Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:04 28.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема БУАХАХАХАХАХА  
Автор ‡Ю⵴µ‡ (Ќћaњ)
Публикувано09.02.02 01:30



Сещате се защо е злорадият ми смях.

СДС се изложи най-публично. Колко хубаво пролича всичко, което се опитваме да обясним тук.
Те живеят в един измислен свят, който костоф им е създал и който няма нищо общо с действителността.
Бяха натирени в кучи гъз, където е мястото на долни мижитурки като костоф и сие.
И след цялата помия от лъжи и демагогия, която се извиси до кресчендо от типа на "Симеон да си върви, да си върви пък!", Царят заби последния пирон в ковчега на отрепките:

БЛАГОДАРЯ ЗА ГРАДИВНАТА КРИТИКА...

Шушумигите просто бяха издухани.

"Човек и добре да живее, умира и друг се ражда!" - Канасювиги Омуртаг

Редактирано от ‡Ю⵴µ‡ на 09.02.02 01:47.



Тема Re: БУАХАХАХАХАХАнови [re: ‡Ю⵴µ‡]  
Автор Zzloba. (Умерено про-)
Публикувано09.02.02 01:33



Zzashto e zzloradija vi smjah?

Това е само форум!


Тема Вече и бухали ли пускат в тоя форум?нови [re: ‡Ю⵴µ‡]  
Автор eдин тaм.... (разсеян такъв)
Публикувано09.02.02 02:02



Това е един от животинските видове, дето виреят в гората на горския от Мадрид. И явно нещо е стреснат, щом така се е разбухал.....


Mama had a chicken! Mama had a cow! Dad was proud, he didn't care how!


Тема Ако става дума за Симеон...нови [re: eдин тaм....]  
Автор ‡Ю⵴µ‡ (Ќћaњ)
Публикувано09.02.02 02:05



Той е роден в България, а не в Испания. И баща му е роден в България.
Живеете в една лъжа. Опомнете се. Ако ще и 100 пъти да си повторите че Симеон е от Мадрид, това няма да се превърне в истина.

Всъщност това седесарщината е тежка болест...


"Човек и добре да живее, умира и друг се ражда!" - Канасювиги Омуртаг

Редактирано от ‡Ю⵴µ‡ на 09.02.02 02:08.



Тема ХАХАХАнови [re: ‡Ю⵴µ‡]  
Автор Moмчил (войвода)
Публикувано09.02.02 02:12



Чета в момента в-к Сега и умирам от смях.

Even if you stop the clock, it gives the right time twice a day.




Тема Лъсна комплекса на синитенови [re: ‡Ю⵴µ‡]  
Автор ‡Ю⵴µ‡ (Ќћaњ)
Публикувано09.02.02 02:48



“Г-н премиер, вотът е срещу вас. Идете си!”
Лидерът на СДС Екатерина Михайлова в парламента

Екатерина Михайлова се изнерви. А политикът не трябва да си изпуска нервите, защото допуска грешки и лесно става плячка на дебнещите за новини журналисти. След като цял народ разбра каква е драмата на и.д. лидерката, сега лъснаха и огромните й комплекси.

в-к "Монитор"



"Човек и добре да живее, умира и друг се ражда!" - Канасювиги Омуртаг


Тема Ти си изнервен:)нови [re: ‡Ю⵴µ‡]  
Автор Frida (Аз съм Фрида)
Публикувано09.02.02 02:54



Цялата ти тема го показва! Защо ли?

5150


Тема Разбира се...нови [re: Frida]  
Автор ‡Ю⵴µ‡ (Ќћaњ)
Публикувано09.02.02 02:58



Не бих казал нервен, а по скоро емоционален...
Злорадствам. Днес е хубав ден. Бях свидетел на мъчителната агония на сдс. Даже се и почерпихме с приятели...


"Човек и добре да живее, умира и друг се ражда!" - Канасювиги Омуртаг


Тема Re: Разбира се...нови [re: ‡Ю⵴µ‡]  
Автор Frida (Аз съм Фрида)
Публикувано09.02.02 03:20



Това изобщо не е агоня, а ипон. Наистина си почерпен, утре си помисли на трезва глава какво е станало и ще разбереш истината.

5150


Тема Ти не видя ли истината днес?нови [re: Frida]  
Автор ‡Ю⵴µ‡ (Ќћaњ)
Публикувано09.02.02 03:23



То много хубаво си пролича в Парламента. Още 1-2 публични дебата и ще се излекувате от седесарщината.


"Човек и добре да живее, умира и друг се ражда!" - Канасювиги Омуртаг


Тема А този пъкнови [re: ‡Ю⵴µ‡]  
Автор D.J.R.B. (антиДЕМОНОкрат)
Публикувано09.02.02 09:51



така я разтърси, че пломбите и изпадаха!

И с 1 стотинка да се вдигнат лекарствата, пак ще са скъпи, защото хората са бедни
Депутати от ОДС, работете за България
Засегнати са интересите на 2 големи компании, които може би поръчват и плащат спектакъла в НС

EМИЛ КОШЛУКОВ
депутат от НДСВ пред парламента
Опитах се като политолог да слушам дебатите по вота на недоверие към кабинета. И да изведа тезата на вносителите. Макар че не разбрах за цялостна политика ли е, за лекарствената ли е. За фонд "Земеделие" ли ще говорим, за хазарта ли - но, както и да е. Забелязах една теза: Нещо е объркано. Забележете - в ДДС за лекарства. Май по същество не е баш така, май трябвало - не трябвало. Ерго, министърът да си ходи, не става, не е в час. Ерго, премиерът въобще не е за тук. Във всичките изказвания на опозицията се проследяваше тази логика. Същностният дебат ще го проведат всички експерти във всяка болница. Нещо повече - забележете, че ги няма съсловните организации. Къде са аптекарите, къде са фармацевтите?! Имаше данъци, срещу които хората протестираха - патенти; пропан-бутан. Не е за това вотът. Вотът е за ДДС на лекарствата, срещу който нямаме други позиции освен тези на ОДС! Народът казал, Слави казал и други. Вярно, оскъпяват се лекарствата, но нямаме засегнати интереси на пряко заинтересованите. Освен на две големи компании, които може би поръчват тоя спектакъл и го плащат. На мене ми се струва, че ОДС цели едно-единствено нещо и това е тарикатното мислене. Не всички са такива. Но противопоставянето, речникът - от миналото, всеки срещу всеки, групи, клики... Защо? Защото може да вирее определена клика, не цялото ОДС. Това е всъщност, което царят разби. Не лекарствата са скъпи - с една стотинка да се вдигнат, пак са скъпи. За вашите майки, за вашите познати пенсионери, с 2 стотинки да се вдигнат, пак са скъпи. Скъпи са, защото хората са бедни. Бедността, а не тази политика е проблем. Тази бедност е продукт на друга политика, която знаем. Проблемите са продукт на целенасочена спекулация. Тези две големи компании регистрирани ли са по ДДС?! Имат ли счетоводители? Ходиха ли два пъти, господин министър, при вас да ви питат "може ли да отложим малко"?! "Май няма да стане. Май това ДДС няма да ни хване нас, защото си продаваме отдолу и вършим контрабанда". Опитваха ли се? Прав ли съм, господин министър? Не назовавам тези две компании, за да не ми тръгнат утре процеси. Но ги казаха бая хора тука. Тези две компании днес са защитени открито в този дебат! Най-накрая трябва да говорим открито. Да, имаме проблеми и грешки - очевидно. И ще ги поправяме. Обаче принципите, върху които сме стъпили, са коренно различни от предишните. Къде са олимпийските кръгове, къде е нашият Славчо? Къде са братът на Катето, и зетят, и съпругът? А?! В кои бордове?! Или ще говорим по тази тема допълнително? България има нужда от всички хора, включително от ОДС. Работете за България. "Ние ги критикуваме, те, понеже не ни дават да говорим, май ще вземат да ни преследват!" Чухте ли тази теза? Не ние, прокурорите, съдът. След комисията за Върбанов, аз ви казах, че имате втори арестант, който го криете - и това е вашият министър Семерджиев. Престъпник със следствие, човек, който трябва да отговаря за много кражби. И това правите - вие делите политическия чадър, прикривайки се зад принципа на националната политика. Вие ще отговаряте! Който е крал! И ние, ако краднем, и ние ще отговаряме! Всеки ще отговаря в България! Опитваме се да продължим категорично и ясно реформата, която единствено СДС имаше волята да започне. Реформата в здравеопазването. Няма лекар в тази зала, който да не каже: да, тя е започната - със законите, които те въведоха. За съжаление, както с много други неща, по-късно ползваха тези закони тези министри, тези служители, за лично облагодетелстване. Техен проблем. Да си отговарят пред съвестта и пред прокурора. Но ние ще продължим позитивното. Ние ще продължим законите и ще ги направим още по-добри, за да може България и хората в България да имат лекарства. Не е проблемът нито в това ДДС, нито в което и да е. Проблемът е във вярата и в отговорността на всички нас тук.


"М'не, м'не, т'кел упарсин."

ЕДИН НАРОД СРЕЩУ ЕДНА ИМПЕРИЯ


Тема Аз да съм казвал, ченови [re: ‡Ю⵴µ‡]  
Автор eдин тaм.... (разсеян такъв)
Публикувано09.02.02 10:10



е роден в Мадрид? Абе Ювигий, някой много правилно беше отбелязал тука, че много те бива да изръсиш някоя пълна лъжа и после да почнеш да злобееш върху нея. Както се казва, правиш от нищо-нещо. На това ли те инструктираха византийците, или просто си си такъв по рождение?


Mama had a chicken! Mama had a cow! Dad was proud, he didn't care how!


Тема "горския от Мадрид"нови [re: eдин тaм....]  
Автор ‡Ю⵴µ‡ (Ќћaњ)
Публикувано09.02.02 11:06



Симеон не е от Мадрид.

"Човек и добре да живее, умира и друг се ражда!" - Канасювиги Омуртаг


Тема Абе, що ненови [re: ‡Ю⵴µ‡]  
Автор eдин тaм.... (разсеян такъв)
Публикувано09.02.02 11:09



отидеш да се прегледаш някъде?

Mama had a chicken! Mama had a cow! Dad was proud, he didn't care how!


Тема Аз?нови [re: eдин тaм....]  
Автор ‡Ю⵴µ‡ (Ќћaњ)
Публикувано09.02.02 11:12



Разбира се, щом за теб Мадрид е в България...

"Човек и добре да живее, умира и друг се ражда!" - Канасювиги Омуртаг


Тема А аз да съм казвал, ченови [re: ‡Ю⵴µ‡]  
Автор eдин тaм.... (разсеян такъв)
Публикувано09.02.02 11:23



Мадрид е в България? Абе Ювигий, някой много правилно беше отбелязал тука, че много те бива да изръсиш някоя пълна лъжа и после да почнеш да злобееш върху нея. Както се казва, правиш от нищо-нещо. На това ли те инструктираха византийците, или просто си си такъв по рождение?

Виждаш ли как, вече даже не трябва да се напъвам да измислям нещо ново, че да ти отговарям?
Просто нещата с тебе винаги се зациклят. Имам усещането, че не си човек, а компютърна програма за плюене по СДС и славене на Сакскобургготски. И то не особено добре разработена.

Mama had a chicken! Mama had a cow! Dad was proud, he didn't care how!


Тема Значи твоята върховна мисълнови [re: eдин тaм....]  
Автор ‡Ю⵴µ‡ (Ќћaњ)
Публикувано09.02.02 11:32



"едикойси от Мадрид" въсщност не означава, че той е от Мадрид, защото ти знаеш че той е от България, а Мадрид не е в България, но пък"...от Мадрид" е правилно твърдение?


"Човек и добре да живее, умира и друг се ражда!" - Канасювиги Омуртаг


Тема Значи, че съвсем си се зациклилнови [re: ‡Ю⵴µ‡]  
Автор eдин тaм.... (разсеян такъв)
Публикувано09.02.02 11:36



трябва да извикат програмиста да те види.

Mama had a chicken! Mama had a cow! Dad was proud, he didn't care how!


Тема Re: Нещо ставанови [re: ‡Ю⵴µ‡]  
Автор nick$ ()
Публикувано09.02.02 11:39



Нещо става във висшите етажи на монархокомунизама Ювиги, но то не е за твоята глава.
Тази истерия срещу СДС и Костов които отдавна са вън от власта и не могат да пречат на властването говори, че нещо сметките този път излязоха криви, при това по-рано от колкото се искаше. Явно вече се знае и резултатът за години напред, крайния естествено. Явно този този краен резултат не е по вкуса на монархокомунистите и те с тази невероятно нагла и пошла истерия се мъчат да тушират малко резултата в своя полза.



Тема Отцикли ме, моля!нови [re: eдин тaм....]  
Автор ‡Ю⵴µ‡ (Ќћaњ)
Публикувано09.02.02 11:39



Какво означава вашата мисъл "горският от Мадрид"?


"Човек и добре да живее, умира и друг се ражда!" - Канасювиги Омуртаг


Тема They wanted it, they got it!нови [re: nick$]  
Автор ‡Ю⵴µ‡ (Ќћaњ)
Публикувано09.02.02 11:42



Изпросиха си го.
Някой ще седне да се занимава с комплексираните шушумиги седесарски.

Да си траят там наказани в ъгъла и да не си врат носа в държавни работи.



"Човек и добре да живее, умира и друг се ражда!" - Канасювиги Омуртаг


Тема Re: They wanted it, they got it!нови [re: ‡Ю⵴µ‡]  
Автор nick$ ()
Публикувано09.02.02 11:58



Ювиги,
има неща които и в следващия си живот няма да научиш.
Процесите в едно общество не са футбулен мач или гаменска свада.
Има принципи по които се развива и живее едно общество.
Когато това общество е демократично, опозицията е естествено първа която да донася на управляващите за изкривяванията в управлението и в обществото, за да бъдат коригирани те. Опозицията в нашия случай е СДС.
Какво направи СДС? Каза открито, че не е необходимо ДДС върху лекарствата, защото социалната цена за обществото е висока и защото никой освен Миленчо не ни е карал да слагаме такова ДДС.
Как се коригира власта? Каза че СДС е виновно за това ДДС, нещо което предизвиква смях у мислещия човек и не коригира това нещо.
Това показва най-малко две неща. Нарушаване и незачитане на приниципите на демократично управление.
Какво управление иска да има обществото ни- демократично естествено.
И как на фона на всичко така написано звучи това което ти си написал в махленски стил-за ъгъла, за накзание?
Не Ювиги. Може би по-следващия живот ще почнеш да разбираш някои неща, но сега е твърде рано за човек с твоите способности.



Тема Не мога да ти помогна, за съжаление.нови [re: ‡Ю⵴µ‡]  
Автор eдин тaм.... (разсеян такъв)
Публикувано09.02.02 11:59



Не съм програмист.
Само за последно ще те попитам, когато някой е живял около 50 години в Мадрид и по-малко от година в БГ, когато жена му сега си стои в Мадрид и идва тука за ски на Боровец от време на време, когато този човек си ходи за най-светлите християнски семейни празници, които се карат у дома, в Мадрид, където се събира със семейството си(което не знае български)......този човек от БГ ли е или от Мадрид?
Как мислиш?

Mama had a chicken! Mama had a cow! Dad was proud, he didn't care how!


Тема Аааа свободните инерпретациинови [re: eдин тaм....]  
Автор ‡Ю⵴µ‡ (Ќћaњ)
Публикувано09.02.02 12:02



Ама той понеже, защото, нали там таковата...

Благодаря ти.

"Човек и добре да живее, умира и друг се ражда!" - Канасювиги Омуртаг


Тема На мен ли го казваш?нови [re: nick$]  
Автор ‡Ю⵴µ‡ (Ќћaњ)
Публикувано09.02.02 12:06



Че СДС са типичен пример за махленска агитка бе.

"Кой не скача е червен"....

Моля те, точно седесар ще нарича другите махленски футболисти. Ха-ха-ха.

Скрий се ако обичаш...

"Човек и добре да живее, умира и друг се ражда!" - Канасювиги Омуртаг


Тема Re: На мен ли го казваш?нови [re: ‡Ю⵴µ‡]  
Автор nick$ ()
Публикувано09.02.02 12:14



Скивам се Ювиги защото стана време за обяд, а не заради повелителния ти махленско-футболен тон.
Преди това обаче искам да попитам, коя друга опозиция в сегашния парламент , освен така наречената от теб махленска агитка заяви, че в обществото има проблем с цените на лекарствата предизвикан от ненужното и неумело въвеждане на ддс върху лекарствата?



Тема Juvigij v0.98bнови [re: ‡Ю⵴µ‡]  
Автор eдин тaм.... (разсеян такъв)
Публикувано09.02.02 12:15



Съвсем се срина. Дано да има Juvigij v1.0 и да е по-добра, че срам за програмиста.
BTW, той да не някой връзкар от МНДС2 или там както се нарича комсомола ви?


Mama had a chicken! Mama had a cow! Dad was proud, he didn't care how!


Тема Re: Разбира се...нови [re: Frida]  
Автор Дpyrият (Умерено про-)
Публикувано09.02.02 16:02



Какъв ипон, бе маце? Това даже и ока не приличаше...
Видяхме едно перфектно изпълнение на тамойнаге.
Предполагам, разбираш защо споменавам точно тази хватка? Ако я познаваш, а кажи не е ли така!

Това е само форум!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.