Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:42 28.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема ЕС срещу демонстрантитенови  
Автор AD (cosmopolitan)
Публикувано25.08.01 12:33





Без коментар...

Във връзка с темата:





Тема Re: ЕС срещу демонстрантитенови [re: AD]  
Автор lCO_FlN (търсещ)
Публикувано25.08.01 12:39



И ти ли си поредния разреван "антиглобалист" усещащ как САЩ му ОТКРАДВАТ жизнените сили, въздуха, любовта и в някоислучаи потентността?

Вратата винаги е затворена за нямащия очи да я види!


Тема Re: ЕС срещу демонстрантитенови [re: AD]  
АвторЧитaтeл (Нерегистриран)
Публикувано25.08.01 14:49



Шубето, както се казва, е голем страх.




Fighter jets, helicopters, warships and navy diving teams are part of a massive force that has been put in place to protect world leaders from the U.S., Britain, France, Germany, Italy, Japan, Canada and Russia at the annual economic summit which begins on Friday.

Italian security measures also include the positioning of surface-to-air missiles at Genoa's Christopher Columbus airport. Dubbed the SPADA, the land-based system consists of missiles with a range of 15 kilometres (9.3 miles).



Тема Re: ЕС срещу демонстрантитенови [re: lCO_FlN]  
Автор AD (cosmopolitan)
Публикувано25.08.01 14:58



Тежкото наследство на диктатурата си личи. Ако някой смее да критикува братския СССР - прощавай, братските САЩ - веднага се превръща в ПРЕДАТЕЛ ("изменник на народа", "класов враг", "антиглобалист" и пр.). Една подобна карикатура при нас предизвиква само усмивки.

Аз съм скептично настроен спрямо политиката на янките. Една причина е че аз съм гражданин на една МИРОЛЮБИВА, НЕУТРАЛНА и СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА европейска страна. Една страна, която е водеща в ЕКОЛОГИЧНАТА ПОЛИТИКА и СОЦИАЛНАТА ПОЛИТИКА. Според мен, "славните" военни действия не се различават от криминалните такива: убийство, грабеж, изнасилване и така нататък. При нас има много американски дезертьори от войната в Виетнам - сестра ми имаше един съученик, син на такъв дезертьор (не на Бил Клинтън, де). Какъв психопат може да убие милиони цивилни? Смъртното наказание също показва колко е варварско американското общество.

Не съм против глобализацията. Става дума за борбата между демокрацията и "лобикрацията", плутокрацията и олигархията. Няма смисъл да спорим за това, кой е козмополит и кой е балкански фашист. По времето на възродителния процес, ти сигурно беше най-праволинейното пионерче, а сега

е единствената ти любов.

П.С. Нали знаеш, откъде идват прословутите сини хапчета (САЩ)...и къде има най-доброто здравеопазване в света, благодарение на социалдемокрацията?



Тема Читател, ти за тероризъм чувал ли си?нови [re: Читaтeл]  
Автор Analyser (антимонархист)
Публикувано25.08.01 15:12



Каква по желана цел за антиглобалистите от ръководителите на G7+Русия, събрани под един покрив?

Редактирано от Analyser на 25.08.01 15:24.



Тема Я кажи името на тазинови [re: AD]  
Автор Analyser (антимонархист)
Публикувано25.08.01 15:15



"МИРОЛЮБИВА, НЕУТРАЛНА и СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА европейска страна", че да видим дали тя не е част от глобализацията?

Между другото в програмата на социнтерна пише, че социалистите се смятат за отговорни за събитията в целия свят и трябва да се намесват във всички конфликти.



Тема Re: Я кажи името на тазинови [re: Analyser]  
АвторЧитaтeл (Нерегистриран)
Публикувано25.08.01 15:27



Това вероятно си го чел в някоя листовка, пусната от военен хеликоптер на НАТО в момент, в който обогатява Косово с обеднен уран...



Тема Re: Читател, ти за тероризъм чувал ли си?нови [re: Analyser]  
АвторЧитaтeл (Нерегистриран)
Публикувано25.08.01 15:43



А ти за NutraSweet чувал ли си? По една държавна телевизия течеше необезпокоявана реклама - "Търсете ТОЗИ символ!". А за това че пастата за зъби съдържа флуориди, а пък по същата телевизия рекламите се хвалят с това съдържание - това чувал ли си го? Или и на тебе трябва да ти се обяснява че първото съдържа 10% метилов алкохол, а второто по отровност се нарежда между арсеника и оловото.



Не го пише по опаковките и рекламите, нали? Или сигурно се чудиш каква е връзката с антиглобалистите?

Ами връзката е че мълчанието на опаковките се купува с пари и се спира трудно. Връзката е че все повече хора не искат да живеят в света на корпорациите и техните реклами, а в свят без лъжи и за тази цел са готови да стигнат доста по-далеч от носа ти.



Тема първо се чете, после се мисли и накрая се пишенови [re: Analyser]  
АвторЧитaтeл (Нерегистриран)
Публикувано25.08.01 15:51



Мило дете, аз ти говоря за бомбардиране с бомби, съдържащи обеднен уран.

Що се отнася до разликата между "regional systems for cooperation and PEACEFUL conflict resolution" и бомбите с обеднен уран, допускам че си ги объркал от прекалено много четене.



Тема Айде, почнаха личните нападкинови [re: Читaтeл]  
Автор Analyser (антимонархист)
Публикувано25.08.01 15:55



Носа ми си е на място и за да виждам по-надалеч използвам очила иди контактни лещи.

Виж борбата за за права при помоща на бомби не я разбирам. Много прилича на съседна Македония. Там със снайперски винтовки се мъчат да изменят Конституцията на страната.

Лошото е, че май ще успеят да го направят и тогава всякакви "анти" само ще се амбицират.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.