Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:44 19.05.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Пловдивското СДС издига кандидатурата на Ив.Костовнови  
Автор CKИTниk (неоморален)
Публикувано26.02.02 19:30



Дали самият той ще приеме е отделен въпрос...
Интересно е да прочета мненията ви...

Нека конкретизирам въпросите:

(1) Това правилен ход ли е?
(2) Плюсове и минуси, ако бъде избран?

Моля заяжданията да бъдат изнесени в някоя друга тема. Българите винаги сме страдали от разводняване на нещата и подмяна на важните въпроси с маловажни...



Тате, к'во е това-Нов морал?
Еми, да обявиш обещанията си за ... намерения!

Редактирано от CKИTниk на 26.02.02 19:31.



Тема Re: Пловдивското СДС издига кандидатурата на Ив.Костовнови [re: CKИTниk]  
Автор Бълrapин® (антикомунист)
Публикувано26.02.02 19:52



Na (1 & 2) otgovara mi e: Zada se prodlozi kato kandidat ima samo edna pri4ina spored mene i tia e ikonomi4eskoto pologenieto v BG.



Тема Не разбирам връзката...нови [re: Бълrapин®]  
Автор CKИTниk (неоморален)
Публикувано26.02.02 19:57



Защо е необходимо тогава да става партиен лидер?
Той може да помага и да е полезен по отношение на икономиката на съвсем друг пост...


Тате, к'во е това-Нов морал?
Еми, да обявиш обещанията си за ... намерения!


Тема Re: Не разбирам връзката...нови [re: CKИTниk]  
Автор Бълrapин® (антикомунист)
Публикувано26.02.02 20:03



za100 se otnasia za politi4eskia zivot v BG. Moite vpe4atlenia sa 4e vseki dava idei i iska da komandva a nikoi ne izpulniava.



Тема Re: Пловдивското СДС издига кандидатурата на Ив.Костовнови [re: CKИTниk]  
Автор exPesho (спокоен)
Публикувано26.02.02 20:09



1. Може би да, може би не.
2. Зависи какво ще направи след като бъде избран.

Категоричните отговори на твоите въпроси са уместни в предизборна ситуация. В момента СДС още е на стадии близане на раните.

Погледни към себе си


Тема Искаш да кажеш, че ...нови [re: Бълrapин®]  
Автор CKИTниk (неоморален)
Публикувано26.02.02 20:18



Костов е от лидерите, които поемат отговорност...

Аз също имам това впечатление. Но не успя да се справи с крадливите момченца около себе си. Има един въпрос, който мъчи всички – кой или кои са престъпниците в СДС? Не трябва да се заблуждаваме, че всички са идеални, нали? Ами, ако Костов е газил из лука? Ами, ако не е (това е моето мнение)!? И ако не е – как ще въздейства на мераклиите за поредното, нека го нарека така – облажване от една евентуална бъдеща власт?
.....

Тате, к'во е това-Нов морал?
Еми, да обявиш обещанията си за ... намерения!


Тема Еми тя, конференцията май е скоронови [re: exPesho]  
Автор CKИTниk (неоморален)
Публикувано26.02.02 20:23



Значи не е без значение кой какво издига и кой ще бъде лидерът на СДС след нея...
Въпросът може би не е толкова драматичен, но не е без значение с какъв лидер и НИС СДС смята да оправя редиците и да се готви за избори. Ако, недай си боже, събитията се ускорят като 1994 или 1996-97г., никой няма да те чака да мъдруваш в последния момент, нали?...

Тате, к'во е това-Нов морал?
Еми, да обявиш обещанията си за ... намерения!


Тема Трябва да те разочаровам!нови [re: CKИTниk]  
Автор Moмчил (sdskiller)
Публикувано26.02.02 20:24



СДС няма правилни ходове! Единствената причина за бездействието на прокурорите се казва Симеон, който изчаква.

И все пак ако на Костов не му готвеха засада - "най-добрият" избор е той, защото на Младенов (той ми е далечен роднина и се чудя какво прави в СДС? Надето преди го е канела неведнъж да й оглави кабинета във Външно доколкото знам, но братчеда отказвал, а сега депутат) липсва целеустрема, властолюбието и хиенщината Костови (а и ОПИТ).

Strong, handsome and smart! 100% pure Bulgarian!



Тема Възможно ли е?нови [re: CKИTниk]  
Автор 1984 (мизантроп)
Публикувано26.02.02 20:33



Преди две години (на оная конференция, когато Костов чете "оня" доклад, а делегатите избраха познатите ни хубавци в НИС) предвиждах че ако Костов не пожелае да се отърве от братчедите, те ще го затрият.
И го затриха.
Сега какво?
Пак същите муцунки ли го вадят?Пак ли за параван?
Впрочем, всичко си зависи от вас, седесарите.

And if you tolerate this
Then your children will be next


Тема Защо да ме разочаровашнови [re: Moмчил]  
Автор CKИTниk (неоморален)
Публикувано26.02.02 20:33



Приемам написаното от теб. Само с едно особено мнение по отношение на роднините и в кои партии те трябва да членуват (ако искат това). Това са си лични проблеми. И аз съм кум на отявлен комунист, но още не съм му откъснал главата, нито пък той моята...

Ти твърдиш, че Костов е престъпник и хиена, аз твърдя че не е – така че и двамата трябва да изчакаме решението на компетентните органи, за да няма спор (виж колко литературно само го написах:))...

Представи си само за миг, че проблемите на СДС могат да се окажат и сериозни проблеми за бъдещето на страната ни. Мисли позитивно, Момчиле...

Тате, к'во е това-Нов морал?
Еми, да обявиш обещанията си за ... намерения!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.