Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:07 01.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема СДС=БСП=БКП= ???нови  
Автор Дpyrият (Умерено про-)
Публикувано24.01.02 16:49



"Друг интересен въпрос е защо "враговете" на Костов от БСП, напр. "кадровикът" Николай Добрев, не извадиха пред обществото попълненото собственоръчно от Костов заявление-въпросник за кандидатстване в БКП? Да се отговори на този въпрос не е много трудно. Та каква е разликата между БСП и СДС? Не стана ли вече ясно, че много от днешните "сини лидери" са вчерашни "червени боклуци"?"



Това е само форум!

Тема И най-простия отговор е:нови [re: Дpyrият]  
Автор Krug (член)
Публикувано24.01.02 17:17



Защото бълнуванията на един болен човек, нямат нощо общо с действителността.



Тема Re: И най-простия отговор е:нови [re: Krug]  
Автор BigAir (bigairworldwide)
Публикувано24.01.02 17:18



Naistina mnogo prost otgovor



Тема Ами на въпроса приличанови [re: BigAir]  
Автор Krug (член)
Публикувано24.01.02 17:21




Какъв да е



Тема Re: СДС=БСП=БКП= ???нови [re: Дpyrият]  
Автор Дpyrият (Умерено про-)
Публикувано24.01.02 17:28



Това го написах за Ювиги в една

, но реших, че тук повече ще пасне.

За да вникне човек в нея трябва да е с позитивна нагласа. Нашите опоненти тук не са с такава. Може и ние да носим нянанва отговорност за това, но в никакъв случай цялата.
С риск да използвам клише ще кажа, че те в момента са изпаднали в глуха защита и само предават, без да приемат. Случвало ми се е да разговарям по въпроса за монархията с други седесари, но не пишещи тук и сме стигали до заключението, че функциите на президента много по-добре могат да се изпълняват о царя ни, като етикета на формата на управление само би бил от полза. Нашите седесари тук няма да ти го признаят, дори и да са съглсни по някои точки. Както няма и да признаят, че произлизат от БКП, заедно с БСП. Не знам как го наричат психолозите това твърдение, но го има. Неуспелите да се издигнат в БКП, гонени от желанието си за власт, се наместват там, където имат някакъв шанс. Така от първоначалните основатели на "синята идея" в сегашният вариант на СДС остават малцина, лидерските постове се заемат именно от горе споменатите лица. Названието остава, но главните му мотори не могат току така да се простят със старите навици и похвати. В резултат се получава някакъв мутант, който няма как да е симпатичен на хората.
Много пъти съм писал тук, че СДС няма никакви шансове да управлява отново. Естествено, че има, но само ако се върне към онази романтична синя идея, в която поярваха хората. А за тази цел е необходимо да падне толкова яко чистене, че от сегашните лидери, май няма да остане нито един. И да си спомнят, че завръщането на Симеон беше сред главните приоритети на едновремешното СДС.
Дотогава наистина нямат шанс.

Това е само форум!

Редактирано от Дpyrият на 24.01.02 17:32.



Тема СДС+БСП=БКП !нови [re: Дpyrият]  
Автор Zzloba (злобен)
Публикувано24.01.02 17:36



Това е правилната формула. И колкото повече СДС има качествата на БКП, толкова по-малко от тях остава за БСП. Това се вижда днес съвсем ясно.

Zzloba



Тема Re: СДС+БСП=БКП !нови [re: Zzloba]  
Автор Дpyrият (Умерено про-)
Публикувано24.01.02 17:57



Ами аз съм съгласен която и да е от двете да ги вземе всичките и да изчезне от политическия жовот.
А най-добре и двете. Толкова ли няма свестни хора, които да запълнят празното пространство?

Това е само форум!


Тема Re: Има!нови [re: Дpyrият]  
Автор AПOЛOH (ФЕБ)
Публикувано24.01.02 18:37



Ти, аз, но на първо място Злобата, после Черноглав, Щирлиц, Историка, Биг еър, DJRB, Палача, Virgo, Руиз и още поне двадесет мога да ти изброя.
Точно за един нов и истински прогресивен министерски Съвет!
Давай да махаме царя и да действаме!!!
Това е истината - стига сме чакали!!!

ВСИЧКИ ТУК СМЕ ВРЕМЕННО.
БЪЛГАРИЯ Е ВЕЧНА!


Тема Re: Аз на кого разправям тук от...нови [re: Дpyrият]  
Автор AПOЛOH (ФЕБ)
Публикувано24.01.02 18:42



...една година, че костОФФ е един долен лъжец и крадец, А???

Баси лайнарското семейство...

И тоя мангал го боготворят изчадия като фрида, шестокракия, ексПишката, шебека от Африка и още други продажно-мъртви душички.

ВСИЧКИ ТУК СМЕ ВРЕМЕННО.
БЪЛГАРИЯ Е ВЕЧНА!


Тема Щом боготворят циганин-лъжец...нови [re: AПOЛOH]  
Автор ‡Ю⵴µ‡ (Ќћaњ)
Публикувано24.01.02 18:45



...значи го считат за повече от тях.
А сега си представи какви хора са тия, по-низшите от лъжлив циганин...

"Човек и добре да живее, умира и друг се ражда!" - Канасювиги Омуртаг



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.