Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:24 13.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Защо СДС иска да докара БСП на власт?нови  
Автор ‡Ю⵴µ‡ (Ќћaњ)
Публикувано20.01.02 13:15



Нали са големи "антикомунисти"?

Гледам как от седесарската ПР служба мътят главите на симпатизантите си, да ненавиждат Царя и се чудя, какво целят.
Има три положения:

1. СДС иска правителството на НДСВ да се провали и това да донесе хаос в държавата - Партизанщина.
2. СДС са самоуверени и си мислят че хората ще гласуват за тях - Болшевизъм.
3. СДС всъщност искат да докарат БСП на власт - Комунизъм.

Точно тези три думи характеризират поведението на Съюза на Демократичните Сили в момента:

Партизанщина
Болшевизъм
Комунизъм

"Човек и добре да живее, умира и друг се ражда!" - Канасювиги Омуртаг


Тема Ето защо!нови [re: ‡Ю⵴µ‡]  
Автор Бeньo kиxaвицaтa ()
Публикувано20.01.02 13:25



Защото видяха, че номерът минава! Видяха последната пролет, как трябваше 1 месец пропаганда по вестниците, за да стане българинът на 17.06.2001 в 6 часа сутринта, да удари на гладен стомах една мастика и с радостно квичене да се отправи към урните!



Тема А защо НДС2 иска да докара БСП на власт?нови [re: ‡Ю⵴µ‡]  
Автор eдин тaм.... (разсеян такъв)
Публикувано20.01.02 13:38



Направи техни хора министри, даже единия-вицепремиер, назначи техни хора в администрацията, прати държавни почести на откриването на паметник на бай тошо. Даже, "царя' с номерата си(няма да гласувам щото е скъпо, ама ще гласувам), подпомогна много за избора на първанов.
Що така?

We are going to have to act, if we want to live in a different world!


Тема Ха... а СДС за какво са виновни?нови [re: eдин тaм....]  
Автор ‡Ю⵴µ‡ (Ќћaњ)
Публикувано20.01.02 14:04



Или според теб те не са виновни за нищо?

1. НДСВ2 спечели изборите, защото СДС се провали в управлението и хората просто ги изритаха от властта.
2. СДС регистрира фалшиви партии на парламентарните избори, които отнеха 6% от гласовете на НДСВ и те бяха ПРИНУДЕНИ да се коалират. Освен това беше предложено на СДС да има техни експерти в изпълнителнтата власт, но те отказаха. Затова сега вместо министри от СДС има министри от БСП.
3. За президентските избори най-малко пък царя ти е виновен (не слушай синята пропаганда много). Хората просто искаха да изхвърлят синята помия даже от президентството. Изказването на П. Стоянов "Аз съм седесар!" го махна от Дондуков 1.;

За днешното политическо положение единствените виновници са СДС! Но все пак бе за добре.
Нали знаеш... Това, което сам си направиш, никой друг не може да ти направи.

И все пак ти не ми отговори... ЗАЩО СДС РАБОТИ ТАКА УСЪРДНО ДА ПОСТАВИ БСП НА ВЛАСТ?

Нали се сещаш, че щом СДС работи за свалянето на рейтинга на НДСВ, по този начин те поставят БСП в силна позиция.
Според теб тия от СДС тъпи ли са, та не знаят че правят точно това?
Ако са тъпи и не го осъзнават, защо симпатизираш на такива тъпаци?
Ако знаят какво правят, защо симпатизираш на хора, които искат да поставят БСП на власт?

"Човек и добре да живее, умира и друг се ражда!" - Канасювиги Омуртаг

Редактирано от ‡Ю⵴µ‡ на 20.01.02 14:07.



Тема Къде си тръгнал бе, Ювиги?нови [re: ‡Ю⵴µ‡]  
Автор Чaвдap ()
Публикувано20.01.02 14:11



Ти не знаеш ли, че СДС за нищо не са виновни? Те НЕ МОГАТ да бъдат виновни за каквото и да било по дефиниция. За всички техни проблеми СА виновни световните тъмни сили, сушата, кишата и големите студове

Раздавайте тениските!


Тема Абе, то НДС2 май най здраво работи за сваляне нанови [re: ‡Ю⵴µ‡]  
Автор eдин тaм.... (разсеян такъв)
Публикувано20.01.02 14:22



рейтинга си. Аз не съм видял СДС да правят кой знае какво по въпроса. А за коалирането, явно не си много в час, НДС2+ДПС имат достатъчно проценти, за абсолютно мнозинство. БСП не им е необходима за това. Защо я вкараха във властта, според тебе?
Човек трябва понякога да мисли малко, преди да говори.

We are going to have to act, if we want to live in a different world!


Тема Re: Защо СДС иска да докара БСП на власт?нови [re: ‡Ю⵴µ‡]  
Автор AПOЛOH (ФЕБ)
Публикувано20.01.02 14:48



Ти ако знаеш още колко неща искат.
Добре, че народът върза попа, за да ....


ВСИЧКИ ТУК СМЕ ВРЕМЕННО.
БЪЛГАРИЯ Е ВЕЧНА!


Тема Не съм съгласен.нови [re: eдин тaм....]  
Автор ‡Ю⵴µ‡ (Ќћaњ)
Публикувано20.01.02 18:49



Според мен, правителството на НДСВ се справя по-добре отколкото съм очаквал.
Сините привърженици слушат ПР службата на СДС, които просто бълват глупости.
А за процентите... я си спомни как стана с регистрацията на две "царски" партии за изборите... Те взеха 6% общо от гласовете на НДСВ. Това лиши НДСВ от пълно мнозинство и те бяха ПРИНУДЕНИ да се коалират. След като така и така се коалираха, те решиха да направят Правителство на Националното Съгласие (за хората възпитани по болшевишки, такова животно нема) и за това Симеон отпусна постове за експерти от други партии и много добре си спомням, че СДС също бяха поканени.
Подчертавам, че изглежда си забравил: НЯМА НИКАКВО СПОРАЗУМЕНИЕ МЕЖДУ НДСВ И БСП. Ето тук се намесва ПР-а на СДС и гръмко пропагандира "Правителството на НДСВ, ДПС и БСП", което просто е една лъжа, защото споразумение има само между НДСВ и ДПС. А лъжците са ми най-омразни.
А защо лъжат? Те много добре знаят, че ако утре Симеон си замине и има нови избори, СДС няма начин да спечели изборите. Най-вероятно ще има правителство на БСП, но вместо СДС да започне да агитира за НДСВ, за да отслабва позициите на БСП и да заздрави своите, те постъпват точно обратното. Тъй, като те не са пълни идиоти, предполагам че има споразумение с БСП да работят заедно, за да изпъдят Симеон, който им развали рахатлъка. Те добре си караха едно време: едно мандатче СДС, едно мандатче БСП... Двете фракции на живковото БКП си управляваха до миналата година.
Учудвам се, че има хора, които вярват, че СДС няма нищо общо с БКП и БСП, като знаят най-малкото, че бившия лидер на СДС Иван Костов е Твърд Комунист, възпитавал и обучавал други в Комунизъм. Това най-малкото би трябвало да те накара да се замислиш... но просто хората имат навика, да си затварят очите за очевидни работи.
Не си ли спомняте, как преди години СДС бяха най-големите привърженици на Симеон. Те го докараха в България преди. И сега изведнъж - Той е лош! Ми естествено, че е лош, като ги изрита от властта. Не защото наистина нещо лошо е направил, а просто от завист крещят.

СДС и техните привърженици са това, което са били едно време комунистите - Болшевики. Да не говорим, че споделят редица комунистически идеи като например републиката и НРБ.

Комунизъмът е начин на мислене. И твърдият електорат на СДС е съставен точно от хора на средна възраст, от поколение което е възпитано от БКП да мисли точно по болшевишки. След това те се обърнаха против създателите си, точно както Франкенщайн.

И пак не ми отговори:
Защо СДС работи против НДСВ, след като ако правителството на Симеон падне, ще дойде БСП на власт? Защо?
Би трябвало да ги подкрепят! Щом не ги подкрепят, значи са се наговорили с БСП.

"Човек и добре да живее, умира и друг се ражда!" - Канасювиги Омуртаг

Редактирано от ‡Ю⵴µ‡ на 20.01.02 18:55.



Тема "НДСВ се справя по-добре отколкото съм очаквал"нови [re: ‡Ю⵴µ‡]  
Автор Analyser (антимонархист)
Публикувано20.01.02 19:28



Ти сигурно си ги мислил за идиоти, а те се оказаха само мошеници и лъжци.

А монархистите и комунистите наистина си приличатю Едните се обявяват за единствената и вечна партия, а другите обявяват царя за единствен и несменяем.



Тема Re: Не съм съгласен.нови [re: ‡Ю⵴µ‡]  
Автор Pantarey ()
Публикувано20.01.02 19:48



Май паметта ти е доста отслабнала. Забрави Беровото правителство, което беше с мандата на ДПС и просъществува с подкрепата на БСП толкова колкото им беше нужно след това да дойдат на власт. И тогава нямаше явно и гласно споразумение и сега няма. А какво има, си знаят тия дето трябва. Що не си дадеш зор да видиш как се гласува в парламента? Играта която в момента се играе, не е за всяка уста лъжица, така че успокой топката, тия дето докараха царя, ще дойдат на власт точно когато трябва...и той ще си отиде добре възнаграден

ВСИЧКО ТЕЧЕ, ВСИЧКО СЕ ПРОМЕНЯ



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.