Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:04 20.09.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Вие ме утрепахте!нови [re: Mими и Лили]  
Автор Zzloba (злобен)
Публикувано25.01.02 09:53



Верно ли това за книжните кинти? Трябва да ви кажа, че тия от енергото ми махнаха три хартиени по 50 кинта от джобчето, БТК-то и то не пада по-долу, само ВиК кротуват засега.

Кой е тоя луд, дето се е хванал да ги събира едно по едно левчетата? Ако го видите, кажете му, че е безнадеждно, други са го изпреварили наедро.

Zzloba



Тема Re: Милички, признайте си ...нови [re: elektorat4e]  
Автор AПOЛOH (ФЕБ)
Публикувано25.01.02 13:45



Доказано е, че не са "милички", а
миличък!

Типично раздвояване на личността при застаряващите травестити.

Без майтап - после да не съжаляваш за рухналите си емоционални мечти!

ВСИЧКИ ТУК СМЕ ВРЕМЕННО.
БЪЛГАРИЯ Е ВЕЧНА!


Тема Re: Нещичко за педала Шестокрак Ръ:нови [re: Zzloba]  
Автор AПOЛOH (ФЕБ)
Публикувано25.01.02 13:56



Всички последни писания от безглавия шестокрак показват усилващи се симптоми на една болест, от която няма оправяне.
Не мисли само, че става дума за Спин. Не!
Става дума за болестта РАК на мозъка, която е започнала да се развивя в хлебарката, но веднага се е преорентирала към краката, защото не е открила никакъв мозак, а краката са даже в излишък.

Хлебарката сам си докара тази болест със своята завист, омраза и /смачкана от всички умни хора тук/ мегаломания.

Дали ще станем свидетели на първото в историята на нета виртуално погребение?

Спокойно двамата с теб можем да обещам солидарно, че тази кончина ще бъде отразена на страниците на любимия на гу`син хлебарова вестник "Вестник за жената"!

Аз предлагам на последна страница долу в дясно, а ти?

ВСИЧКИ ТУК СМЕ ВРЕМЕННО.
БЪЛГАРИЯ Е ВЕЧНА!


Тема Изчаках Хлебарката да се подиграе точно 12 пътинови [re: AПOЛOH]  
Автор Zzloba (злобен)
Публикувано25.01.02 17:33



с вестника, който му е крив само затова, защото е НА ЖЕНАТА. Хайде с мен и с теб да се заяжда, колкото си иска, ама това, което прави, си е чиста простотия, а не само глупост. По едно време беше почнал да пише мръсни писма на Lxx и на Цвете, понеже публикуват на страницата ми, и ги взел за мои дъщери, тъпанат му с тъпан. После се чуди що не му върви с гаджетата.

От друга страна, той не понася само Вестник на жената, а и 24 часа и Труд, понеже са вацовски. Същото е с Монитор и 168 часа. Ама и Сега не е стока, така че, Аполоне, трябва да пишем в Дума или Демокрация.

Но и те са малотиражки, пък Хлебарката и такива не чете. Какво чете Шестокраки? Ами Чук-Чук, бе! Като имаш предвид отношението му към момичетата, хич не е необичайно. Пък може да е станал алтернативен, знам ли? Те пък какво четат, Българска Армия ли?

Zzloba



Тема И аз да добавя нещонови [re: AПOЛOH]  
Автор Virgo (жена-змия)
Публикувано25.01.02 17:51



Има ли смисъл въобще да говорим за това нищожество?
Според мен - НЕ
Прекалено е незначителен, за да се говори за него

По-добре пълзяща към върха, отколкото летяща към земата


Тема Re: Изчаках Хлебарката да се подиграе точно 12 пътинови [re: Zzloba]  
Автор AПOЛOH (ФЕБ)
Публикувано25.01.02 21:36



Трябва да те открехна, че хлебарката е предал вече една дузина негови материали в редакцията на "Вестник за жената" и се надява да си види името там под някое свое писание.
Затова изпадна в паническа депресия, когато вместо своено име /Антоанчо Хлеборанчо/ прочете твоето име Георги Варненски!
Главната спомена, че има един, дето започнал да пише така, че имала чувството, че тоя писач няма глава, а само крака...
А аз се правя на ударен и отговарям, че може би тоя субект има шест крака за сметка на главата!

ВСИЧКИ ТУК СМЕ ВРЕМЕННО.
БЪЛГАРИЯ Е ВЕЧНА!


Тема Re: И аз да добавя нещонови [re: Virgo]  
Автор AПOЛOH (ФЕБ)
Публикувано25.01.02 21:38



Сега вече
си навлече
хлебарската омраза!
Затова - пази се от зараза!


ВСИЧКИ ТУК СМЕ ВРЕМЕННО.
БЪЛГАРИЯ Е ВЕЧНА!


Тема Никой не го е грижа за хлебарката,нови [re: Virgo]  
Автор Zzloba (злобен)
Публикувано25.01.02 22:25



обаче взеха някои да си мислят, че ни е срам, дето пишем във Вестник за жената. Що за идея? Все едно някое маце да го е срам, че е на корицата на...

Добре, де, може, от мен да мине.

Zzloba



Тема Re: Че жените си падат по мъже!нови [re: Zzloba]  
Автор AПOЛOH (ФЕБ)
Публикувано26.01.02 00:08



Затова мъже като нас пишат в техния вестник. И затова тиражът на вестника постоянно расти и големее, точно като онова нещо в ръцете на Деми Мур.
А ти разправяш - шестокрак и гаджета?
Шестокракия най си пада по трохите, които са нещо като травестита, що се подписва раздвоено с мими и лили.


ВСИЧКИ ТУК СМЕ ВРЕМЕННО.
БЪЛГАРИЯ Е ВЕЧНА!


Тема Re: Че жените си падат по мъже!нови [re: AПOЛOH]  
Автор Mими и Лили (каки)
Публикувано26.01.02 00:37



Eй, мурук смотан!
Ще дойдем там където си и ще ти откъснем адамовата ябълка със зъбки! Мри в невидение гад зеленясала...

Цял народ сега изгаря,
да му мисли царя!!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.