Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:23 28.05.24 
Политика, Свят
   >> Политика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Време е седесарите да подкрепят премиера си!нови  
Автор ‡Ю⵴µ‡ (Ќћaњ)
Публикувано18.09.01 17:36



Щом толкова боготворят САЩ и американците, да вземат пример от тях и да застанат всички зад позицията на премиера, както направиха и републиканци и демократи в САЩ.
Ако не го направят, значи имат просто лични интереси, които седят над българските, национални интереси.
Симеон Сакс-Кобурготски е БЪЛГАРСКИЯТ премиер и всеки, който има българско гражданство, трябва да го подкрепи в тези тежки за целия свят дни!

ALLAH IKBAR!


Тема Re: Време е седесарите да подкрепят премиера си!нови [re: ‡Ю⵴µ‡]  
АвторДъpвeн Гocпoд (Нерегистриран)
Публикувано18.09.01 17:44



Що бе, да не се е врязал някой самолет в партийния дом?



Тема А бе не е, ама нали изплакаха 10 л. сълзи...нови [re: Дъpвeн Гocпoд]  
Автор ‡Ю⵴µ‡ (Ќћaњ)
Публикувано18.09.01 17:47



...за Световния Търговски Център. Това е световна трагедия, независимо къде се намираш.
Да взривят Световният Търговски Център в САЩ е абсолютно същото, все едно да взривят НДК! Нали така?

ALLAH IKBAR!


Тема Re: А бе не е, ама нали изплакаха 10 л. сълзи...нови [re: ‡Ю⵴µ‡]  
Автор Mihailowski (член)
Публикувано18.09.01 17:56



Е все ще се намери някой тъпанар да плюе кой какво казал .
Иначе си прав и Буш беше много неадекватен след трагедията ама никой не го хули вече за това .Обаче наште деца на дружинната " Михайлова " меткат фекалий здраво.

Глупостта никога не прекрачва границата. Където стъпи, там и територията й.
Ст. Лец




Тема Re: ЗАД КОЯ ПОЗИЦИЯ...???нови [re: ‡Ю⵴µ‡]  
Автор Peaлиcт (наблюдаващ)
Публикувано18.09.01 17:57



Зад думите, че случилото се е далече от нас и не ни засяга ли??? Зад тази дебилна позиция ли да застанем....НАПРОТИВ....СЛУЧИЛОТО СЕ ЗАСЯГА ВСИЧКИ...а това че Симеон2 не реагира адекватно не е повод да заставаме зад него. Не може да се подкрепя подобна национално безотговорна позиция...



Тема Re: ЗАД КОЯ ПОЗИЦИЯ...???нови [re: Peaлиcт]  
Авторняkoй cи (Нерегистриран)
Публикувано18.09.01 18:11



Е, това означава, че демокрацията в България не е застрашена от издигането на паметника на Живков - има мнения противни на представителната власт. Но къде е единството във външнополитически план, за което толкова пот и сили хвърлиха сДС-то? Или това е само когато те управляват!



Тема Re: А бе не е, ама нали изплакаха 10 л. сълзи...нови [re: ‡Ю⵴µ‡]  
АвторДъpвeн Гocпoд (Нерегистриран)
Публикувано18.09.01 18:21



Значи искаш седесарите спрат да плачат и да застанат зад твърденията на премиера ни, че Америка била далече, правилно ли разбрах? Или си имал нещо друго предвид?



Тема Re: ЗАД КОЯ ПОЗИЦИЯ...???нови [re: няkoй cи]  
Автор Peaлиcт (наблюдаващ)
Публикувано18.09.01 18:25



За единството не ме питай мен, а Соломон Паси и Симеон 2...по голямо разминаване в изказванията не помним....единство във правителствената политика имаше преди, но не и сега.



Тема Re: ЗАД КОЯ ПОЗИЦИЯ...???нови [re: Peaлиcт]  
Автор Дpyrият (Умерено про-...)
Публикувано18.09.01 21:26



Наблюдаващ, да ти напомня ли как един СДС-министър беше в чужбина и противно на обещанията му бе призната Македония?
Ставаше въпрос за разминавания

Това е само форум!


Тема АЛОООО, ПОДАНИЦИТЕ ...нови [re: Дpyrият]  
Автор XЛEБAPOB ()
Публикувано19.09.01 08:05



... НЕ ПОДКРЕПЯМ ПРОСТОТИИТЕ НА МУУНЧО ЗАЩОТО:

1. СЪМ ГРАЖДАНИН, А НЕ ПОДАНИК
2. МИСЛЯ, А НЕ ВЕРВАМ
3. ИМАМ СОБСТВЕНО МНЕНИЕ
4. НЕ СЪМ ГО ИЗБИРАЛ АЗ

ЩЕ ГО ПОДКРЕПЯМ КОГАТО ВЪРШИ НЕЩО РАЗУМНО.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.