Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:25 27.09.24 
Политика, Свят
   >> Политика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Драги Венко,нови [re: Beнko]  
Автор Zzloba (злобен)
Публикувано07.04.02 01:21



някой като краде от държавата, ти се налага да плащаш по-високи данъци или срещу платените данъци да не получаваш нищо насреща - всичко това си е жива кражба от собствения ти джоб.

Освен това, поради крайната скудоумност на постингите ти рядко ги чета, още по-рядко им отговарям. Сега удари бингото, щото дигна стара тема, за да покриеш гафа на хлебарката и се поинтересувах, какво ли, аджеба, си измислил.

Пак нищо. Карай, вече взех да свиквам да ме цакаш по тоя начин.

Приятелски поздрав:

Zzloba

На цял мандат отива работата.
Конфуций


Тема Та какво точно е открадналнови [re: Zzloba]  
Автор Beнko (невЕрващ)
Публикувано07.04.02 01:33



Костов от държавата, дето беше останала с 5 стари лева в хазната и с две крини мухлясало жито в хамбара?

За далаверата на Велчев и принц Кирил нищо не казваш. Щото тя не е с платените данъци, а с данъците, дето тепърва ще плащам, затова ли? Или щото ти смяташ да се пенсионираш, докато дойде време да я плащаме?



Тема Милиард и половина най-малко,нови [re: Beнko]  
Автор Zzloba (злобен)
Публикувано07.04.02 01:39



в комбина с Муравей и Бисеров, само от митниците за 4 годинки.

Друга тема е какво задигнаха в София сините мафиоти и партийци, потърси си темата в архива. Само това е двайсетина страници. Всичко ли да ти преписвам? Или да отворя нова тема, а? Че пак те е тръшнала склерозата.

Как е хлебарката, сменяш ли му компресите и памперсите? Днес е много болен, барабар с лъвчето си.

Zzloba

На цял мандат отива работата.
Конфуций


Тема Това за милиарда и половина РевиЗоро ли ви гонови [re: Zzloba]  
Автор Beнko (невЕрващ)
Публикувано07.04.02 01:58



каза? А в тях влизат ли митата от оная захар, дето я стопил дъждът или тях Илийката ги даде на Симеон? А парите от спиртните афери на Мултигруп влизат ли, или и те са за Монката?
Въпреки многото приказки за парите, текли от митниците към партийните каси, единствения конкретен слуай е тоя с рекета над русемските митничари за сметка на НДСВ. Което струваше главата на "единствената надежда на митниците". Така, че крадеца вика дръжте крадеца.

Хлебаров няма нужда от памперси, ами трябва да се пази от плюнки.
А ти лижеш ли дупето на монтанското диджейче, дето гадните седесари си позволяват да го питат защо ползва държавния Нет през работно време,за да ръси глупости във форума? Ако го лижеш, и ти си търтей като него, щото хич не му личи да знаеш!



Тема Диджеят много те дразни, а?нови [re: Beнko]  
Автор Zzloba (злобен)
Публикувано07.04.02 02:11



По-добре да влиза в Нета, отколкото да си чопли носа, нали и ти това правиш?

Както виждаш, сега който краде, си плаща. А за "единствените известни случаи" не ми приказвай, според данни на ЕС е определена сумата, която ти казах.

А преди Костов че се е крало, спор няма - и при Виденов, и при Фил. Те затова и паднаха в канала, я.

За синьото лъвче не ми реви на врата, сам си го търсеше, не очаквах чак такава простотия от него. И не Диджеят го натоп, а той сам се оля, както виждаш. Или си пропуснал? Ей сега ще дигна темата.

Zzloba

На цял мандат отива работата.
Конфуций


Тема Диджеят си чопли носа, докато е в Нетанови [re: Zzloba]  
Автор Beнko (невЕрващ)
Публикувано07.04.02 22:02



Аз нямам този навик. Това е привичка само на държавните служители.

Освен това, аз си плащам Нета като влизам. Плащам го и на диджея, докато се опитва да наваксва пропуснати ползи. Плащаш го и ти, освен ако не си се уредил и ти да наваксваш като активен борец срещу Костов. Дано си схванал разликата.

Тая сума за която говориш сега дали е по-малка? И ако не е да не излерзе, че новия морал е по-крадлив отт стария? Че е по-лъжлив вече никой не спори. И ти си мъпчиш като посран царелизец.

Не знам какво си е търсело синьото лъвче. Нито как го е настопил диджея. Ти наистина си по-голям идиот от Ювиги, ако си мислиш, че чета всичките ти постинги. Поглеждал ли си колко са станали напоследък?
Но вместо да ми дигаш темата в която се било оляло синьото лъвче, погледни темите в които става дума за оливките на твоите любимци. Че вече не сварвате да им оближите посраните задници своевременно.



Тема Що се правиш на улав?нови [re: Beнko]  
Автор Zzloba (злобен)
Публикувано07.04.02 22:39



Аз си върша частния бизнес, НИЩО не ми струва влизането тук - нито стотинка. Всичко е платено предварително, по-малко не мога да плащам, няма такава тарифа. И с диджея е същото. Това, че си наврял главата си в собствения задник, за да не видиш очевидния факт, ти е стар и многократно споменаван от тебе навик. Разбери най-сетне, че има и друга връзка към мрежата, освен Dial-Up.

Новото правителство е на километри пред старото, слава Богу. Има място за критика, и неведнъж съм го критикувал, но тогава мълчиш като задника, в който е тиквата ти, щото и седесето ги вършеше същите глупости.

Ако сравняваме точка по точка, то във ВСЯКО отношение НДСВ е или същото, или по-добро от СДС, включително и по отношение на обещанията.

Що се отнася до Ювиги, той е по-умен и мъдър от тебе, въпреки че е пет пъти по-млад. Ами нямаш ли ум на младица, не го търси в дълга брадица. Като добавим и склерозата и треперещите ръце, не се учудвам на писанията ти, сравнително добре се справяш. Дай Боже, на твоите години и аз да съм така добре. Виж Българина, например, млад е, води спокоен живот, миейки чинии, а до къде я е докарал. Или хлебарката, дето досега само краката му бяха в повече, а вече го е хванало шизото и все забравя кой е всъщност.

Апропо, понеже не си чел (), да ти обясня: хлебарката се изтърва, че синьото лъвче си е пак той.

Zzloba

На цял мандат отива работата.
Конфуций


Тема На улав се правиш ти. И точно ти ли ще минови [re: Zzloba]  
Автор Beнko (невЕрващ)
Публикувано07.04.02 23:30



обясняваш има ли друга връзка освен Dial-Up . За връзките ти е достатъчно да знаеш, че няма безплатни. Все някой плаща. Токлова години трябваха за да ви го набием в кратуните за обяда, сега трябва да почваме и за връзките. Това, че някой не плаща, а ползва на аванта, не значи, че е безплатно. Той и диджея има някакви подозрения по въпроса, затова като всеки авантаджия направи

. Ама ти май не си ги чел. Или предпочиташ да си мълчиш, щото лижете един и същи задник.

Новото правителство е в много неща наистина е на километри пред старото. По лъжите например. И по далаверите. Я кажи старото правителство имало ли е талъв гаф като този със стенограмата от която става ясно как умуват по какъв начин да заобиколят закона? Ама ти както и другите царелизци вместо да се видите как сте се усрали до ушите, почвате да обяснявате, че от осирането ви щяло да има голяма полза, щото сте наторили и като покарат краставиците, пък като ги продадем на македонците ще изкараме пари за тоалетна хартия.

Ако искаш да видиш колко пъти се е осрало любимото ви правителство, преброй постингите на Ювиги. Той всеки път облизва най-старателно. Така беше и с осирането на Симеон за реакторите, така беше и с всяка от оливките на М.Велчев. Само за безработицата, дето сре я били намалили пропусна да се иозфука, та да му се посмеем. А може и да съм пропуснал.

На Хлебаров не знам какво му е в повече, но за проскубан помияр като тебе ззлобата наистина ти е много.



Тема Много се повтаряш,нови [re: Beнko]  
Автор Zzloba (злобен)
Публикувано07.04.02 23:45



даже в един постинг. Опитах се да ти обясня, че ИМА и друг достъ до Интернет, който не е по телефона. Там не се плаща на час, както явно си мислиш. Има месечна такса и битти. Дали диджеят ще ти напише нещо или не, от това няма нито да ти намалят, нито да ти увеличат пенсията. Надявам се най-сетне да си стоплил. Трудничко иде на тая възраст, на твоите младини Бел още не се е бил родил, ама ще свикнеш с времето, доколкото ти е останало.

По-голям лъжец от Циганина досега не съм срещал, достатъчно е да погледнеш календара на успехите. Докато Царят разправя какво би искал да направи, Мангалът направо го отчете като свършено.

За реакторите - ухапИ се отзад. Пуснал съм ти тема за разМИШЛЕние.

Та за синьото лъвче и хлебарката какво ти беше мнението? Едно и също лице ли са или не? Не ми бягай пак по тъча.

Zzloba

На цял мандат отива работата.
Конфуций


Тема Повтаряш се ти. И не се опитвай да побяснявашнови [re: Zzloba]  
Автор Beнko (невЕрващ)
Публикувано08.04.02 00:45



неща, дето не ги разбираш, Колкото повече се повтаряш, по-смешен ставаш.
Я кажи какво е товабитти и как се харчат във Варна?

Когато Костов разправя какво е направил, злобари като тебе могат само да цвилят, че им е влязло накриво. Когато обаче Симеон лъже и за това, дето е станало (например за ония 277 млн $, дето нетно сме ги спечелили, или за безработицата, дето намаляла с 32 хил. души), и за това, дето ще става (тук примерите са безкрайно много и дори ти не го отричаш), злобните царелизци се правите на разсеяни и питате какво ми е мнението за Хлебаров и синьото лъвче. Кой бяга по тъча?

А за реакторите ще се хапим отзад всички. Щото ако господарят на мълчанието си беше затварял устата и вместо да плещи глупости на развален български или беше направил за реакторите поне половината, от това, което направи Костов, сега въобще нямаше да ги мислим тия реактори.
За ззлобни помияри като тебе, дето имат алергия към Костов само ще припомня, че след като правителството на Беров, избрано с мандата на агент Сава - сегашен коалиционен партньор на царелизците и крепено с гласовете на комунистите - сега в едно правителство с царелизците и агент Сава подписа, че ще затвори реакторите до края на 97 г. и след като любимите ти комунисти не направиха нищо в периода 94 - 97 г (докато бяха заети да крадат жито и да обират банки и прости варненци), трябваше да дойде крадливия циганин Костов, че да отложи затварянето на първите 2 реактора за 2002 г, а на другите два за след 2006 с опция до 2010 г.
Ако прехваленото чучело Симеон беше направило колкото направи Костов, ще трябваше да затяваряме първите 2 блока след 2007 г, а другите - като се издънят. Ама Костов вместо да се оправдава пред хората със договора на Беров и с лошото наследство (дето според идиоти като диджея не било тоилкова лошо) си свърши работата, а чучелото предпочита да се оправдава с Костов и да плещи глупости.

Пък ти пускай теми за реакторите. Като че ли можеш да кажеш нещо по-различно от Симеон по въпроса. Освен, че Костов е циганин.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.