителен акт и внасянето му в съда, ако Варненската окръжна прокуратура не намери "дефекти" на разследването и не го върне за ново доразследване."

Днес свалят и имунитета на Венци Върбанов и той ще ходи на съд.

Ако вкарат всички корумпирани политици в страната, членският състав на СДС ще намалее драстично...

И пак възниква въпросът, защо ли загубиха изборите?

"Човек и добре да живее, умира и друг се ражда!" - Канасювиги Омуртаг


Тема Mehlem za moite ushiнови [re: ‡Ю⵴µ‡]  
Автор Keynes (market wizard)
Публикувано21.03.02 02:00



e tazi prekrasna novina. Da se produlzava v sustiq duh, no bez znachenie na cvetove.

ARBEIT MACHT FREI


Тема Първо...нови [re: Keynes]  
Автор ‡Ю⵴µ‡ (Ќћaњ)
Публикувано21.03.02 02:17



...трябва да се бръкне в кошера на крадливите оси, а това е СДС.
Според мен всеки, член на тази крадлива партия трябва да се провери за доходи и данъци, за да видим къде има несъответствия.
После трябва да се премине и към сините симпатизанти, защото ако лично не си бръкнал в кацата с меда, защо ще симпатизираш на крадци? Демек и те са заподозрени.

Веднъж като свършим със синята паплач, ще се захванем и с червената.

"Човек и добре да живее, умира и друг се ражда!" - Канасювиги Омуртаг


Тема Re: Айдеее, още един седесар на съднови [re: ‡Ю⵴µ‡]  
Автор Dobrata (добричка)
Публикувано21.03.02 02:24



Добра насока на вниманието ти в момент, в който правителство продава български митници, обслужвайки интереси на наследствен принц Кирил, също, трансмирайки външен дълг в нарушение на български закони, също, обслужвайки интереси на наследствен принц Кирил /син на министър-председател на България - г-н Симеон Сакскобурготски, наследствен цар/. И двамата /напомням/ са от небългарски произход, избрани от по-малко от 50% избиратели, неконтролирани досега и неконтролируеми. Цел на идването им в България - почти известна!

ДОБРОТО ВИНАГИ ПОБЕЖДАВА!


Тема Хъм... [re: Dobrata]  
Автор ‡Ю⵴µ‡ (Ќћaњ)
Публикувано21.03.02 02:33



Ти явно съвсем си отказала мисловната си дейност и си повярвала на синята пропаганда, която цели еднствено да спаси крадливата си кожа.

1. Митниците не се продават. Договорът с Краун Ейджънтс е консултантски и това всеки го видя. Естествено е от една болшевишка партия да подменя думите консултира и продава, за да заблуждава такива като теб, които отказват сами да потърсят информация.

2. Ако щеш 100 пъти да си повториш, че Н.В. цар Симеон ІІ не е българин, фактът че той и баща му са родени в България, не можеш да изкривиш.
Освен това защо тогава не псуваш Костов. Той също не е с български произход щом ще си говорим за расизъм и чистота на расата.

Ти си един съвършен продукт на една политическа пропаганда, която е била финансирана с окрадените пари на цяла България. Жалко, че не можеш да го осъзнаеш.

"Човек и добре да живее, умира и друг се ражда!" - Канасювиги Омуртаг

Редактирано от ‡Ю⵴µ‡ на 21.03.02 02:35.



Тема Re: Хъм...нови [re: ‡Ю⵴µ‡]  
Автор Дъpвeн Гocпoд (начумерен)
Публикувано21.03.02 03:04



Не знам дали ти е известно, но думата "консултирам" има доста широк смисъл в деловите среди. Едно е сигурно и това е, че този, който консултира, прибира много пари и контролира конусултираната институция или фирма. Хайде сега, кажи къде е информацията за която говориш?
Няма да споря дали царя-менте е българин или не. За мен е показателно обаче отношението му към българските национални празници и традиции и това ми стига да се убедя, че той няма място в управлението на България. Но за да се убедиш в това, за жалост, ще ти се наложи бетонната ти глава да омекне под управлението на смирението и неговите експерти. Жалко но факт и язък за верването.



Тема Леле!нови [re: Дъpвeн Гocпoд]  
Автор Haблюдaтeл (ентусиаст)
Публикувано21.03.02 03:20



"Не знам дали ти е известно, но думата "консултирам" има доста широк смисъл в деловите среди. Едно е сигурно и това е, че този, който консултира, прибира много пари и контролира конусултираната институция или фирма"
абе ти в какви делови среди си се движил?

Я да отивам аз да си контролирам институциите и фирмите, дето съм им бил консултант... Ако нещо се дърпат - ще ги пратя при теб

Редактирано от Haблюдaтeл на 21.03.02 03:21.



Тема Re: Леле!нови [re: Haблюдaтeл]  
Автор Дъpвeн Гocпoд (начумерен)
Публикувано21.03.02 03:24



Щом се дърпат, значи не си си свършил работата. Дай ги насам!



Тема Ами,нови [re: Дъpвeн Гocпoд]  
Автор Haблюдaтeл (ентусиаст)
Публикувано21.03.02 03:29



като те гледам какво имаш предвид под свършена работа - май наистина не съм
Пък те - кой защо са доволни



Тема Re: Ами,нови [re: Haблюдaтeл]  
Автор Дъpвeн Гocпoд (начумерен)
Публикувано21.03.02 03:44



Явно си консултант-идеалист. Не съм сигурен обаче, че "Краун Ейджънтс" в комбина с муньовските юпита са такива (по-скоро съм сигурен че не са). И понеже Ювигий се радва на всеки отходен продукт от царското движение се опитах като на хлапе да му обясня това. Извинявай, ако си си помислил, че обяснявам на теб.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.