Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:14 22.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Да бе Венко...нови [re: Beнko]  
Автор ‡Ю⵴µ‡ (Ќћaњ)
Публикувано17.07.01 19:20



...съгласихме се, че Пешо е по-независим и от самата независимост.
Стига толкоз, че от толкова независим президент, ще зависим всички.

"Юнак кон си кове и жаба крак подава!"


Тема Добре бе Ювиги. Я кажи като ти синови [re: ‡Ю⵴µ‡]  
Автор Beнko ( С нов морал)
Публикувано17.07.01 22:57



толкова умен, национално отговорен, морален и високопатриотичен кого предпочиташ за президент?
И кажи на всички,та да знаят, че и Каракачанов и Дилов са идиоти, щото един зависим ги излъгал че е независим и затова го подкрепят. Някакво камилче от твойто стадо приказваше тука за излъгани камили. Себе си ли е имало предвид, тебе ли, партийното ти ръководство ли или всички заедно?




Тема Аз съм за Пешо, бе Венко...нови [re: Beнko]  
Автор ‡Ю⵴µ‡ (Ќћaњ)
Публикувано18.07.01 00:18



...ама не си мисля, че е независим!
Мен няма смисъл да ме агитирате да гласувам за Пешо, като ми вадите доводи, че е независим!

"Юнак кон си кове и жаба крак подава!"


Тема Ами хайде бе..нови [re: Beнko]  
Автор Чepнorлaв (пристрастен)
Публикувано18.07.01 09:16



Айде дай линковете, но не забравяй да извадиш и онея където в намалота на годината Пешо се тупаше в гърдите и обявяваше на воля че е седесар. Извади ги и тях, за да сме обективни...



Тема Ама ти с интернет не можешнови [re: Чepнorлaв]  
Автор Beнko ( С нов морал)
Публикувано18.07.01 20:09



ли да работиш? Май някой друг ти пуска компютъра и ти само плюеш във форума, а?
Сега пък да му намеря и линковете, дето потвъждавали неговата теза. Аз и друг път съм казвал, че в парцали като "сега", "монитор" и подобни не обичам да се ровя. А само там може да се намери това, дето ти искаш. Как някой тъп "журналист" обяснява какво е искал да каже Стоянов като е казал едикакво си.
Ако искаш да видиш какво е казал самият президент, отиди на сайта му - толкова е просто!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.