Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:46 21.09.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Ценностната системс на ТСЦК.нови  
Автор Дpyrият (Умерено про-...)
Публикувано19.09.01 22:10



Куца ви!
За много от темите ви(истинските, сериозните) се и съгласяваме с вас, а дори и ние сме автори на някои такива, но вие сте ТСЦК. Фанатизирано плюете всичко наред и не признавате нищо. Точно заради фанатизма ви е излезнал този прякор. Не всеки от седесарите тук бива наричан с него. За него се искат особени заслуги!
Ако някой от СДСрите ми назове 5 грешки на костовото управление, но не от рода на вегетарианец, никога няма да го наричам ТСЦК. Обещавам!

Смалявам първоначалната бройка, по молба на ЗЗлоба, щото ви е много голяма.

Това е само форум!


Тема Re: Ценностната системс на ТСЦК.нови [re: Дpyrият]  
Автор Frida (Аз съм Фрида)
Публикувано19.09.01 23:19



Положително хората, които подкрепят Иван Костов са доволни от неговото управление. Аз например съм изключително доволна,защото по време на това правителство беше даден шанс на работливата и кадърна част от българите. Няма начин това правителство да не продължи по същия път защото то просто няма друг избор. Просто ме дразни факта как популистки отне властта от ръцете на тези хора, които наистина я залужаваха. Никога няма да приема твърдения от рода че правителството на ОДС ограбило това което е останало. Какво ограби 8-те лева пенсия и 11-те лева заплата ли? Или сега някой много паметене ще излезе и ще каже че е нямало такова нещо по времето на онзи които каза за зърненета криза "Няма такова нещо"
Дразни ме неблагодарността на нацията, която толкова ошашавена от полулизма на бившия монарх оплю спасителя на държавата. Корупция е имало и ще има. Дълбоко се лъжете , че сега тя ще изчезне. Показно ще се ударят дребните вносители на турски стоки от което естествено ще пострада пак неплатежоспособния народ.като няма да си купува евтинки боклуци от пазара. Голямата корупция винаги ще си стои. Качакова е в трети борд вече. За голямата корупция става борбата за власт, а не за друго. Иван Костов се бореше със корупцията. Тези които прогони сега го плюят. Симеон Сакскобурготски идва на власт с корупцията и работи за нея. Идва на власт с Илия Павлов, Стоян Ганев, Бацата, Ипон и тем подобни, отдавна изтрити от съзнането на трудолюбивия и честен българин, който иска да бъде оставен да твори и печели и недоумява защо в 11.00 барчетата са пълни .

Силна съм за да не вЕрвам


Тема спасителя на държаватанови [re: Frida]  
Авторmoni (Нерегистриран)
Публикувано19.09.01 23:29



да беше Го написала с главно С.
оффф, какво да те коментира човек,
що не ушиеш едно синьо знаме и не излезеш да го развееш на площада ? Тука добре ни забавляваш ама доста хора изтърват шоуто.



Тема Re: Ценностната системс на ТСЦК.нови [re: Дpyrият]  
Автор lronmanBG (power user)
Публикувано19.09.01 23:29



Че те и такава ли имат?!!!!!

Само ЛЕВСКИ, Секс и Heavy Metal


Тема Re: Ценностната системс на ТСЦК.нови [re: Frida]  
Автор Дpyrият (Умерено про-...)
Публикувано19.09.01 23:31



Умно думаш. Убедително. Имам забележки, но ще ги задържа, за да не разводнявам темата.
Винаги съм бил далеч от мисълта да отричам цялото управление на СДС. Имаше и положителни неща. Но темата беше друга. Нещо по нея?

Това е само форум!


Тема Re: Ценностната системс на ТСЦК.нови [re: Дpyrият]  
Автор Frida (Аз съм Фрида)
Публикувано19.09.01 23:48



Ще ти кажа 5 кусура. Единия от тях ме засягаше много и ше го назова на първо място.
1. Изключително затруднен и бюрократичен експорт (икономически кусур) -няма промяна засега
2. Неправомерно и нечестно облагане с ддс на крайния потребител и жестоко забавяне на връщането му за фирмите (икономически кусур) - няма промяна засега
3. Лансиране на СИБанк (остава банка на правителството но без шефа на стария надзор-все тая друг ще е ако не е Славчо Христов
4. Безспорни успехи но и голямо главозамайване, изключвам Иван Костов и Надежда Михайлова. (човешка природа)
5.Сложно и неразбрано обясняване на реформата пред масите. Изтъкваха се макроикономически параметри, за които обикновения човек не знае нищо.

Силна съм за да не вЕрвам


Тема Re: Ценностната системс на ТСЦК. [re: Дpyrият]  
Автор любoпитeн (непознат )
Публикувано20.09.01 00:08



Общо взето съм съгласен с Frida но грешки в управлението на СДС наистина
имаше.Една от тях е че повика в Б-я юпитата от Запада на Българския великден показа им какво е да си на власт,даде им да помиришат кокала
и след това ги забрави.А те искаха вече не само да имат пари(е които
ги имаха) а да имат и власт.Дали защото от партийни назначения нямаше места по върховете или заради друго Костов ги отблъсна и ги хвърли в
обятията на Кобурга.Самият цар трябваше да се прикотка с обещания за
възстановяване на династията а не да го остави отчаян в ръцете на разни
тъмни сили(мунисти,мафиози и прочие бивши КГБ-ейци).Тогава сега щяхме
да си имаме икона за лумпените като държавен глава(за това става Неговото
величество) и нямаше всички в тази страна да се чудим какво става и накъде сме тръгнали.
КОГАТО СМЕ СПОКОЙНИ НИКОЙ НЕ МОЖЕ ДА МЕ РАЗТРЕВОЖИ.



Тема Re: Ценностната системс на ТСЦК.нови [re: Frida]  
Автор Дpyrият (Умерено про-...)
Публикувано20.09.01 00:30



Първите три се приемат.
4 и 5 - не. Те не пречат на една държава да се развива, така, че не ми звучат като сериозни грешки. Спомагат само за изборна загуба (звучат ми като нашите заяждания, че е вегетарианец).
Кажи нещо друго. А после имам малка изненада за теб.

Това е само форум!


Тема Толкоз глупости на едно място!нови [re: Frida]  
Автор luboch (критик)
Публикувано20.09.01 09:31



Направо недоумявам как едно младо момиче може да е заслепено толкова!
Абе Фрида! По кой точно начин правителството на Бащицата Костов даде "шанс на работливата и кадърна част от българите"? С данъчни облекчения ли? С разбиване на монополите ли? С намаляване на бюрокрацията ли? С унищожаване на корупцията ли? Сама би трябвало да разбираш че тези прегради може да ги заобиколи само някой полумафиотизиран бизнесмен, да не казвам чист мафиот. Какво остава за честния предприемчив бизнесмен? Да върти малко магазинче с надеждата да си плати наема и соц. осигуровки в края на месеца.
Никога няма да приемеш факта че СДС е крало до насита! Е неам думи! Ами значи трябва да се замислиш доколко си навътре в нещата бе момиче! Иван Костов се борел с корупцията!!! Как точно го е правил бе Фрида? Как като Божков и сие все още са си членове на вашата Партия? Че и акъл си позволяват да дават от време на време...
Дразнела те неблагодарността на нацията!!! Ами че тя тая нация беше неблагодарна и към предишните комунисти. И към тези дето са сега - не ги знам още какви са пак ще бъде неблагодарна ако си позволи същия модел управление. В същото време чак сега твоите любимци се сетиха че нещо посланията им куцат! Че нещо са се извисили доста над тоя народ, дето трябва да ги избира на постовете им! Ами ще постоите в опозиция - няма как. Щом загрявате толкова бавно...



Тема Re: Прякорът ТСЦК не е излезнал от...нови [re: Дpyrият]  
Автор AПOЛOH (ФЕБ)
Публикувано20.09.01 13:17



...небитието,
а лично от мен е измислен преди половин година.
Точно затова си навлякох рехавия гняв и любовта на

ТВЪРДИТЕ СИНИ ЦИГАНСКИ КРАТУНИ!

Хак да ви е, ТСЦК!
Да си го носите с кеф до деня, в който се стопите под 4% и никой тогава да не си спомня за вас, цигански крадливи олигарси!




ВСИЧКИ ТУК СМЕ ВРЕМЕННО.
БЪЛГАРИЯ Е ВЕЧНА!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.