Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:07 28.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема ИНДИГО 2нови  
Автор nick$ ()
Публикувано22.12.01 01:00



А как Ви се струва всичко това?
Цялата дискотека боядисана в синьо. Заглавието и синьо. Всичко синьо.
Дали пък Костов няма пръст в това и с такива инциденти в сини дискотеки да тормози управляващите?



Тема Re: ИНДИГО 2нови [re: nick$]  
Автор Dobrata (добричка)
Публикувано22.12.01 01:05



Цвят "индиго". Синьо-лила, май! Колкото до Костов, прав си - той е виновен за цвета.

ДОБРОТО ВИНАГИ ПОБЕЖДАВА!


Тема Re: ИНДИГО 2нови [re: Dobrata]  
Автор nick$ ()
Публикувано22.12.01 01:19



Докога ще пречи с този цвят?
И не можаха ли да я пребоядисат?
Ред жълто, ред черевно, ред зелено.
Можеха и "миш-маш" да я кръстят спокойно.



Тема Хоп-троп 2нови [re: nick$]  
Автор Zzloba (злобен)
Публикувано22.12.01 01:21



На сините педали най-много ще им хареса, ако гръмне АЕЦ Козлудуй и отнесе половин България. Тогава, белким, ще има някакъв шанс да се яви пак Костов, на нощно светещ бял кон.

Вече няма нещастие, лоша новина или трагедия в страната, на която да не се зарадват.

Майната ви, сини педали и курви.

Zzloba,
шеф на Диргруп Холдинг


Тема Re: Хоп-троп 2нови [re: Zzloba]  
Автор nick$ ()
Публикувано22.12.01 01:27



Хлопа ти дъската малък нещастен червен пъпчивко.
Духай го, защото от напрежение може да ти изхвръкне някоя пъпка и така да имаш една по-малко за стискане.

P.S. Третото ти изречение точно описва какво правеха българските комуноиди в последните месеци от управлението на СДС.
Винаги съм твърдял, че най-боли с твойте камъни да те бият по твоята глава.



Тема Re: Ззлоба, няма място занови [re: Zzloba]  
Автор Изпитaнa мapka (позната)
Публикувано22.12.01 02:38



хумор - те тия че не са наред, не са - ясно е. Но с Венко съм съгласна. Ще ти кажа, мой човек, че цената на живота на седемте (пази боже и повече) деца е може би 2 кг морска сол. Това е минимума, който е можел да бъде положен, за да няма това "лъзване" за което говори полицаят.
Но да знаеш, че наистина почвам да се отчайвам от българите. Как си го представяш това, родителите на над 1000 деца не знаят КЪДЕ са им децата(в смисъл, в коя дискотека) и най-често става дума за деца между 12-15 години (едното беше на 10!!!)
Ега ти демокрацията, дето деца без паспорти и без придружител ще ми влизат в дискотека - тук сега ще чуеш вой на тъпосините как това са комунистически идеологеми - ама в Западна Европа детенце до 16 год. може да влезе в заведение само ако е с мама, тати или друг упълномощен настойник - иначе собственика плаща люти глоби или му затварят заведението, а у нас вече от детската градина им правим парти по дискотеки и барове! Е та то бива уливки, ама и децата си ще разсипем от криворазбрана цивилизация(пардон, демокрация)
За собствениците на заведението не говорим - не ме интересува кои са, но те имат отговорност ИЗЦЯЛО затова - непочистено стълбище, лоша организация, безотговорност - и на запад съдят собственика само ако някой се "лъзне" на мокър под в тоалетна и счупи пръстче на ръката си - ама в тоя случай, да ти кажа, на никой няма да му олекне, ако го осъдят и обесят даже, защото дечицата отидоха!
Не знам как си я докарахме тая история, да експериментираме демокрацията върху здравето и живота на децата, мисля, че заслугата е на безмозъчни същества които се наричат Добри или незнам какви си, дето живеят в света на декларациите за политическа правилност, вярност и н'ам какво си - но ако не се прокара в най-скоро време закон, който да задължава общество и родители да пазят децата , както е в хорските страни, наистина ще се самоунищожим като нация.

Всичко тече, всичко се мени!


Тема Re: ИНДИГО 2нови [re: nick$]  
Автор Cherniq (taliban)
Публикувано22.12.01 03:24



Ти си се побъркал бе братле.
Интересното е че бях на мястото на инцидента и когато питахме какво става децата казаха че нещо се е срутило.......



Тема Re: Ззлоба, няма място занови [re: Изпитaнa мapka]  
Автор nick$ ()
Публикувано22.12.01 07:02



За съжаление излиза че не съм далече от истината, ако се съди по написаното от теб, защото излиза,че виновни за тази трагедия са:
демокрацията
тъпосините
безмозъчни същества които се наричат Добри
света на декларациите за политическа правилност
Ей точно за такива глупаци като тебе е пусната темата, дето не могат зърното от плявата да разделят.
Забележи какво зърно е отделено в твоето писание-демокрацията, тъпосинте и т.н.
Горе - долу Костов, нали?



Тема Re: ИНДИГО 2нови [re: nick$]  
Автор Moмчил (войвода)
Публикувано22.12.01 08:34



Струва ми се, че злорадстваш и се чудя как да те напсувам по-обидно ... a дасетих се :

умирай седесар!

Historia est vitae magistra.



Тема Re: Хоп-троп 2нови [re: Zzloba]  
Автор Moмчил (войвода)
Публикувано22.12.01 08:38



Преди предлагах само Костов и шайка да бъдат избесени, сега предлагам и най-лумпенизираните им почитатели като курвата ник! Едните на "Витошка", другите по бул. "Ленин".

Historia est vitae magistra.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.