Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:22 16.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Явно Първанов не е мъж, щом само викове  
Автор Бълrapин® (антикомунист)
Публикувано22.11.01 14:00



и кресаци и "социалистически" лозунги се чуват от
червената агитка.



Тема Тъпчо, кой мъж и кой не ясно личинови [re: Бълrapин®]  
Автор Чaвдap ()
Публикувано22.11.01 14:08



от следното:

Унижаваше непрекъснато и себе си, и президентската институция. И на всичките тези позорни унижения Стоянов се подложи само заради едно. Заради рейтинга си.
...
И гледаха после привържениците на СДС как бат’ Петьо позорно се мазни пред царските депутати и робко се съгласява с подигравателните изисквания на депутатчето Кошлуков. Съгласи се бат’ Петьо да стане съучастник в лъжите на Кобурггота и дори да подкрепи предизборните му бръщолевения, само и само за да спечели гласовете на царските привърженици.
...
Подкрепиха Първанов и хиляди хора, които провидяха в него единствен коректив на Кобурггота и неговото правителство. Защото Първанов не се унизи нито пред царя и депутатите му, нито пред когото и да било.
...

Написано от Иво Беров (един път и аз да съм съгласен в голяма степен с него ) в любимата ти "Демокрация" и пуснато тук от върл седесар като Хлебаров



Ако ти стигат познанията по български - прочети го и помисли (ей това ще ти е адски трудно, ама опитай все пак )

Кой скри тениските?

Тема Re: Тъпчо, кой мъж и кой не ясно личинови [re: Чaвдap]  
Автор Бълrapин® (антикомунист)
Публикувано22.11.01 14:23



Ако ти стигат познанията по право на собствено мнение ще разбереш - че всеки има право на мнение, моето се различава от неговото.
А може би ти изкаш да кажеш вече социализъм е настъпи и само хубави неща трябва да се пишат за вожда. Или другата пречина е че солника ти да е сприял на 1989, ей тогава ще ти е адски трудно да влежеш в крак

Редактирано от Бълrapин® на 22.11.01 14:30.



Тема Първанов - коректива на Кобурга!?!?нови [re: Чaвдap]  
Автор Krug (член)
Публикувано22.11.01 14:30



С двама министри от партията на която той е председател в правителството!

А това че хиляди хора са провидяли в него това, е напълно възможно. Те по-далече от носа си и от шоуто на Слави не виждат.
Ти затова ли гласува за него?

П.Стоянов имаше подкрепата на СДС и я получи от симпатизантите му. За съжаление, само толкова.

Причината е друга и съвсем проста във всякакъв смисъл. Виж профила на избирателите и сам ще се сетиш.



Тема Рекламации - към Иво Беровнови [re: Krug]  
Автор Чaвдap ()
Публикувано22.11.01 14:40



А защо съм направил това или онова не смятам за необходимо да давам отчет на тебе или на някой друг.

Кой скри тениските?


Тема Re: Тъпчо, кой мъж и кой не ясно личинови [re: Чaвдap]  
Автор Frida (Аз съм Фрида)
Публикувано22.11.01 16:23



Само да отбележа, че унижение щеше да бъде ако президентската двойка бе не Стоянов-Куцкова, а Стоянов-Етем! НЕ говори с неуважение за човека, който имаше централна роля в спасяването на страната от зърнената криза!
Той си остава ПРЕЗИДЕНТ в историята на България!

Сините в атака!


Тема Re: Явно Първанов не е мъж, щом само виковенови [re: Бълrapин®]  
Автор Гинekoлor (Задълбочен)
Публикувано22.11.01 16:28



Явно циганина Седефчов не е мъж. Питайте мене. Нали го преглеждах по време на изборите, че му беше дошъл цикъла. Тези работи се наричат транссексуални операции. Струва само двайсетина хиляди долара.

Редактирано от Гинekoлor на 22.11.01 16:29.



Тема Фридке-е-е, и на тебе ли да обяснявам, ченови [re: Frida]  
Автор Чaвдap ()
Публикувано22.11.01 16:27



рекламации се приемат на адрес в. "Демокрация" с/о Иво Беров?

Нали се сещаш, че в партийното вестниче току-тъй не публикуват такива статии? Да не се окаже, че се отклоняваш от линията на Командира.

Кой скри тениските?


Тема Re: Фридке-е-е, и на тебе ли да обяснявам, ченови [re: Чaвдap]  
Автор Frida (Аз съм Фрида)
Публикувано22.11.01 16:32



Какво ли би могъл да ми обясниш точно ти? По-добре е да си вземеш парите от АПОЛОН, а най-добре, както казваше твоя кумир е да дойдат танковете нали?

Сините в атака!


Тема Ти не каза ли че си съгласен с написаното?нови [re: Чaвдap]  
Автор Krug (член)
Публикувано22.11.01 16:37



А аз не съм и ти казвам простичко защо.

Няма рекламации, а обясненията си ги запази за пред съвеста и децата си.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.