Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:11 11.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Яворе, Дачкоолу,нови  
Автордядo Mиню (Нерегистриран)
Публикувано16.07.01 12:19



Яворе, за Бога, сопри малце,

Ще ме направиш насила монархист с тази си тенденциозност. От тая твоя критика горките царски хора ми стават вече симпатични.
Горкият цар. И той....
Спри бе Яворе, все още сьм против царя, горкият цар...




Тема A be ti sam ne mojesh li da si reshishнови [re: дядo Mиню]  
Автор Krug (непознат )
Публикувано16.07.01 12:39



kakuv da budesh, ta triabva Javor Dachkov da te pravi takuv ili onakuv.

Goliam diado si, bi triabvalo sam da mojesh da mislish i preceniash.
To ako niakoi drug moje da te pravi edi kakuv si, tolkova ti e akula znachi. I takiva sa ti i precenkite i misleneto.

Zapishi se v niakoia sekta. Tam i maimuna mogat da te napraviat.



Тема Не става дума за дяда ти Минянови [re: Krug]  
Автордядo Mиню (Нерегистриран)
Публикувано16.07.01 13:10



А за този, който отдавна предизвиква обратен ефект с телевизионното си предаване. Би могьл малко по-умен да бьде и по по-фин начин да лансира тезите си. Прекалено е примитивен. Отдавна преиграва...



Тема Ама защо се пените толкованови [re: дядo Mиню]  
Автор Nowhere man (минаващ)
Публикувано16.07.01 13:21



Дачков скоро ще бъде издухан от вятъра на новото време без никакви обяснения и по целесъобразност. Зер някой много се дразни, когато в прав текст му казват, че е гламав и за доказателство се цитират отговори на журналистически въпроси, които са меко казано инфантилни. Тия дни имаше един хубав каламбур за това, че за конкретни имена не може да се говори конкретно, защото те видите ли, били конкретни. А иначе Дачков е много виновен - истината доста боли и обикновено има странната характеристика да отскача от нечии глави а пък ако случайно не отскочи предизвиква тежки мозъчни разстройства.



Тема Re: Не знам [re: дядo Mиню]  
Автор Guru (член)
Публикувано16.07.01 13:21



дали отдавна преиграва, но снощи определено го направи.

Не може да слага под условие, почтения ход на Симеон, във връзка с номинацията му за премиер.
И на фона на поканения депутат от НДСВ, който говореше аргументирано и без никакво озлобление, Дачков изглеждаше като разлаяло се пале. Иначе някои от предаванията му наистина бяха интересни. Според мен обаче предаването би спечелило, ако кани и представители с друга гледна точка, който да опониратпомежду си... А не с него.



Тема И аз мисля, че предаването му би могло да спечелинови [re: Guru]  
Автордядo Mиню (Нерегистриран)
Публикувано16.07.01 13:27



ако е малко по-балансирано!



Тема Re: Аз говорянови [re: дядo Mиню]  
Автор Guru (член)
Публикувано16.07.01 13:39



за малко по-различни неща от това да е балансирано.

Според мен, то е по-различно като характер от "Панорама" и "Студио Нова" и може би това е търсено от продуцентите. Нека си я има гледната точка на водещия. В това което написах по-горе е че в конкретния случай /снощи/ не се съгласих кардинално с нея. Защото някакси не кореспондираше с доскорошните принципни аргументи на водещия /за негативизма на българина, за "оплюването" на правителството, без достатъчни аргументи, за продажните журналисти и т.н./.
Той наистина не дава възможност и на гостите /с други възгледи/ да изложат докрай позицията си, като безцеромонно ги прекъсва и променя в движение посоката на разговора. Не по този начин се държи с "другата страна". Снощи този контраст беше очевиден.

P.S. Продължавам да съм оптимист за случващото се в страната.

Редактирано от Guru на 16.07.01 15:10.



Тема ОК!нови [re: Guru]  
Автордядo Mиню (Нерегистриран)
Публикувано16.07.01 13:47







Тема Re: Това твоето ОК,нови [re: дядo Mиню]  
Автор Guru (член)
Публикувано16.07.01 13:53



ме притесни.
И да не приключи разговора по холивудски сценарии, в допълнение към предния постинг ще добавя, че съм оптимист за случващото се в страната, но от моята камбанария.
Твоята май е малко по-различна.



Тема Re: Аз говорянови [re: Guru]  
Автор Nowhere man (минаващ)
Публикувано16.07.01 13:57



Принципно си прав по отношение на баланса. За да го има обаче, са необходими ясно артикулирани позиции, нещо неприсъщо за царските хора. И причината не е в това, че Дачков им пречи. Като са толкова умни и образовани защо позволяват "палето" да им насочва разговора. Май става дума за нещо друго. Просто няма какво да кажат. Не може да представляваш една откровено тоталитарна структура като движението и да си позволиш да имаш собствено мнение. Човекът с мненията е С2, ама той е достатъчно умен за да не сяда пред камера. Изобщо единствената ясна позиция на НДСВ е, че журналистите са враг. Ще има и други ама не им е дошло времето.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.