Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:34 22.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Ба майка му...нови [re: дядo Mиню]  
Автор ‡Ю⵴µ‡ (Ќћaњ)
Публикувано16.07.01 23:01



...имало и някой, който да мисли като мен в тоя форум...

Да го духат западняците!


Тема Добре де Венко...нови [re: Beнko]  
Автор ‡Ю⵴µ‡ (Ќћaњ)
Публикувано16.07.01 23:05



...няма да се заяждам с теб. Извинявай!

Да го духат западняците!


Тема По-голямо леке...нови [re: ‡Ю⵴µ‡]  
Автор Чepнorлaв (пристрастен)
Публикувано16.07.01 23:25



от Венко и оня посинялия... Пешо, няма скоро да видиш...
Къде ви е Горския момчета....???? Да не би да ходи да пуца из гората вечерята и пак да бракониерства...? И дотам ще стигнеме...



Тема Дядо Миньо, ти надминанови [re: дядo Mиню]  
Автор Beнko ( С нов морал)
Публикувано16.07.01 23:42



себе си.
Като питаш кой разсипа армията спомни си, че преди 4 и половина г армията нямаше какво да яде. Нямаше дърва за зимата. За нафта за техниката да не говорим. Това ли ти е идеала за силна армия? Според мене много правилно беше да се изхвъплят половината крадливи фатмаци, че и офицери а с икономисаните пари да се нахрани и облече войската. Иначе няма да е зле да извадим една 8 милионна армия, че и на китайците да можем да се опрем, ама ...
Не е вярно, че Гърция е по-слабо заплашена от нас. В Гърция има близо милион албанци ако и гърците да разправят, че нямали малцинства. И някои луди глави вече отправиха заплахи. У нас слава Богу такова нещо няма. Спомни си кой се противопостави решително у нас да бъдат настанени албански бежанци и кой настояваше да ги приемем.
А по повод 16 - всеки купува това за което има пари. Все едно да питаш: Кой луд купува Тико след като има Мерцедес?
Сега трябва България да направи всичко възможно да влезе в НАТО. От това по-силна гаранция за териториалната ни цялост и националната ни сигурност няма да намерим. И Първанов го разбра, само тука има няколко зрънца, чето не увират. Изглежда са пясъчни.
Дърта лъжа е, че "реалната икономика е така съсипана, особено в последните 4 години" сравни състоянието преди 4 г и сега и ще разбереш. Впрочем сигурен съм, че ти е ясно, но си мислиш че Злобата е глупак и ти вярва. Да те открехна: И той си мисли същото за тебе. Ама накрая само Черноглавия и Аполончо лъжете
А глупостта, дето САЩ щели да ти исипят не знам какво на главата и Ноев с един файтон хора намало да те опази просто не ми се коментира. Милошевич като имаше три файтона хора какво?
А накрая откритието, че граничим с производител на F 16 направо ме разби. Ами нали малко по-горе говореше за "строшените Ф16 с двигатели от епохата на Виетнамската война"? Разбирам да беше в друг постинг. А то в същия. Дядо Миньо! Склерозата, а?
И защо тогава предлагаш такива палиативни мерки? Да сме си увеличели армията до нивото на гръцката! Ами защо не до нивото на турската? И защо не предлагаш да правим поне F17?
И накрая дето предлагаш да плашим американците с руснаците ми се струва малко несериозно. Те и сърбите опитаха, ама получиха само няколко насъсквания. Отнесоха си го. Аз предлагам да ги заплашим, че отиваме при Садам. Той е пич. Още утре ще спретне една доброволна армия от 1-2 милиона. Както спретна за палестинците. Стига да се ребчим на САЩ и да им горим знамената от време на време
А, ще трябва и 2-3 хил. джамии да построим да има късе да се молят.



Тема Деде, то хубаво с голямана армия, аманови [re: дядo Mиню]  
Автор Чaвдap ()
Публикувано16.07.01 23:50



има една малка подробност - требе паре да има. Та питам отде да ги вземем?
Май и на тебе ти е ясно, че няма откъде.
За техниката - купуваш не това, което е най-новото и най-доброто, а това, което можеш да си позволиш. На Ф16 нищо му няма. Потърси малко из нет-а и ще намериш достатъчно информация как хората продължават да използват МиГ-21 (който е по-старичък) след една прилична модернизация, която многократно увеличава бойните му възможности. А пък за Су-37 имам едно питане - ти бойни самолети ли искаш да купуваме или ще се готвим за световно първенство по висш пилотаж?
Ако ме питаш мен, на първо място май трябва по-спешно да се създадат истински специални части, подготвени за водене на партизанска война.



Тема Абе Ювиги. Преди 12 годининови [re: ‡Ю⵴µ‡]  
Автор Beнko ( С нов морал)
Публикувано16.07.01 23:53



нямаше нито СДС нито ДПС. Имаше голяма екскурзуия, а Доган беше на хонорар към ДС и се подписваше като агент Сава.
После от много любов Доган заедно с комунистите свалиха Савов а после и Ф. Димитров. После пак от много любов със СДС ДЕоган крепи Беров с комунистите. И налрая последните 4 г гласуваха най-често с комунистите против СДС. Пак от любов нали?
Не ти ли омръзва да говориш глупости? Ами помисли малко! Абе почвам да си мисля, че простотията във вашата групичка е ако не нарастваща, поне константна величина. Като наденат на някой от най-изявените идиоти ризата с дългите ръкави веднага другите се хвърляте да пишете глупости вместо него да не би га намалеят простотиите във форума. Хич не се чувства липсата на Аполончо и на топ-идиота.



Тема Напълно съгласеннови [re: Чaвдap]  
Автор Beнko ( С нов морал)
Публикувано17.07.01 00:11



А то иначе и една подводница като Курск да имахме (преди да потъне), че да се ребчим и на украинците и румънците



Тема Я като си толкова корназ виж какви ги правинови [re: Beнko]  
Автор Чaвдap ()
Публикувано17.07.01 00:37



ваш Пешко и ни разясни ще го подкрепяте ли наесен?

"Стоянов проговори на турски, разчитал на гласовете на ДПС
16 юли 2001

Петър Стоянов ще разчита и на гласовете на ДПС за предстоящите президентски избори. Това съобщи самият той в Крумовград - една от спирките му от обиколката из Източните Родопи. На въпрос дали ще получи професионалната подкрепа на Ахмед Доган, държавният глава отговори с: "Аллах керим!"..."





Тема Пешко не е наш. Той е на всичкинови [re: Чaвдap]  
Автор Beнko ( С нов морал)
Публикувано17.07.01 00:49



И като президент, и когато беше кандидат в първият вариант на ОДС в който вярно участваше и ДПС. Но това е съвсем друга работа. Едно е да си осигуриш подкрепата на ДПС за избор на президент, което означава, че агент Сава няма да кара етническите турци да гласуват за кандидата на комунистите, () те и самите комунисти не искаха да гласуват за кандидата си и затова направиха и номера с Пирински. а после с карикатурата Маразов) друго е да вкараш доносници на ДС, продавали сънародници и приятели за жълти стотинки директно във властта.
Сега Стоянов заяви, че ще се кандидатира за независим и ще търци подкрепа ит всички български граждани.
Според мене в цитирания от тебе материал има неточност. Аз чух в новините по радиото думите на Стоянов. Той не каза "ДПС", а "българските турци". За мене разликата е като между Канада и канализация, или като между стол и електрически стол. Някои не правят разлика.



Тема "Аз съм седесар!" - Петър Стояновнови [re: Beнko]  
Автор ‡Ю⵴µ‡ (Ќћaњ)
Публикувано17.07.01 00:51



А, бре Венко...това с "независимия" можеш да го кажеш на баба ми, ма не знам дали и тя ще ти повярва, въпреки склерозата.

Да го духат западняците!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.