Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:14 13.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Това за мен ли беше?нови [re: MУTPA]  
Автор Haблюдaтeл (ентусиаст)
Публикувано25.12.01 00:31



Все пак да ти отговоря. В САЩ живеят 250 милиона човека. Сред тях има всякакви, включително и такива, каквито описваш. Малка част от тях могат на 18 години да посетят Европа. Да не говориш случайно за американските войници? Иначе е малко чудно да обявиш за инфантилен човек, отишъл на друг континет, при това оправящ се сам - не мислиш ли?
Освен това забравяш и други фактори, когато говориш за самочувствие - а именно вродената (възпитана или пък направо набита в главите им) ксенофобия на западно-европейците(особено младите), която е толкова неразбираема за един американец, че повече няма накъде. Защото същия този американец ако не друго - знае, че американците винаги са избърсвали нацапания задник на "неинфантилните", "умни" и с не по-малко високо самочувствие европейци. И неведнъж са ги вадили от "кереча".



Тема Никак не е чудно!нови [re: Пивo]  
Автор D.J.R.B. (антиДЕМОНОкрат)
Публикувано25.12.01 00:57



Защото едно е да познаваш смесицата от християнство и езичество /всички християнски празници виц само как се празнуват и си направи справка в Библията/, а съвсем друго е да се изучава и тълкува словото. Ама иди им обяснявай, те всичко си знаят!

ЕДИН НАРОД СРЕЩУ ЕДНА ИМПЕРИЯ!


Тема Re: Разликата е, ченови [re: Haблюдaтeл]  
Автор Изпитaнa мapka (позната)
Публикувано25.12.01 01:38



Ти си луд, бе! Вси4ки на съответната възраст сме били пионерчета, които сме били на нея преди 1989г.
Пионерската и скаутската организация са еднакво тъпи организации, но са по-добро от нищо и ако не възпитават кой знае колко, поне отвличат вниманието на децата от глупости.
След като по стечение съм членувала в руско подобие на детска организация, не виждам защо да пращам децата си в американско подобие на такава.
Аман от маймунско подражателство! Няма какво да ми се гордее МУТРА, че е записал дъщеря си в скаутска (освен ако не е в USA, тогава ще го разбера). Виж, ако я запише в клуб за български народни танци, ще го поздравя. Щото друго по-българско няма за децата в Бг.

Всичко тече, всичко се мени!


Тема Re: И все пак не мога да се въздържанови [re: RAGE]  
Автор Изпитaнa мapka (позната)
Публикувано25.12.01 01:45



Най масовата религия е Ислямът.
Това е само факт.

Всичко тече, всичко се мени!


Тема Re: А да се сетиш за един наш си ...нови [re: Xлeбapoв®]  
Автор Дpyrият (Умерено про-)
Публикувано25.12.01 01:54



Как можеш да сравняваш индулгенциите с прошки, бе?
Ти наясно ли си за какво говориш?

Това е само форум!


Тема Re: Разликата е, ченови [re: Изпитaнa мapka]  
Автор Дpyrият (Умерено про-)
Публикувано25.12.01 02:05



Абсолютно верно!

Това е само форум!


Тема Марке,нови [re: Изпитaнa мapka]  
Автор Haблюдaтeл (ентусиаст)
Публикувано25.12.01 03:09



така и не разбрах защо трябва да съм луд? Заради въпроса към Мутрата дали е бил пионерче? Ами 12 години след като вече няма пионерска организация - въпроса си е съвсем резонен. Освен това ти самата признаваш, че е "по-добро от нищо".

Още - никой не се опитва да подражава, още повече пък по маймунски - чети внимателно преди да се ядосваш. Не Мутрата, а аз съм записал дъщеря си в скаутска организация. И не за друго, а защото тя искаше. И не виждам нищо лошо в това (между другото - да - в Америка сме - казвам го, защото виждам, че не си разбрала) Що се отнася до народните танци - това е нещо за което освен наличие на подобни курсове трябва и съответно желание, а също така и талант. Не всеки може да стане танцьор.

Хайде усмихни се сега и не се ядосвай. Нямаш ли друго място, където да си на бъдни вечер? За да изпреваря въпроса ти ще кажа, че при мен празника сега започва.



Тема Re: Честита Коледа !нови [re: Haблюдaтeл]  
Автор *.*.*._Andrea_.*.*.* ()
Публикувано25.12.01 04:27



А при нас празника сега приключии с много подаръци , с много пийване и с и т.н. !!!

Да дойдат скаутите да почистят !

*.*.*.*.*. Весела Коледа и ЧНГ !.*.*.*.*.*


Тема Весела Коледа караш вече, Хлебаров,нови [re: Xлeбapoв®]  
Автор Zzloba (злобен)
Публикувано25.12.01 05:51



затова не си разбрал, че не говоря да простиш ТИ на някого, а да опростиш собствените си грехове.

Иначе си прав, атеист съм и смятам вероучението за толкова тъпо, колкото и лекциите по комунизъм. Ама никога не съм пречил на вЕрващите като тебе. Независдимо в коя религия или партия.


ЖИВОТЪТ не е нито тъжен, нито смешен.
Такъв го правят очите, които го гледат.
Ст. Стоянов


Тема Re: Антоан Хлебаров влиза в..нови [re: D.J.R.B.]  
Автор AПOЛOH (ФЕБ)
Публикувано25.12.01 17:41



...действие само ако се подпали неговата черга!

ВСИЧКИ ТУК СМЕ ВРЕМЕННО.
БЪЛГАРИЯ Е ВЕЧНА!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.