Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:16 20.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Михнева захапа СДС-то  
Автор ‡Ю⵴µ‡ (Ќћaњ)
Публикувано27.01.02 23:16



Гледахте ли днес "Конфликти" по бТВ?
Михнева попита представителя на прокуратурата, как така ръководството на СДС не знае, че срещу Никола Николов - настоящ депутат от парламентарната група на ОДС има образувана проверка за злоупотреби в особено голям размер.
Човека е бил Изпълнителен Директор на най-големия завод за стъкло на балканите - "Диамант" от 1992 до 1999. Още през 1997 г има ревизионен акт, където се показва че Никола Николов е отговорен за разсипването на предприятието и загубите за милиони левове. Естествено Костов не е знаел, нали?
Михнева каза това, ясно давайки си сметка, че "Това ще ми навлече неприятности."
От прокуратурата сега търсят начин за свалянето на депутатския имунитет на Николов.

Крадливият циганин се овъртял с другите циганьори в катуна СДС.



"Човек и добре да живее, умира и друг се ражда!" - Канасювиги Омуртаг


Тема Яяяяяяя, виж ти компанията "Капитал - Дневник"...нови [re: ‡Ю⵴µ‡]  
Автор 1984 (мизантроп)
Публикувано27.01.02 23:19



...ще има неприятности.
Е сега да видиш колко материалец за спам ще има Хлебаров

And if you tolerate this
Then your children will be next


Тема Re: Яяяяяяя, виж ти компанията "Капитал - Дневник"...нови [re: 1984]  
Автор Moтop ()
Публикувано27.01.02 23:25



Май двамата отсега подготвяте почвата за предстоящото влизане на "Възраждане" във властта. Абе, верно, че бай Илия е икономически съветник на царя, ама я вижте "Капитал"...И изобщо момчета, тая вечер имаме много по-важна тема за обсъждане: "Влиянието на Стоян МУУН върху величеството" ! Имате ли да кажете нещо по нея?



Тема Дъщерята на бившата преводачка, анови [re: ‡Ю⵴µ‡]  
Автор Пaлaчa (много лош)
Публикувано28.01.02 00:21



после външен минисър надето михайлова, била изхвърлена от елитния швейцарски колеж за слаб успех. Доста знакова случка. Тъпото си е тъпо.

Боже, Царя ни пази.
Изкуството иска жертви. Палача също.


Тема Я да направим аналогиянови [re: Пaлaчa]  
Автор Analyser (ветеран)
Публикувано28.01.02 00:26



Симеон никога не е бил приет в кой да е колеж. Както казва Палача - "Тъпото си е тъпо."



Тема Re: Я да направим аналогиянови [re: Analyser]  
Автор 3aщo (ентусиаст)
Публикувано28.01.02 00:33



Смешното при дъщерята на г-жа Михайлова е, че лично министърката обясни как дъщеря и, държала изпит и получила стипендия като надарено дете. И само благодарение на високите си оценки учила в този скъп колеж.



Тема Re: Дъщерята на бившата преводачка, анови [re: Пaлaчa]  
Автор Moтop ()
Публикувано28.01.02 00:36



От българските студенти в не кой знае колко елитния, а по-скоро народния Хумболт-университет в Берлин 10% наистина си учат, децата. Но други 40% знаят къде се намира сградата му, само защото са ходили там да ядат в студентския стол. Други 20% имат да се похвалят с по 5 изпита, но не взети там, а признати от България. 20% вече ги разкриха и изгониха като щерката на Надето, а 10% ги репатрираха с белезници от летището.

Тъпото си е тъпо, крадливото-крадливо, мързеливото-мързеливо.

Тъпо, крадливо и мързеливо-що е то?



Тема И кое му е смешното?нови [re: 3aщo]  
Автор eдин тaм.... (разсеян такъв)
Публикувано28.01.02 00:38



Самата Михнева каза, че дъщеря и напуснала колежа, поради ниски оценки. Тоест, са и спрели стипендията. Не виждам нищо смешно в цялата работа.

Mama had a chicken! Mama had a cow! Dad was proud, he didn't care how!


Тема Палач, това е гаднонови [re: Пaлaчa]  
Автор 1984 (мизантроп)
Публикувано28.01.02 00:45



Кой може да преполага какво става в главата на едно дете в чужда страна на няколко хиляди километра от родителите и приятелите?
Хайде да не омешваме политиката с наистина личния живот на децата на политиците.

And if you tolerate this
Then your children will be next


Тема Re: И кое му е смешното?нови [re: eдин тaм....]  
Автор newest ()
Публикувано28.01.02 00:48



Че когато трябвало да й отпускат стипендията била много умна и надарена, а пък после изведнъж - с всичкия си ум и надареност напуснала колежа, поради ниски оценки.



Тема Re: Михнева захапа СДС-тонови [re: ‡Ю⵴µ‡]  
Автор Mими и Лили (каки)
Публикувано28.01.02 00:52



Ма тя Михнева, направо открила Америка. На тая жена и дай само лайна и кирливи ризи. Преди време (1-2 години ) пусна и материал за "Сапио" и на Иван Костов му накриви шапката от едната страна на другата, както накриви и шапката на Сендовица като каза на цяла България, че била женена на младини за Тодор Трайчев.
Въобще, ташаци г- жа Петрова!!!!

Цял народ сега изгаря,
да му мисли царя!!!


Тема Не виждамнови [re: newest]  
Автор eдин тaм.... (разсеян такъв)
Публикувано28.01.02 00:59



нищо смешно, да се ровиш в проблемите на децата на другите хора и да злорадстваш. Даже напротив-тъпо, грозно и злобно е. Типично по български. Пък и въобще не знаеш, как точно стоят нещата.

Mama had a chicken! Mama had a cow! Dad was proud, he didn't care how!


Тема Re: Дъщерята на бившата преводачка, анови [re: Moтop]  
Автор Пaлaчa (много лош)
Публикувано28.01.02 01:03



Мотор, лошото е, че не става въпрос за средностатистически студент. Такива млади момчета и момичета дето нямат кой една стотинка да им изпрати просто се борят с живота и никой не може да ги опрекне за това как се справят.
Тък става въпрос за елитно световно учебно заведение за деца-средношколци с такси 70,ооо $/год.. Тея такси мама и татко или нЕкоя наша "фондация" ги плаща. В такива колежи няма деца заради собственните, а заради заслугите на родителите им. За тея деца не остава друго освен да учат поне на средно ниво. Ама да бъдат изхвърлени за слаб успех ?????
Ама забележката ми не е за туй, че наистина има хиляди други деца, които биха оправдали изхарчените пари. Казах, че тази случка с щерката на нашта преводачка е знакова. Исках та ти подскажа какви са рожбите (не ме разбирай буквално) на вчерашните упрваници и онзиденшни преводачки и соцасистенти. Искам да подскажа на твърдократунестите, че на мама, татко и тяхната рожба не е виновен народа или управата на някой колеж, че ги е изхвърлил.

Боже, Царя ни пази.
Изкуството иска жертви. Палача също.


Тема Re: Не виждамнови [re: eдин тaм....]  
Автор newest ()
Публикувано28.01.02 01:05



Точно защото не зная как стоят, затова се и чудя доколко е имало стипендия.



Тема Ами чуди се.нови [re: newest]  
Автор eдин тaм.... (разсеян такъв)
Публикувано28.01.02 01:07



Какво друго можеш да правиш, освен да се чудиш и да злобееш на празни обороти.

Mama had a chicken! Mama had a cow! Dad was proud, he didn't care how!


Тема Re: Палач, това е гаднонови [re: 1984]  
Автор Пaлaчa (много лош)
Публикувано28.01.02 01:09



сигурно си прав. Но за това не съм виновен ни ти аз нито ти. Нека да приемем, че вината не е в детето. Оттеглям думичките "тъпото си е тъпо".
Не е ли гадно това, че средствата за обучението на едно друго, можещо и хиляди пъти повече заслужаващо такъв шанс в живота, дете са профукани ?

Боже, Царя ни пази.
Изкуството иска жертви. Палача също.


Тема Re: Михнева захапа СДС-тонови [re: Mими и Лили]  
Автор Пaлaчa (много лош)
Публикувано28.01.02 01:13



Ще ви тафам дистанционното и ще го пусна на макс. Днес я карате доста момчешката.

Боже, Царя ни пази.
Изкуството иска жертви. Палача също.


Тема Re: Михнева захапа СДС-тонови [re: Пaлaчa]  
Автор Mими и Лили (каки)
Публикувано28.01.02 01:16



Ще ти се

Цял народ сега изгаря,
да му мисли царя!!!


Тема Re: Михнева захапа СДС-тонови [re: Mими и Лили]  
Автор Пaлaчa (много лош)
Публикувано28.01.02 01:19



тъй си е. Всички момченца сме такива.

Боже, Царя ни пази.
Изкуството иска жертви. Палача също.


Тема Re: Палач, това е гаднонови [re: Пaлaчa]  
Автор Mими и Лили (каки)
Публикувано28.01.02 01:21



Ти вместо да си вреш гагата в хорските работи - погледни към себе си - както казва Пешо Бившето и кажи колко ти е оценката в дипломата за средно. Да не е като на Гошо Тъпото?

Цял народ сега изгаря,
да му мисли царя!!!


Тема Re: Палач, това е гаднонови [re: 1984]  
Автор Moмчил (войвода)
Публикувано28.01.02 01:23



Taka e!!!

Do you suffer from long-term memory loss?

- I don`t remeber ...



Тема Re: Палач, това е гаднонови [re: Пaлaчa]  
Автор 1984 (мизантроп)
Публикувано28.01.02 01:25



О, естествено че с всяка кражба се краде нечий шанс.
Поздравления за оттеглянето!

And if you tolerate this
Then your children will be next


Тема Re: Палач, това е гаднонови [re: Mими и Лили]  
Автор Пaлaчa (много лош)
Публикувано28.01.02 01:25



абе криво-ляво изкарах. Вярно 2 пъти с намалено поведение ама си завърших като пич. И да събирам и изваждам мога и още да деля и еххххееееййй....

Боже, Царя ни пази.
Изкуството иска жертви. Палача също.


Тема Re: Михнева захапа СДС-тонови [re: Пaлaчa]  
Автор Mими и Лили (каки)
Публикувано28.01.02 01:28



Ами ако съм момиченце??
Ей на вчера предложих на Аполон да се обзаложим - кой е мъж, кой жена, ной той никакъв не се обади. Реагира като бит педераст...

Цял народ сега изгаря,
да му мисли царя!!!


Тема Re: Ами чуди се.нови [re: eдин тaм....]  
Автор newest ()
Публикувано28.01.02 01:29



Не ме бъркай с някой, който ще ти се върже.



Тема Re: Дъщерята на бившата преводачка, анови [re: Пaлaчa]  
Автор Moтop ()
Публикувано28.01.02 01:31



Палач, предполагам, че в тези колежи нивото е доста високо. Те могат да си позволят да изхвърлят 10% по-малко умни(може и да не са тъпи), само и само да се презастраховат, че някой посредствен абсолвент ще им накърни репутацията. Да ти кажа, че и аз съм държал приравнителни изпити и 5 и 6 от МЕИ се превърнаха в 3 и 3+ . Трудно е да се озовеш от 278-мо ЕСПУ в някой колеж. А колкото до парите на Надето, аз много пъти съм го казвал: нямам нищо против управляващите да карат и ролс-ройс, само да вършат работа! Или както се казва, ясно че тяхното тото се урежда, ама нека се уреди и моето. От Надето аз съм доволен, защото това с визите беше един 10-годишен безкраен кошмар.



Тема Priatel,нови [re: newest]  
Автор Moмчил (войвода)
Публикувано28.01.02 01:33



tova e napylno vyzmozhno! Ot opit govoria i znai, che da vyztanovish doverieto na "institutsiata", v sluchaia na universiteta hich ne e leka rabota ...

Do you suffer from long-term memory loss?

- I don`t remeber ...



Тема Re: Ами чуди се.нови [re: eдин тaм....]  
Автор Moмчил (войвода)
Публикувано28.01.02 01:35



A be, da te pitam ... ti kakvo pravish v momenta? Diskusia li vodish ili se zaiazhdash?

Do you suffer from long-term memory loss?

- I don`t remeber ...



Тема Re: Михнева захапа СДС-тонови [re: Mими и Лили]  
Автор Пaлaчa (много лош)
Публикувано28.01.02 01:35



Ако искаш да се обзаложим пак за нещо ..... Тоя път може да не ти се размине..

Боже, Царя ни пази.
Изкуството иска жертви. Палача също.


Тема Re: Михнева захапа СДС-тонови [re: Пaлaчa]  
Автор Mими и Лили (каки)
Публикувано28.01.02 01:40



Аз предложих това на Аполон:

"Предлагаме ти едно конструктивно предложение по нашия и твоя проблем.
Ако ние (аз) съм гей и това се докаже, ще ти дадем (дам) всичките си налични спестявания които възлизат на на 4750 $ и 3000 ДМ (сега евро) + 20 дк. 80 - сет годишна гора в Родопите (наследство от библиотекаря).
Ако ние (аз) не сме гей и това се докаже, то ти Аполоне ще се подстрижеш, избръснеш, изкъпеш и обрежеш. Ще изнамериш от някъде една комсомолска ризка с червенорозова вратовръзка и ще си ги турнеш на аполоновскoто тяло. В този си вид ще те помолим направиш 3 почетни обиколки около Ларгото, скандирайки некакъв дебилен лозунг, който още не сме измислили, но обещаваме да измислим до края на седмицата.

Съгласен?"


Палача, ти какво ще предложиш- предупреждавам те, че съм урсус мадама!

Цял народ сега изгаря,
да му мисли царя!!!


Тема Re: Михнева захапа СДС-тонови [re: Mими и Лили]  
Автор Пaлaчa (много лош)
Публикувано28.01.02 01:50



урсуз си знам. И съм казвал още за теб, че си една такава въртоглава и вироглава. Ама никога не съм твърдял че си гей. Иначе залога си го бива. Ако изключа обрязването, това ще са най лесно спечелените ми пари. Още се замислям, ако обрязването е с упойка дали да не ги взема ?

Боже, Царя ни пази.
Изкуството иска жертви. Палача също.


Тема Re: Priatel,нови [re: Moмчил]  
Автор newest ()
Публикувано28.01.02 01:51



Абе, нали и аз трябва да се разнообразя малко. Иначе от тъпота, злобеене и там какво още беше става скучно!



Тема Хане, що не синови [re: ‡Ю⵴µ‡]  
Автор Mими и Лили (каки)
Публикувано28.01.02 01:55



на демонстрация пред АЕЦ- а или вече беше??Токът поскъпва двойно, ако спрат 4-те блока на АЕЦ

Днес демонстранти от ВМРО посрещат Симеон II пред "Козлодуй"

АНЕЛИЯ АНТОВА

Токът ще поскъпне два и повече пъти, ако бъдат затворени от 1 до 4 блок на АЕЦ "Козлодуй", прогнозира зам. председателят на Българското ядрено дружество Борис Калчев. Според него цената ще се повиши поне с 50% в случай, че страната ни изпълни ангажимента към Европейската комисия да спре първите два блока до края на тази година.
Заради предстоящото поскъпване на тока и парното инфлацията в края на годината ще е поне два пъти по-висока от заложените 3,5%, прогнозира пък икономистът Йосиф Аврамов.
Днес премиерът Симеон Сакскобургготски отива да види АЕЦ "Козлодуй". Пред централата ще го посрещнат демонстранти от структурите на ВМРО във Врачанско, които ще протестират под мотото "Без цар - може", без АЕЦ - не".
Още за дискусията около АЕЦ "Козлодуй" в "България"
в-к Сега


Само питаме, нищо лично!!!

Цял народ сега изгаря,
да му мисли царя!!!


Тема Re: Михнева захапа СДС-тонови [re: Пaлaчa]  
Автор Mими и Лили (каки)
Публикувано28.01.02 02:00



За Аполон са кинтите. Щял да си прави пластична операция след облога. Така че ако ги искаш, трябва да се обзаложиш с Пополончо за нещо друго.

Цял народ сега изгаря,
да му мисли царя!!!


Тема Re: Михнева захапа СДС-тонови [re: Mими и Лили]  
Автор Пaлaчa (много лош)
Публикувано28.01.02 02:07



значи признаваш, че Аполон би спечелил такъв бас ??? Кво ще кажеш за 100 $, че във вторник фикса на Японската йена при бнб ще е по висок от този в понеделник ?

Боже, Царя ни пази.
Изкуството иска жертви. Палача също.


Тема Re: Михнева захапа СДС-тонови [re: Пaлaчa]  
Автор Mими и Лили (каки)
Публикувано28.01.02 02:11



Прав си , наистина има едно "АКО" което променя всичко! А на бас, че Аполон нема да спечели баса??? Нищо неразбирам от фиксове.

Цял народ сега изгаря,
да му мисли царя!!!


Тема Re: Дъщерята на бившата преводачка, анови [re: Moтop]  
Автор Пaлaчa (много лош)
Публикувано28.01.02 02:12



тези кошмари са ми известни но те се отнасят само до доста тесен кръг от хора. Остана и това да не свътшат - и що за страна сме като всеки влиза и излиза както си иска пък ние хлопаме по портите да се молим.

Боже, Царя ни пази.
Изкуството иска жертви. Палача също.


Тема Re: Михнева захапа СДС-тонови [re: Mими и Лили]  
Автор Пaлaчa (много лош)
Публикувано28.01.02 02:18



и аз нищо не разбирам - то е като нивото на Дунав. Ако обичаш облозите твърдя, че нивото на Дунав утре ще е по-високо от днес. Ай на бас, че ти няма да спечелиш облога с Аполон ?

Боже, Царя ни пази.
Изкуството иска жертви. Палача също.


Тема То само това да беше...нови [re: 1984]  
Автор ‡Ю⵴µ‡ (Ќћaњ)
Публикувано28.01.02 04:24



Освен Николов, тук говорим и за Божков, Берберян и други депутати, зам. министри и вице-премиери, само лошо че не им запомних именцата.

Въобще доста хора излъчили "най-доброто" правителство на България, ще се окажат по затворите...

Дано...

"Човек и добре да живее, умира и друг се ражда!" - Канасювиги Омуртаг


Тема Далеч е бе Камерунец...нови [re: Mими и Лили]  
Автор ‡Ю⵴µ‡ (Ќћaњ)
Публикувано28.01.02 04:28



Как ме виждаш сега тъгъдък към Козлодуй? Там хората от северната орда ще се справят...

"Човек и добре да живее, умира и друг се ражда!" - Канасювиги Омуртаг



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.