Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:49 21.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Говорим си за история, а не за кърма!нови [re: Чepнorлaв]  
Автор Hиkoлaй Димoв (перфекционист)
Публикувано05.02.02 12:19



Пък и дойките са много. Тая от Монте Карло е дста заразителна! Пък оная от ... е много законспирирана!...



Тема Къде ще сложим клетката с "царя"?нови [re: Чepнorлaв]  
Автор Analyser (ветеран)
Публикувано05.02.02 12:27



Не може ли 10 милиона евро, дето предлагаш да му ги даваме пожизнено вска година, да отидат за реконструкция на летищата? Ефекта би бил много по-голям.

Иначе ние вече сме влезли в Гинес - за "цар" дето се клел, че ще служи вярно на републиканските идеи още не бях чувал.



Тема Последния кандидат за еврейски царнови [re: Щиpлиц (щaндapтeнфюp]  
Автор Analyser (ветеран)
Публикувано05.02.02 13:20



от рода на Давид се е наричал Исус Христос. Но те са го отхвърлили поради професионална непригодност.

Ако се обяви нещо по-добро щели да си помислят.



Тема Като сравняваш Цар с Президент,нови [re: ‡Ю⵴µ‡]  
Автор Analyser (ветеран)
Публикувано05.02.02 13:25



първо си задай въпроса - защо Симеон не можа да стане Президент?

Да не говорим пък за изискването Президента - за разлика от напикаващия се през 1944 голина "цар Симеон" - да бъде поне на 40 години.



Тема Хайде и ти...нови [re: Hиkoлaй Димoв]  
Автор Чepнorлaв (стар клубар)
Публикувано05.02.02 13:49



много ми е смешничко като говорите за Монте Карло, казина, нощен живот и прочие...
И точно за историята говоря.. че Борис и сина му са отрасли в България и за разлика от вас милеят 100 пъти повече за нея отколкото вие!



Тема Това е таканови [re: Analyser]  
Автор Чepнorлaв (стар клубар)
Публикувано05.02.02 13:54



защото не четеш добре... прегледай постинга на Ювиги..
А за летищата не се притеснявай.. Те си се оправят идеално и с това което имат в момента.
А тези 10млн.ще се възвърнат многократно, но вие тая работа не можете да я разберете.. Колко изхарчи Пешо, а какво се възвърна от това?



Тема Абе ти за какво говориш??нови [re: Analyser]  
Автор Чepнorлaв (стар клубар)
Публикувано05.02.02 13:57



За какво му е на С2 да става президент?!? Че така е къде къде по-добре..
Първо се започна от условието което поставиха ваште тъпаци.. за 5-те години. Но това беше просто ловка политическа маневра от страна на С2. И сините глупаци паднаха в капана. Оттам С2 си е докарал поне 5% на изборите впоследствие.
А за втората ти част на отговора - уточни се , щото си написал някакви велики глупости...



Тема Уточнявам сенови [re: Чepнorлaв]  
Автор Analyser (ветеран)
Публикувано05.02.02 14:04



Шестгодишното момченце Симеончо е било смятано за бъдещия българки цар. И щял даже да стане такъв, като навърши 18 годинки. Е аз съм против възможноста, да ме накарат да кланям на един тийнейджър.

А за възрастовия ценз ще го разбереш, когато станеш на 40.



Тема Ти пък, споконови [re: Analyser]  
Автор Чepнorлaв (стар клубар)
Публикувано05.02.02 14:16



и аз съм чел Конституцията и знам какви са цензовете за висши държавни постове. Не мога да кажа че спя с нея под възглавницата, но дотолкова съм наясно



Тема Re: Stiga monarhicheski pomisliнови [re: Keynes]  
Автор Дpyrият (Умерено про-)
Публикувано05.02.02 14:49



Че тя, нашата република за друго става ли?
Нещо добро да ни е донесла?

Това е само форум!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.