Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:12 16.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Ашколсун на Софиянски!нови  
Автор 1984 (мизантроп)
Публикувано17.07.01 23:14



И на Антоан Николов, и на цялата юнашка компания в Столична община!
Тия дни щели да избират омбудсман.
Обществен защитник - да защитавал гражданите в отношенията им с общинската администрация.
Голям фън!
Общината назначава някой да пази гражданите от общината.
На финала щели да се състезават две каки.С качества -
"...и не на последно място са хубавици..." - коментира Асен Дюлгеров - главен секретар на общината.

Абе, разнасяха се разни лафове кой хранел гаджетата на Слави.
Балък е Слави.
Да гледа и да се учи!

And if you tolerate this
Then your children will be next


Тема Re: Ашколсун на Софиянски!нови [re: 1984]  
Автор Dobrata (член)
Публикувано18.07.01 01:29



Вярно, Слави е много голям балък и той си го знае.



Тема Re: Ашколсун на Софиянски! [re: 1984]  
Авторnick (Нерегистриран)
Публикувано18.07.01 01:50



Това е резултат на усилено вечеряне с Вервайте ми.
И на лошо храносмилане разбира се.




Тема Re: Ашколсун на Софиянски!нови [re: 1984]  
Автор exPesho (син талибан)
Публикувано18.07.01 06:50



Отнасяйки се много отрицателно към Софиянски напоследък, все пак трябва да отбележа че въпросната длъжност е в рамките на пилотен проект по линията на ЕС и доколкото разбрах от едно пространно интервю нещата са съобразени с тамошното законодателство. BTW, кой може да назначава въпросния омбудсман. Държавата - не става, ще ги обвиниш че са дупе и гащи с общината. Хората по собствена инициатива - забрави, както знаем българина мрази всякакви такива рабопти и се отнася с подозрение към тях - ще изберат някой на въпросния пост и ще трябва да го хранят от собствения с джоб - никога! Тогава?

Всеки ден ще е така до победата!
Глас народен, глас божи


Тема Тая дума омБУДсман не ми харесва,нови [re: 1984]  
Автор Zzloba (злобен)
Публикувано18.07.01 08:29



да не би да искат да кажат, че Ом ще будува, докато общинарите си правят далаверите, а законът спи ?

Като имам предвид другата полезна инициатива - за ОМНИБУСМАНите с калашници по автобусите, се питам, дали след време ще срещаме по улиците някой обикновен човек, например лекар? Щото и те взеха да стават джипсита или нещо подобно.

Zzloba



Тема Натам отиват работите...нови [re: Zzloba]  
Автор Чepнorлaв (пристрастен)
Публикувано18.07.01 09:59



откакто костоф не продаде зе една къща и няколко милиона, ни ще патим. Пък някой се заканваха да се спре използването на чужди думи в езика ни...
То не имаме аналози за ДЖИПИ или омбудсман ипрочие..



Тема Re: Ашколсун на Софиянски!нови [re: nick]  
Авторbigair (Нерегистриран)
Публикувано18.07.01 10:15



Interesno mi e kakvo shte kajesh sega sled kato i exPesho ti kaza che tova e proekt na EU?
Ti si tipichno dokazatelstvo za tova kolko e losh dvupoliusnia model. Bez da mislish za tova dali edno neshto e dobro ili losho za horata, ti trygvash da go pluesh samo zashtoto e prokarvano ot omrazna za tebe lichnost. Jalkoto e che ne si edinichen sluchai, a povecheto hora v BG sa kato teb - zaslepeni ot omraza (po eventualno zagubena vlast/slabo predstaviane na izbori) te ne misliat razionalno, a prosto gledat da napakostiat bez ogled che vsushnost vyrshat losho i na sebe si. Za teb i takiva kato teb v pylna sila vaji: "Abe moje i na men da mi e zle, ama i na Vute da ne mu e dobre".
Do tuk s rilichnoto otklonenie, interesno mi e kak shte komentirash sluchaia sega sled kato znaesh che e s podkrepata na EU? Dali shte ostanesh veren na Bulgarskoto viroglavie i shte otrichash polzata ot nego ili shte priznaesh che prosto ne si znael che e proekt na EU i zatova si pochnal da go pluesh (predpolagam tova e sluchaia). Ima i treta vuzmojnost - da zapochnesh da pishesh s drugia si nick i to glavno necenzurni dumi za vErvashti, 800 dni i drugi, t.e. ne po temata. Ti si izberi.



Тема Re: Ашколсун на Софиянски!нови [re: exPesho]  
Автор 1984 (мизантроп)
Публикувано18.07.01 10:23



Голяма работа че било по европейски проект.
Ала-бала и прах в очите.Ще назначиш някой да те контролира как се отнасяш с клиентите си.Как не се бях сетил по-рано!

And if you tolerate this
Then your children will be next


Тема Сащисахте ме с тая сложна ом..омбуд...с. .маннови [re: 1984]  
Автордядo Mиню (Нерегистриран)
Публикувано18.07.01 17:22



Дембели ще да са!
Едно време, при султана имало едни, на които им викали ДЕМБЕЛИ. Тяхната работа била нищо да не правят, само да плюскат. Не им било леко, защото се изисквало от тях да бьдат сьвьршени в мьрзела... Един ден султаньт решил да провери тяхната квалификация и заповядал да запалят дембелджийницата. Оказало се че имало само един истински дембелин - дотолкова го мьрзяло, че не се помрьднал даже когато почнали да му горят дрехите. Спасили го .... ама туй е вече друга приказка...
Еех, де тоя султан да им палне дембелджийницата на тия. Интересно, колко ли ще бьдат истинските дембели.




Тема Re: Ашколсун на Софиянски!нови [re: 1984]  
Автор exPesho (син талибан)
Публикувано18.07.01 19:08



Е поне първо разбери за какво става дума, де... Така го караш наизуст.

Всеки ден ще е така до победата!
Глас народен, глас божи



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.