Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:18 30.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема То май твоите 50 са:нови [re: ‡Ю⵴µ‡]  
Автор Hиkoлaй Димoв (перфекционист)
Публикувано03.02.02 23:58



1. XXL
2. XXL
3. XXL
........
50. XXL



Тема Ауууу, колко си остроумееен...нови [re: Hиkoлaй Димoв]  
Автор ‡Ю⵴µ‡ (Ќћaњ)
Публикувано04.02.02 03:52



Ц-ц-ц

"Човек и добре да живее, умира и друг се ражда!" - Канасювиги Омуртаг


Тема Re: Това ли са аргументите?нови [re: Дpyrият]  
Автор justaman (некой от всички)
Публикувано04.02.02 12:37



Да, познавам..... макар и не много добре. Дядо ми е бил на крачка от Белене и се е разминал като по чудо. Знам причините, знам и, че не искаше да говори за това до края на живота си, знам и много груги неща, които самият той ми разказа накрая.....

А сега по темата. Дори да е имало криминални в Белене отношението към лагерниците съвсем не е било в съответствие с деянията им. Има доста документи, които определят правата на човека - дори, когато е лишен от свобода. В онези времена тези права са били така жестоко погазвани, че има само една дума за комунистическото управление и тя е "терор". Никоя друга партия, колкото и да са корумпирани нейните членове, колкото и неграмотно да управлява, не може да се сравнява с БКП. Ако на теб това не ти е изначало ясно то аз отказвам изобщо да разговарям с теб.

P.S. - Има и още нещо, което особено много ме ядоса в изказването на Ръба. Това е употребата на думичната "седерас" (даже и "т"-то беше изпуснал). Това е една особено гнусно образувана думичка, която показва не само ниска култура но и нетолерантно отношение към хомосексуалистите, което е още едно мерило за мисленето на един човек. Аз и преди бях казвал и сега ще повторя, че ако я чуя някъде тази думичка ще я отстраня от речника на ползувателя и оперативно...... Пък ти си прави каквито искаш изводи.



Тема Защо говориш със чуждици?нови [re: Beнko]  
Автор D.J.R.B. (антиДЕМОНОкрат)
Публикувано04.02.02 13:01



Мислене... Та ти освен да преписваш о повтаряш друго не можеш... Камо ли да мислиш!

"М'не, м'не, т'кел упарсин."

ЕДИН НАРОД СРЕЩУ ЕДНА ИМПЕРИЯ


Тема Това е саможертвата!нови [re: Бyлraaap Бyлraaap]  
Автор D.J.R.B. (антиДЕМОНОкрат)
Публикувано04.02.02 13:02



Пък за останалото има Кой да съди! Важно е слепите да проглеждат, куците да прохождат...

"М'не, м'не, т'кел упарсин."

ЕДИН НАРОД СРЕЩУ ЕДНА ИМПЕРИЯ


Тема Ти защо не опиташ?!нови [re: Xлeбapoв®]  
Автор D.J.R.B. (антиДЕМОНОкрат)
Публикувано04.02.02 13:07



Или имаш неприятно предчувствие?

Такива примати като теб ще помогнат наистина да намразим дИмУкрацията и да и изядем месата! Та в този смисъл твърдя, че ако продължавата с анархията, наистина ще да върнете комунизма!

СДС СИ ОТИВА СЪС СЕДЕРАСТИТЕ!

"М'не, м'не, т'кел упарсин."

ЕДИН НАРОД СРЕЩУ ЕДНА ИМПЕРИЯ


Тема Въх!нови [re: justaman]  
Автор Дpyrият (Умерено про-)
Публикувано04.02.02 20:03



Но глупостите за рецидивисти в Белене никак не ми се слушат.

Това е от твоето изказване. Думичката "рецидивисти" не е членувана, от което следва, че ти изобщо отричаш наличието им там. Затова ти зададох този въпрос. Ти не ми отговори диретно, но започна да обясняваш какво ти е разказал дядо ти, който също не е бил там. Нали така? Или бъркам нещо? Освен това глаголната форма, която употребяваш е предимно "били"... От което следва тотално непознаване на материята, но за сметка на това огромен емоционален заряд.
Сега, за да не ми държиш повече такъв тон се налага аз да ти обясня някои неща. В семейството ми има човек, който е бил там, а не се е разминал(!?) на метър, косъм или милимунда. Дали ще разговаряш с мен или не си е лично твоя работа и можеш спокойно да го направиш, без да го афишираш. Също така можеш да се чустваш напълно свободен да се пракланяш пред всякакви кумири, идоли, идеи, педали и т.н.
В същото време, моето мнение за любимата ти партия, за педерастите, за Ниагарския водопад и вселената си е мое и те съветвам да не се опитваш да го променяш по споменатия начин.


Разбрахме ли се?

Това е само форум!


Тема Заинтригува менови [re: Дpyrият]  
Автор CKИTниk (неоморален)
Публикувано04.02.02 21:44



Твоят роднина от криминалните ли е бил?

Тате, к'во е това-Нов морал?
Еми, да си живееш Царски в Република!


Тема Хе, хе ! И това го казва един смотан монтанскинови [re: D.J.R.B.]  
Автор Beнko (невЕрващ)
Публикувано04.02.02 23:08



диджей, който непрекъснато паства тук цели статии, без да добави и една своя дума с изключение на тая за упсарина и за империята.



Тема Засрами се, justaman!!!нови [re: justaman]  
Автор FriendlyFire (кротък боец)
Публикувано05.02.02 00:29



Въпросът не е дали е имало криминални в Белене - сигурно е имало. Въпросът е ИМАЛО ЛИ Е ПОЛИТИЧЕСКИ ЗАТВОРНИЦИ? Отговорът е: ИМАЛО Е!
Егати! Щом и такива неща трябва да си обясняваме...

нали така! :)



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.