Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:05 22.09.24 
Политика, Свят
   >> Политика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Михнева захапа СДС-тонови [re: Mими и Лили]  
Автор Пaлaчa (много лош)
Публикувано28.01.02 01:50



урсуз си знам. И съм казвал още за теб, че си една такава въртоглава и вироглава. Ама никога не съм твърдял че си гей. Иначе залога си го бива. Ако изключа обрязването, това ще са най лесно спечелените ми пари. Още се замислям, ако обрязването е с упойка дали да не ги взема ?

Боже, Царя ни пази.
Изкуството иска жертви. Палача също.


Тема Re: Priatel,нови [re: Moмчил]  
Автор newest ()
Публикувано28.01.02 01:51



Абе, нали и аз трябва да се разнообразя малко. Иначе от тъпота, злобеене и там какво още беше става скучно!



Тема Хане, що не синови [re: ‡Ю⵴µ‡]  
Автор Mими и Лили (каки)
Публикувано28.01.02 01:55



на демонстрация пред АЕЦ- а или вече беше??Токът поскъпва двойно, ако спрат 4-те блока на АЕЦ

Днес демонстранти от ВМРО посрещат Симеон II пред "Козлодуй"

АНЕЛИЯ АНТОВА

Токът ще поскъпне два и повече пъти, ако бъдат затворени от 1 до 4 блок на АЕЦ "Козлодуй", прогнозира зам. председателят на Българското ядрено дружество Борис Калчев. Според него цената ще се повиши поне с 50% в случай, че страната ни изпълни ангажимента към Европейската комисия да спре първите два блока до края на тази година.
Заради предстоящото поскъпване на тока и парното инфлацията в края на годината ще е поне два пъти по-висока от заложените 3,5%, прогнозира пък икономистът Йосиф Аврамов.
Днес премиерът Симеон Сакскобургготски отива да види АЕЦ "Козлодуй". Пред централата ще го посрещнат демонстранти от структурите на ВМРО във Врачанско, които ще протестират под мотото "Без цар - може", без АЕЦ - не".
Още за дискусията около АЕЦ "Козлодуй" в "България"
в-к Сега


Само питаме, нищо лично!!!

Цял народ сега изгаря,
да му мисли царя!!!


Тема Re: Михнева захапа СДС-тонови [re: Пaлaчa]  
Автор Mими и Лили (каки)
Публикувано28.01.02 02:00



За Аполон са кинтите. Щял да си прави пластична операция след облога. Така че ако ги искаш, трябва да се обзаложиш с Пополончо за нещо друго.

Цял народ сега изгаря,
да му мисли царя!!!


Тема Re: Михнева захапа СДС-тонови [re: Mими и Лили]  
Автор Пaлaчa (много лош)
Публикувано28.01.02 02:07



значи признаваш, че Аполон би спечелил такъв бас ??? Кво ще кажеш за 100 $, че във вторник фикса на Японската йена при бнб ще е по висок от този в понеделник ?

Боже, Царя ни пази.
Изкуството иска жертви. Палача също.


Тема Re: Михнева захапа СДС-тонови [re: Пaлaчa]  
Автор Mими и Лили (каки)
Публикувано28.01.02 02:11



Прав си , наистина има едно "АКО" което променя всичко! А на бас, че Аполон нема да спечели баса??? Нищо неразбирам от фиксове.

Цял народ сега изгаря,
да му мисли царя!!!


Тема Re: Дъщерята на бившата преводачка, анови [re: Moтop]  
Автор Пaлaчa (много лош)
Публикувано28.01.02 02:12



тези кошмари са ми известни но те се отнасят само до доста тесен кръг от хора. Остана и това да не свътшат - и що за страна сме като всеки влиза и излиза както си иска пък ние хлопаме по портите да се молим.

Боже, Царя ни пази.
Изкуството иска жертви. Палача също.


Тема Re: Михнева захапа СДС-тонови [re: Mими и Лили]  
Автор Пaлaчa (много лош)
Публикувано28.01.02 02:18



и аз нищо не разбирам - то е като нивото на Дунав. Ако обичаш облозите твърдя, че нивото на Дунав утре ще е по-високо от днес. Ай на бас, че ти няма да спечелиш облога с Аполон ?

Боже, Царя ни пази.
Изкуството иска жертви. Палача също.


Тема То само това да беше...нови [re: 1984]  
Автор ‡Ю⵴µ‡ (Ќћaњ)
Публикувано28.01.02 04:24



Освен Николов, тук говорим и за Божков, Берберян и други депутати, зам. министри и вице-премиери, само лошо че не им запомних именцата.

Въобще доста хора излъчили "най-доброто" правителство на България, ще се окажат по затворите...

Дано...

"Човек и добре да живее, умира и друг се ражда!" - Канасювиги Омуртаг


Тема Далеч е бе Камерунец...нови [re: Mими и Лили]  
Автор ‡Ю⵴µ‡ (Ќћaњ)
Публикувано28.01.02 04:28



Как ме виждаш сега тъгъдък към Козлодуй? Там хората от северната орда ще се справят...

"Човек и добре да живее, умира и друг се ражда!" - Канасювиги Омуртаг



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.