Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:08 21.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Защо ли, господин Бивш Президент,нови [re: exPesho]  
Автор Zzloba (злобен)
Публикувано09.01.02 01:08



ми ги приказваше ПОДОБНИ, ПРЕДИ да се бе появил Царят? Кой ни разправяше врели-некипели за чудесната ситуация в страната, понеже го били почерпили в кръчма? Те това са твоите критерии, нагли ми седесарино.

Но, в чест на истината, трябва да си призная, че тогава ти беше по-свестен опонент. Сега си оплаквач на гроба на ония, които ти самият и такива като тебе вкараха в гроба. Сега носиш най-големия букет и си въобразяваш, че с това ще си измиеш лицето.

Предупреждавах, както и сега го правя. Ако продължавате по същия начин, ще ви намерим цаката и ще ви се види песен днешната ситуация. Точно това ти обяснявах, наивнико, преди година и половина, а ти, съвсем надут от гордост, ми се присмиваше.

Ако бяхте 10% толкова умни, колкото се мислите, нямаше да сте на днешния хал. Ама тогава нямаше и да сте седесари днес. Както вика Камерунецът, останали сте 1000 човекоподобни. Все от многото ви акъл.

Zzloba



Тема Официоз, а?нови [re: Moтop]  
Автор Zzloba (злобен)
Публикувано09.01.02 01:37



Понеже ти четеш от кора до гъза Демокрация, Ювиги да си чете писанията на оня, когото не понася? Общо седесарите останахте под хиляда души, не се давайте за пример, освен отрицателен.

Какви македонци бе? И то в Илиянци. Всъщност си прав, ТАМ са всичките, вкл. и ти.

Я ми кажи следното на какво се дължи:

Видите ли, Младен Сърбиновски бил за Дачков!!!???
Не ми приписвай думи, които не съм казал!
Какво общо може да има Младен Сърбиновски с платен подмазвач на властта? Как може да има такава наглост тук, в тоя форум?
Не ми приписвай думи, които не съм казал. Дачков го споменах като МОЯ номинация, и май ако не си разбрал, точно властта(е, новата , де!) го уволни като неудобен!


Тури си каска и следващия път, като се хакнеш някъде, няма да имаш чак толкова голям проблем, че със следващото изречение да убиваш предното.

Zzloba



Тема Оригинален текстнови [re: Zzloba]  
Автор Moтop ()
Публикувано09.01.02 02:04



Оригиналният ми текст гласеше:
Предлагъм на всички форумци, по подобие на Сърбиновски, да номинираме своите кандидати за групата на Славейковците, както и за групата на Илиянците.

Ето моите номинации:

Славейковци: в-к Капитал, Явор Дачков,


а Злобучка го преиначи на >

Видите ли, Младен Сърбиновски бил за Дачков!!!???


Без коментар...Я да видим какво още си писал
Какви македонци бе? И то в Илиянци. Всъщност си прав, ТАМ са всичките, вкл. и ти.
Де бе, македонците пазаруват от бутиците в Шератон. Как успях така да се объркам...Взимам си думите назад...
Тури си каска и следващия път, като се хакнеш някъде, няма да имаш чак толкова голям проблем, че със следващото изречение да убиваш предното.
Чети си още Гьобелс по цял ден, но ако смяташ да повтаряш нещо 100 пъти, за да го правиш истина, аз имам волята да те изобличавам всеки път и да те връщам на нулата!



Тема Умрем си по Гьобелс,нови [re: Moтop]  
Автор Zzloba (злобен)
Публикувано09.01.02 02:13



обаче отде разбра?

А ти нахака Дачков в темата, а не аз. И алюзията е ясна, колкото и да се отричаш от нея.

По-добре да не беше писал изобщо, и без това хората ви мразят.

Zzloba



Тема и още?нови [re: Zzloba]  
Автор Moтop ()
Публикувано09.01.02 02:16



Общо седесарите останахте под хиляда души, не се давайте за пример, освен отрицателен.
В твоята среда може и толкова да са останали, което много ме радва, защото сипматизанти като теб, не ми се сърди за мнението, не са голяма реклама за една партия!
Понеже ти четеш от кора до гъза Демокрация, Ювиги да си чете писанията на оня, когото не понася?
Бе ти луд ли си или си пиян? Ювиги писа, че не го ПОЗНАВА. Провери в тълковния речник каква е разликата между глагола ПОНАСЯМ и глагола ПОЗНАВАМ, а помисли и дали второто не е предпоставка първото?



Тема Re: Умрем си по Гьобелс,нови [re: Zzloba]  
Автор Moтop ()
Публикувано09.01.02 02:19



Злобкин, доста си подпийнал в този късен час. Да видим колко може да се орезилиш още, докато заспиш?



Тема Що е маке се е лАйно.нови [re: ‡Ю⵴µ‡]  
Автор Дpyrият (Умерено про-)
Публикувано09.01.02 02:19



Безродник.
Що му се връзваш? Не виждаш ли, че след малко ще ти обясни как Василий е бил наречен българоубиец от комунистическата пропаганда? И всичко това под коственото ръководство на царя?
Нещастен удавник.

Това е само форум!


Тема Е, нямаш стиганенови [re: Moтop]  
Автор Zzloba (злобен)
Публикувано09.01.02 02:26



даже като си трезвен, отказвам се.

Zzloba



Тема Някой неща не се лекуват.нови [re: Moтop]  
Автор Дpyrият (Умерено про-)
Публикувано09.01.02 02:28



Ти май и в тоя студ караш без каска, а? Влез накъде на топло да ти се постопли вакуума в главата, че сега е с намалено налягане.

Това е само форум!


Тема Брей, циганска кратунанови [re: Moтop]  
Автор Zzloba (злобен)
Публикувано09.01.02 02:30



увиране няма!

Никога не съм понасял вестника Денокрация, колкото и да бях за СДС. По същия начин е във ВМРО. Вярно, партийният секретар на БКП преди повече от десетилетие ТРЯБВАШЕ да чете Работническо Дело.

Ми ти живееш в миналия век, бе байно!

Zzloba




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.