Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:19 04.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема ПЪРВИЯТ В ИСТОРИЯТА НА БЪЛГАРИЯ...нови  
Автор AПOЛOH (ФЕБ)
Публикувано16.08.01 00:07



...масов съдебен процес!
Из пресата:
"60 311 в София на съд за неплатено парно. От днес се подготвят документите за изпращане на борчлиите на съд. Монополистът Топлофикация не сключва договори за разсрочване на борчовете с битовите абонати."

Монополистът "Топлофикация" не е сключил нито един договор с тези 60 311 софийски семейство.
Монополистът "Топлофикация" едностранчиво е завишавал цената на подаваната топлоенергия, и то с пъти, без да е преговарял с тези 60 311 домакинства.
С две думи: развявал си е коня, както на него му е угодно и в ущърб на обикновения електорат.
Отделно начислява лихва от 10 % върху пресрочените задължения.
Тези натрупани задължения са от преди 3-4 години, защото сега тези домакинства са си изключили парното частично или изцяло.

Ще ли държавата защити бедните си поданици от мародерството на монополиста, наричин "Топлофикация"???

Ще ли държавата защити бедните си поданици от дебелите умни задници от висшите ешалони на "Топлофикация", до един ученици и последователи на престъпника шилешки?



ВСИЧКИ ТУК СМЕ ВРЕМЕННО.
БЪЛГАРИЯ Е ВЕЧНА!


Тема Е и като сключи договор какво?нови [re: AПOЛOH]  
Автор luboch (критик)
Публикувано16.08.01 01:12



Аз например поведох една агитка миналата година срещу договора на Енергото. По една случайност в него аз и сродните ми души-клиенти нямахме никакви права, но за сметка на това имахме един куп задължения. Най-милото от тези задължения беше да внесем в сметката на енергото сума равна на ДВА ПЪТИ УСРЕДНЕНАТА МЕСЕЧНА СМЕТКА. В моя случай това бяха към 1400-1500 лева ама имаше хора с по 12-13 000 лева. Интересното беше също че върху тези пари не се полагаше лихва :)))! 50-тина души наехме адвокат Енергото набързо развя белия байрак, докато не се е разсмърдяло. До съд не се стигна - въпросната точка беше заменена с т.нар. запис на заповед. Така че - сговорна дружина планина повдига както казва народа. 60 000 човека ако дадат по 1 лев и ще съсипят Топлофикация с цяла рота адвокати. В Щатите има адвокати дето са си построили къщи в най-добрите квартали само с тормозене на държавата и на монополистите. Кога и у нас ще стане така?



Тема Re: Направо ми взе ...нови [re: luboch]  
Автор AПOЛOH (ФЕБ)
Публикувано16.08.01 02:10



...думите от устата. Разбира се, че си прав.
За потвърждение, виж другата /прозата/ ми тема на тая тема.
/


ВСИЧКИ ТУК СМЕ ВРЕМЕННО.
БЪЛГАРИЯ Е ВЕЧНА!


Тема Какво чакате, че не го метнетенови [re: AПOЛOH]  
Автор Zzloba (злобен)
Публикувано16.08.01 10:20



на рогите? Аз нямам парно, но никога не бих го платил. Всяко друго отопление е по-икономично.

По НТВ една жена се оплака, че тъй като НЕ МОЖЕЛА да плати парното за миналия сезон, отказали да й го изключат за този. Това си е жив рекет, с малко по-пекан адвокат сега да е милионерка.

Хващайте Tоплофикация за ушите, сезонът наближава, време е да се натирят в кучи...

Zzloba



Тема Много ме кефи пъкнови [re: Zzloba]  
Автор luboch (критик)
Публикувано16.08.01 13:17



... номера дето плащаш някакъв процент за това че минавали тръбите през апартамента ти. Е тва е върха - ако някой американски адвокат прочете този закон и ще избухне в бурен възторг пред мангизите, които му се очертават!



Тема Re: Много ме кефи пъкнови [re: luboch]  
Автор AПOЛOH (ФЕБ)
Публикувано16.08.01 13:31



При цялостно изключени радиатори се плаща 10%, защото твоите стени се нагряват от стените на съседите. И както правилно писа, тръбите за парното минават през жилищети и ти отнемат от обитаемата площ.
Куриози, смях и накрая - пак дълбок джоб.


ВСИЧКИ ТУК СМЕ ВРЕМЕННО.
БЪЛГАРИЯ Е ВЕЧНА!


Тема Значи аз трябванови [re: AПOЛOH]  
Автор luboch (критик)
Публикувано16.08.01 13:48



... да искам пари от двамата ми комшии, защото само аз топля всичките 4 стаи! Добре че ме светна :)))!
Ами ако минават тръбите през моето жилище може ли да играе ъглошлайфа, а? :)))))))



Тема Re: ПЪРВИЯТ В ИСТОРИЯТА НА БЪЛГАРИЯ... [re: AПOЛOH]  
Автор silent (ловец)
Публикувано16.08.01 16:32



вие тука дружинката въобще не сте в час така че е безмислено да ви пиша каквото и да е по темата........... една сметка не можете да направите тръгнали политика да бистрят нещастници...........

незабележим


Тема Аре, бре...нови [re: AПOЛOH]  
Автор Яceн *;o) (луд за черпене)
Публикувано16.08.01 17:05



... стига щуротии с тия тръби и стени - това Конституционният съд го отмени!

Иначе е добра идея да се съдят маминаката им и мнонополисти.
Аз лично ако имам пари бол, ще си купя една кола, ще я ръгам из дупките нарочно докато я строша и после ще съдя държавата, че ми събира пътен данък, а всичко е у дупки...

-------------
Ясен *<;о)


Тема Ти лично не знам,нови [re: Яceн *;o)]  
Автор Zzloba (злобен)
Публикувано16.08.01 17:14



но се чудя на застрахователите, защо не го правят. Например неозначен участък в ремонт - фирмата си е за хурката. Или строителни материали на улицата. Неохраняван изкоп. Ей, милиони се въргалят наоколо, няма кой да си ги прибере от нехайниците.

Някакъв милионерски син блъснал бродяга в предградията на Буенос Айрес. Приятелите му (на бродягата), докато го качвали в линейката, без никой да забележи, успели да му счупят крака, четири ребра и почти да му изкарат едното око, та сега бродягата живее в разкошен апартамент на крайбрежната улица.

Zzloba




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.