Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:07 12.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема САЩИСАН СЪМ.......нови  
Автор Peaлиcт (наблюдаващ)
Публикувано17.08.01 19:46



Това вече е връх.....една моя позната през юли тази година семестриално завърши право. До тук добре. Тя обаче беше в листите на НДСВ, но както и да е не влезе в парламента. Не, че ако беше влязла, щеше да има полза от човек без никакъв опит и без един ден трудов стаж, но.....днес научих, че тя е назначена за.......[ПАРЛАМЕНТАРЕН СЕКРЕТАР НА МИНИСТЕРСКИЯ СЪВЕТ..
шокиран съм]човек, който още не си е изкарал стажа, не си е взел държавните изпити и НЕ Е РАБОТИЛ И ЕДИН ДЕН КАТО ЮРИСТ, човек с липса на какъвто и да било професионален и административен опит е назначен на този пост.........????????Някой може ли да ми обясни какви трябва да са били критериите при назначаването на човек на тази работа???

Редактирано от Peaлиcт на 17.08.01 19:51.



Тема Лошо!нови [re: Peaлиcт]  
Автор 1984 (мизантроп)
Публикувано17.08.01 19:53



С подобни дивотии започнаха навремето седерастите.
Великолепен пример - Антоан Николов.Беше председател на общинския съвет още преди да е завършил семестриално.
А когато го направиха шеф на надзорния съвет на "Булгаргаз", не беше си взел държавните изпити.
Да видим как ще продължат, щото как свършват тия цигании - знаем...

And if you tolerate this
Then your children will be next


Тема Re: САЩИСАН СЪМ.......нови [re: Peaлиcт]  
Авторbigair (Нерегистриран)
Публикувано17.08.01 19:55



Не мога да разбера защо си толкова сАщисан :-)))) след като в България такива неща се случват всеки ден. Тук всеки е специалист по всичко независимо какво е учил, завършил и т.н. Даже и най-успешното правителство имаше такива случаи.



Тема Re: САЩИСАН СЪМ.......нови [re: Peaлиcт]  
Автор Pantarey ()
Публикувано17.08.01 19:59



Може и да няма опит, обаче сигурно е с висок нов морал,тогава може.



Тема Най-вероятно е с НОВ морал ...нови [re: Peaлиcт]  
Автор CKИTниk (неоморален)
Публикувано17.08.01 20:04



Неизхабен и неопетнен от трудов стаж (от колеги)...
Предполагам, че е привлекателна на външен вид и умее да мълчи красиво. Чудесни качества за парламентарен секретар на НДСВ, ако горното е вярно...



Тема Re: САЩИСАН СЪМ.......нови [re: Pantarey]  
Автор Peaлиcт (наблюдаващ)
Публикувано17.08.01 20:07



Не мога да коментирам нейния морал, защото се познаваме от университета и не сме работили заедно...нормално момиче - нищо отличително, най-обикновенна студентка. Може да се каже, че е чиста и некомпрометирана, но тя и не е имала къде и кога да го направи....въпросът е друг....това достатъчно ли е....колко още хора са некомпрометирани и не стават за нищо???



Тема Re: Най-вероятно е с НОВ морал ...нови [re: CKИTниk]  
Автор Peaлиcт (наблюдаващ)
Публикувано17.08.01 20:11



Нищо особено като външност, нито хубава - нито грозна, може да мине за симпатична, има живи очи...но нищо особено в крайна сметка - арменка е...ако става дума за някакво лоби, може и това да се окаже...



Тема Re: САЩИСАН СЪМ.......нови [re: Peaлиcт]  
Автор AПOЛOH (ФЕБ)
Публикувано17.08.01 22:19



Това твое състояние го знам още от както се появи тук.


ВСИЧКИ ТУК СМЕ ВРЕМЕННО.
БЪЛГАРИЯ Е ВЕЧНА!


Тема Абе знаеш ли от кога се каня да те питамнови [re: AПOЛOH]  
Автор Beнko (невЕрващ)
Публикувано17.08.01 22:51



като си толкова четен автор къде те четат хората? Някъде издавал ли си нещо? Само по вестници ли пишеш? Кои са тия вестници, че ги казваш само на черноглавия? Да не са за вътрешна употреба?



Тема Aбе доскоро не те виждах сащисан!нови [re: Peaлиcт]  
Автор luboch (критик)
Публикувано18.08.01 04:12



Това моме поне има висше, пък Минчето с една гимназия и подариха фабрика, ръководена от човек с три висши :)))!
Вашия човек пък във Варна Добрин Митев без завършено висше сума време беше областен и за една бройка не стана кмет.
За Антоанчо Николов ти го е казал 1984.
Специално за моя град по повод назначенията на СДС доскоро мога да напиша вулгарен роман. Обаче тогава ни най-малко не ви виждах уплашени и сащисани.
Сега аз лично не мога да си представя какво трябва да означава това ПАРЛАМЕНТАРЕН СЕКРЕТАР НА МИНИСТЕРСКИЯ СЪВЕТ ама ми не ми звучи като длъжност, която трябва да бъде заета от човек без всякакъв опит. Така че ако питаш мен, ако разбира се всичко, което казваш е вярно не и е там мястото. Имена не споменаваш та поне да следим въпросното моме доколко ще се дъни. Верно че трябва да се дава път на младите ама чак пък толкова...
Я дай някакъв линк по-добре че да разберем за какво става дума!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.