Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:51 25.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Аха, то още като си се родил,нови [re: Krug]  
Автор Zzloba (злобен)
Публикувано14.03.02 12:59



си знаел, че Екс Пешо е оня, дето само преди минута се е подписвал Пешо. После излиза, че и Пешо има, но е друг Пешо.

Та кой е изкарал Агента комунист и кога?

Zzloba



Тема Изобщо докато няма механизъм за отзоваваненови [re: Пивo]  
Автор Zzloba (злобен)
Публикувано14.03.02 13:04



на депутатите, не може да се говори за демокрация. Питай Чърчил.

А и сега имат възможност да извадят нелицеприятните неща на показ, какво им пречи? Няма да могат да отхвърлят закона с приказки, в това съмняваш ли се?

И докога в тази държава личното облагодетелстване, злоупотребата с власт ще се смятат за нещо простимо, дребна работа, особено ако могат да се засегнат партийни интереси, а кражбата на кокошка или ток - не?

Zzloba



Тема Ззлоба, ДИР-а ме принуди да синови [re: Zzloba]  
Автор Areнт (ех-Чавдар)
Публикувано14.03.02 13:25



направя възродителен процес, защото след всяко влизане в бележките ме изхвърляше и логването след това беше голяма болка отзад. Така че след дълга борба снощи и тази сутрин просто ми писна и си направих нова регистрация.



Тема Да не е онова с наказанието?нови [re: Areнт]  
Автор Zzloba (злобен)
Публикувано14.03.02 13:34



При мен има два случая: или съм наказан, понеже съм пускал много постинги за кратко време (никога не се случва, когато наистина го направя, a когато връзката е скапана и натисна няколко пъти "Продължи"), или след логването излиза "Обектът не може да бъде доставен" или някакво подобно. Това са бъгове в програмата им. Но в комбина със съобщението "Това не винаги е грешка", наистина може да те изкара от кожата.

И все пак кой те изкара червен? Да му имам акъла.

Zzloba



Тема Едва линови [re: Zzloba]  
Автор Areнт (ех-Чавдар)
Публикувано14.03.02 13:40



След пускане на бележка ме изхвърля със съобщение за грешно име или парола. Като ги въведа на екрана който ми излиза - пак дава същото съобщение и ме изпраща на началната страница, където следва ново попълване и опит за влизане, който допреди някое време беше успешен само ако избера влизане в "Моя ДИР" (но не и в "Клубове"). Ама от вчера се скапаха съвсем нещата - влизам в "Моя ДИР" ама а опитам да мръдна оттам веднага ми казва, че името или паролата били грешни.



Тема Фабрики, заводи, хотели,нови [re: Aнтиkoмyниcт]  
Автор Zzloba (злобен)
Публикувано14.03.02 13:40



всичко намазах от живковото време. Но после дойде Костов и ми го взе, затова ме е яд.

Ей, много повърхностно и праволинейно мислене имаш, ако твоето изобщо може така да се нарече. Щом с елементарни понятия не можеш да се оправиш, какво да приказваме?

Днес в парламента няма комунисти, затова няма и антикомунисти, и ти не си такъв, а позьор. Нищо не си направил срещу комунизма, а вече е късно да се хващаш. Ти си като ония, дето станаха партизани след 9-ти септемви 1944-та - с най-голямата уста.

Zzloba



Тема Писа ли на поддръжката?нови [re: Areнт]  
Автор Zzloba (злобен)
Публикувано14.03.02 13:45



И на мен ми се случва, а съвсем скоро и някой друг се оплака, може би _Andrea_

При мен беше същото до вчера - влизане само през dir.bg (и то от втория път), но не и през "вход" в "клубове".

Zzloba



Тема Re: Фабрики, заводи, хотели,нови [re: Zzloba]  
Автор Aнтиkoмyниcт (заклет)
Публикувано14.03.02 14:10



А, извинявай, Илийка, не знаех, че си ти. През април ще имам работа във Варна, ще намина в гранд-хотела, приготви 12-годишното и оная кючекчийката.

Сега към твоето алтер его - Злоба.
Ако преброиш в парламента колко души са били членове на БКП или са членове на БСП /партия, която не е призната от Социалистическия Интернационал поради комунистическата й окраска/, ще видиш, че са квалифицирано мнозинство.

А иначе ти бъркаш "антикомунист" с "активен борец против фашизма". Аз не претендирам за безплатни карти за всичко и допускане в университета без конкурс на деца и внуци до девето коляно. Татко ти активен борец ли беше? Нищо, нищо, ние знаем че не е убивал никого. Само заради келепира.

Бог пише право дори когато изкривява редовете


Тема Пак ще кажа, че на калпавия царедворецнови [re: Zzloba]  
Автор Beнko (невЕрващ)
Публикувано02.04.02 23:35



опозицията му пречи.
Значи не може да се разчита на дискретността на опозицията. А на дискретността на царелизците може, нали? Щото опозицията изнесе стенограмите от съвещанията на министерския съвет, дето всите министри умуват как да заобиколят закона. Не е някой царедворец, дето го е яд на другите, че му удариха балтийката и им подлива вода. Те не са такива. Те са с нов морал. И хич не са злобни - като им ударят един шут се надупват за втори.
И сигурно опозицията тръби от лятото какви далавери ще прави с дълга, та брейдитата станаха от 0.75$ на 0.9$ и повече. Само принц Кирил и няколко приближени царедворци успели да си купят от евтините. Щото операцията била проведена с възможно най-голяма скорост. Долна опозиция!

Обаче сам виждаш, че никакви тайни не могат да се опазят.



П.П.
той договорът беше реализиран не със срок "утре", а със срок "вчера", ама трябвало е види се да се реализира със срок "малко преди Велчев да се раздрънка" или със срок "когато нашите си купуваха евтини брейдита". Крадливи седесари! И Костов най-много!



Тема Злобиле, защо мълчишнови [re: Beнko]  
Автор Beнko (невЕрващ)
Публикувано07.04.02 00:37



като посран царедворец?
Я пак кажи каво ти е откраднал Костов?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.