Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:52 13.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема За всички чуждопоклоницинови  
Автор ‡Ю⵴µ‡ (Ќћaњ)
Публикувано27.12.01 17:42



Легендата гласи, че когато на 17 май 1359 г. крепостта Търново пада предадена от българин, предателят отива при Султан Баязид за да предложи услугите си на победителя. Турчина му казва: Днес ти предаде своите, какво ти пречи утре да предадеш мен - чуждия!
И му отрязва главата, като я хвърля в Янтра. Тогава реката са разбушувала и изхвърлила главата на предателя на брега, тогава пък земята се разтресла и върнала главата обратно в реката. Така 3 дена стихиите не намерили покой, докато султанът не наредил главата да се закопае извън пределите на България. Чак тогава реката и земята намерили покой.

Нека това да напомни на тези, които се подлагат на американци, руснаци, французи, гърци, турци и т.н. как хората по цял свят се отнасят с тези, които се отричат от рода си....!



"Човек и добре да живее, умира и друг се ражда!" - Канасювиги Омуртаг

Редактирано от ‡Ю⵴µ‡ на 27.12.01 17:45.



Тема Re: За всички чуждопоклоницинови [re: ‡Ю⵴µ‡]  
Автор Пивo (хелий)
Публикувано27.12.01 17:50



дет се вика, Ювиги сега следва да си продадеш къщата, да си купиш 4-5 коня и да се преселиш в юрта. Иначе ще се окаже, че си родоотстъпник.

The state is the great fiction by which everybody tries to live at the
expense of everybody else


Тема Re: За всички чуждопоклоницинови [re: ‡Ю⵴µ‡]  
Автор Mambo No5 (новак)
Публикувано27.12.01 17:55



Juvigi, ja vzemi si hodi u Volzka BG, v Asia. Taka de, nazad kum aziatskite koreni. Kakvi sa tezi preselenceski vizantijsko - trakijasko i.t.n. cuzhbini kudeto sa otishli rododtstupniceskite ti predci?



Тема За тъпчовцитенови [re: ‡Ю⵴µ‡]  
Автор Бyлraaap Бyлraaap (Цицерон)
Публикувано27.12.01 17:58



има една много хубава арменска поговорка, която казва: По-добре умен враг отколкото глупав приятел.
Не знам кои според тебе са чуждопоклонници, но определено на България вредят повече тези, които се именуват патриоти. Особено едни такива фашизоиди с червеночерни огънчета в очите.

...почна да се удря геройски по влакнестите гърди и извика победеносно:
- Булгар! Булга-а-ар!



Тема Кефиш ме [re: Бyлraaap Бyлraaap]  
Автор ‡Ю⵴µ‡ (Ќћaњ)
Публикувано27.12.01 18:08



Прав си относно това.
А относно цитата ти:
Ти уж си филолог, пък не си разбрал това произведение, защо е написано. Все едно евреин да ми цитира Main Kampf...


"Човек и добре да живее, умира и друг се ражда!" - Канасювиги Омуртаг


Тема Re: Кефиш менови [re: ‡Ю⵴µ‡]  
Автор Пивo (хелий)
Публикувано27.12.01 18:10



не знам той дали не е разбрал. Бай Ганю със сигурност не го е разбрал както трябва и затова убива създателя си...

The state is the great fiction by which everybody tries to live at the
expense of everybody else


Тема абе, знам, че ще се очовечишнови [re: ‡Ю⵴µ‡]  
Автор Бyлraaap Бyлraaap (Цицерон)
Публикувано27.12.01 18:13



Вижда се светлинка в тунела. Чети ме по-редовно и може да ти дойде просветлението

Като си голям спец по Алеко Константинов, би ли ми казал кой го е убил - някой българин или някой булгарин? И ако е булгарин, дали нямаше да е известен в някои кръгове с името Аполон? хахаха

...почна да се удря геройски по влакнестите гърди и извика победеносно:
- Булгар! Булга-а-ар!



Тема Re: абе, знам, че ще се очовечишнови [re: Бyлraaap Бyлraaap]  
Автор Пивo (хелий)
Публикувано27.12.01 18:24



всъщност не може да има и какпка съмнение - Алеко е убит от представители на ционисткото движение или най-малкото на американските капиталисти които той описал в "До Чикаго и назад".

The state is the great fiction by which everybody tries to live at the
expense of everybody else


Тема Ще си го отбележа...нови [re: Пивo]  
Автор ‡Ю⵴µ‡ (Ќћaњ)
Публикувано27.12.01 18:30



...току виж си бил прав, колкото и невероятно да звучи.
То в днешно време с тая глобализация и световни заговори...

"Човек и добре да живее, умира и друг се ражда!" - Канасювиги Омуртаг


Тема Наивник.нови [re: ‡Ю⵴µ‡]  
Автор Дpyrият (Умерено про-)
Публикувано28.12.01 19:50



Ти наистина ли очакваше да те разберат?

Това е само форум!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.