Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:32 09.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Пак ли манипулация на изборите?  
Автор ©® Дokтopa (Личният Ви GP)
Публикувано12.11.01 22:21



Тази вечер, в предаването "Екип-4", ръководителя на фирмата спечелила конкурса за обработка на преброяването и провалила се скандално, заяви в ефир буквално следното:

1. През цялата седмица и най-вече в последните два дни 'ЦИК' саботира работата на колектива.

2. ЦИК подаде непълна и разрушена база данни за районните избирателни комисии, което предполага невъзможност за обработка.

3. В много от РИК отказаха да предадат протоколите за преброяване, въпреки наличната техническа възможност.

4. След така получените резултати от първия кръг ЦИК мълниеносно прекрати договора и помоли другите две фирми участвали в конкурса да помогнат за обработката, както и да извършат пеброяването на втория тур.

и

5.Това се прави, защото в алгоритъма на програмата на "Математически колектив" ( фирма "Деметра" )
има заложен механизъм за манипулация на изборите , което ние можем да докажем



Какво мислите по въпроса. Възможен ли е такъв сценарий за да бъде осигурена на всяка цена победа на Петър Стоянов?

Работно време :
абе на кой му дреме

Редактирано от ©® Дokтopa на 12.11.01 22:24.



Тема По-скоро сценария е...нови [re: ©® Дokтopa]  
Автор Гopckи (свободен човек)
Публикувано12.11.01 22:28



...да бъде отстранен на всяка цена Петър Стоянов.
Въпросния ръководител, така и не обясни защо от почти никоя секция не са успели да осъществят модемна връзка с ЦИК. А доколкото разбирам, там е целия проблем.
Скандалът който се заформя, може да отврати част от потенциалните избиратели на Стоянов(те са по-мислещи за разлика от чугунените комунистически тикви на Първанов) и при ниска избирателна активност на втори тур, да се получи подобен резултат. Също така е възможно, при евентуална победа на Стоянов, резултатите да се оспорят поради ставащото сега..............
Във всички случаи, комуноидите печелят от цялата работа.....

Правя това което мога с това което имам, там където съм.
У. Чърчил


Тема по важно е от кой е провокирананови [re: ©® Дokтopa]  
Автор Пaлaчa (много лош)
Публикувано12.11.01 22:32



тази възможност ?
от ЦИК/доминирана от сдс/ или от фирмата преброител /всеки може да я купи/ .

И двата субекта май са имали еднакви интереси до момента, в който се изясни резултата. Нямам вяра ни на единия, ни на другия. Все пак мухльото от ЦИК - същото синьо говедо дето назидателно обясняваше защо Царя не можел да се яви на предните избори, звучи много съмнително.

Боже, Царя ни пази.


Тема ЦИК...нови [re: Пaлaчa]  
Автор Гopckи (свободен човек)
Публикувано12.11.01 22:36



...не е доминирана от СДС, а от НДС2+ДПС.
Що за странна неинформираност от твоя страна?

Правя това което мога с това което имам, там където съм.
У. Чърчил


Тема Re: Пак ли манипулация на изборите?нови [re: ©® Дokтopa]  
Автор Dobrata (добричка)
Публикувано12.11.01 22:39



ЦИК си търси оправдание, защото това е новата ЦИК, дошла с новото време, но доста некадърна притова.

Всички царедворци са малоумни с изключение на един!


Тема Re: По-скоро сценария е...нови [re: Гopckи]  
Автор ©® Дokтopa (Личният Ви GP)
Публикувано12.11.01 22:39



Да,
тази теза се лансира от председателя на ЦИК ( че може да част от потенциалните избиратели на Стоянов да се отвратят и да не гласуват и при ниска избирателна активност на втори тур, да победи Първанов).

Но не забравяй, че председателя на ЦИК е една бетонна синя кратуна, коато стана омразна на 50% от българите, само поради факта, че той обяснаваше отказа за регистрацията на Симеон. И именно за това много хора напук гласуваха против СДС. Сега това пак може да се повтори.

Работно време :
абе на кой му дреме


Тема Дали става дума само за...нови [re: Dobrata]  
Автор Гopckи (свободен човек)
Публикувано12.11.01 22:40



..некадърност?

Правя това което мога с това което имам, там където съм.
У. Чърчил


Тема Регистрацията...нови [re: ©® Дokтopa]  
Автор Гopckи (свободен човек)
Публикувано12.11.01 22:43



...на Симеон беше отказана и от съда, ако не ме лъже паметта и то поради нередовност на документите. Интересно защо НДС2 са сложили точно този човек за председател?
А иначе, независимо от кого е лансирана тезата, мисля, че е правилна.....

Правя това което мога с това което имам, там където съм.
У. Чърчил


Тема Нали не говорим за НС и Правителствотонови [re: Гopckи]  
Автор Пaлaчa (много лош)
Публикувано12.11.01 22:45



а за ЦИК ? А помниш ли въпросния кретен от екип 4 - представителя на ЦИК дето до последно се гаврише с участието на Симеон в парл. избори ? Пък и НДСВ и ДПС имаха различни кандидати.

Боже, Царя ни пази.


Тема Re: По-скоро сценария е...нови [re: ©® Дokтopa]  
Автор Dobrata (добричка)
Публикувано12.11.01 22:46



Значи 50% от българите нямат мозък! Всъщност, това се забелязва и по други поводи. С обич!

Всички царедворци са малоумни с изключение на един!

Редактирано от Dobrata на 12.11.01 22:47.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.