Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:49 21.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Ми като не си в часнови [re: Beнko]  
Автор Zzloba (злобен)
Публикувано11.01.02 08:10



и не си разбрал какво е направил Добрев, толкова по-зле. Но не ми давай тогава акъли какво да чета, особено по този нескопосан начин.

Долу има бутон URL.

Zzloba



Тема Там е работата, че разбрах какво направи -нови [re: Zzloba]  
Автор Beнko (невЕрващ)
Публикувано11.01.02 23:10



продължи грабежа и агонията на страната още 1 месец, това направи. Да могат да доиздоят неговите съпартизани Нефтохим и да може Кръстьо Петков да щипне още няколко винпрома. Ако мислеше за страната, а не за партията си вместо да чака 2 февруари или дори 10 януари щеше да доведе оня полицай с качулката още преди нова година да обясни на депутатите от БСП, че трябва да си наврат главите между краката и да се махат по живо по здраво. А не да чакат като черноглавия някой да им ги навира отзад на площада пред парламента.

А бутона не съм оцелил, вярно е. Ама не променя истината за Добрев. Нито за злобата ти



Тема Изобщо не си в час, освен това е тъпо.нови [re: Beнko]  
Автор Zzloba (злобен)
Публикувано12.01.02 11:39



Първо, това с главите много се износи, ако още веднъж го споменеш, ще пусна специален цитат от Србиновски, посветен лично на тебе (пише си - Венко).

Освен това, забавянето дойде от самото СДС. Донякъде бях тогава вътре в нещата, ТРЯБВАШЕ да изчакат 3000 лв за долар, ПРЕДИ да вземат властта. Хич не се ослушваха случайно. Ако исках, можеха още декември да го направят. Но тогава банките все още не бяха доограбени.

Спомни си разни партийни другарчета от СДС как си върнаха борчовете точно ФЕВРИАРИ, на 3 бона курс, а не после на два пъти по-ниския. До ден днешен се хвалят с това.

Zzloba



Тема Тъй, тъй. Забавянето дошло от СДС, пъкнови [re: Zzloba]  
Автор Beнko (невЕрващ)
Публикувано12.01.02 20:25



другарите се вързали и не връщали манддата, щото били наивни. Ама докато някой си върнел заемите, те не пропуснаха да опоскат каквото беше останало (малко от Нефтохим и няколко винпромчета).
Ама глупави тия седесари - ще си връщат заемите. Че що им трябва да ги връщат?
Ззлобиле, Ззлобиле! Издишаш от всякъде. И диджейчето ще ти се смее



Тема Далаверата, но която бях свидетел:нови [re: Beнko]  
Автор Zzloba (злобен)
Публикувано13.01.02 08:46



Теглиха огромна сума, обърнаха я в долари и я депозираха в друга банка. Още на 1000 лв курс искаха да върнат парите, но говориха с Мистъра, който им каза да изчакат 3000 лв, беше сигурен, че ще се стигне, дотогава нямало да се намесват, за да изчакат БСП хубаво да се опече, пък и що да трошат пари на вятъра.

Така и стана, сега не са някакви преследвани кредитни милионери, а направиха за месец и половина половин милион в зелено.

Чиста работа, че и Добрев виновен.

Много си прозрачен, Венко, и хабер си нямаш от работите, които стават в страната ни. Защото си фанатик. ТСЦК.

Zzloba



Тема Е, и? И аз от май 96 г. обръщах всеки свободен левнови [re: Zzloba]  
Автор Beнko (невЕрващ)
Публикувано14.01.02 22:43



в долари, а в началото на март 97 при курс 2800 за долар продадох доларите. То трябва да си бил последният чертвен тъпунгер за да слушаш Жан как те агитира, че банките са стабилни и да си държим парите там. И трябва да си затъпял от злоба антиседесатин, за да си помислиш, че след като Добрев и Първанов са върнали мандата, значи никой не може да оправи държавата и при СДС левът съвсем ще се срине и да почнеш да купуваш долари едва когато любимата ти партоия ритна кросното по 3000 лв парчето. Пък после да обвиняваш тия, дето са видели очевидното, че са далавераджии.

Ззлоби, под секрет ще ти кажа, че от няколко месеца пак обръщам всеки свободен лев в долари. Може и да загубя някой друг лев от лихви, ама няма да се оставя да ме прекарат монархо-комунистите. Пък ти после разправяй, че съм далавераджия, ганатик и ТСЦК и съм свалил царя малко преди да пусне реките от мед и масло. Все ще е по-добре отколкото да затъпея от злоба, че пак са ме прекарали.



Тема Дребна душичко,нови [re: Beнko]  
Автор Zzloba (злобен)
Публикувано14.01.02 23:16



твоите "свободни левчета" нямат нищо общо с гигантските далавери. Не понимаеш?

Не съм очаквал и друго.

Zzloba



Тема Re: Дребна душичко,нови [re: Zzloba]  
Автор Mambo No5 (минаващ)
Публикувано14.01.02 23:26



Tozi navik, kogato iskash da kazhesh nesto "cool" da minavash na ruski, vroden li e ili pridobit?




Тема Ззлобна душичко,нови [re: Zzloba]  
Автор Beнko (невЕрващ)
Публикувано15.01.02 00:18



не твърдя, че моите левчета са най-голямата далавера, ама не съм и затъпял от злоба, та да твърдя, че Костов и седесарите са докарали провала на Виденов, за да могат да си направят далаверата. Иначе до сега Виденов да е изтрепал всички чорбаджии-изедници и да е построил комунизма.
Явно не си очаквал и друго. Затова си толкова ззлобен сега, все Костов сънуваш и се будиш целия в студена пот. Само някое куцо магаре ще те оправи тебе



Тема Хехе,нови [re: Beнko]  
Автор Zzloba (злобен)
Публикувано15.01.02 11:33



като ти чета постингите, теб те е яд десет пъти повече от мен. И има защо - понеже си от губещите.

Zzloba




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.