Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:18 09.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Няма ли най после някойнови  
Автор Beнko ( С нов морал)
Публикувано19.06.01 00:56



от по-изявените царедворци да ни каже дали подкрепата, която получиха е достатъчна за да изпълнят обещанията си.
Въпреки призивите ми да го направят преди да са известни крайните резултати, те се услучват като лидера си.
Е, не му ли дойде времето?
Айде Злобчо, стига се хвали как сте размазали Костов. Кажи нещо по същество. Че така ще ударите лидера си в земята.
1984, какво става?



Тема Вече ти казах [re: Beнko]  
Автор 1984 (мизантроп)
Публикувано19.06.01 00:59



Достатъчна е.


П.С.
"Размазали Костов".
Я го повтори!
Я пак!
Ммммммм, колко е гот да го чуеш от седесар...

And if you tolerate this
Then your children will be next

Редактирано от 1984 на 19.06.01 01:01.



Тема Никой нищо не може да ти каже,нови [re: Beнko]  
Автор Чaвдap ()
Публикувано19.06.01 00:59



защото "величеството" нищо не е казал досега (публично, имам предвид).



Тема Re: Никой нищо не може да ти каже,нови [re: Чaвдap]  
Автор 1984 (мизантроп)
Публикувано19.06.01 01:02



Напротив, съвсем ясно е.

And if you tolerate this
Then your children will be next


Тема Къде се губиш, бе готин? :)))нови [re: Beнko]  
Автор Mixy (почетен член)
Публикувано19.06.01 01:03



Отдавна не съм те засичал ...

Кофти стана за теб и твойте хора, ама к'во да се прави - прост народ не отбира от реформи ...

Ха със здраве, и не унивай - все пак времето вече не е само ВАШЕ, стана някак си по-НОВО ! :)))

Mixy


Тема Re: Казваме:нови [re: 1984]  
АвторO46 (Нерегистриран)
Публикувано19.06.01 01:04



Не стигат.



Тема Аз от тук не съм мърдалнови [re: Mixy]  
Автор Beнko ( С нов морал)
Публикувано19.06.01 01:23



Ти да не си ходил да лепиш плакати?
Че стана кофти си прав. Само не е ясно още за кого.
Гледам няма много радостни от победата. Само идиоти като Аполончо си умират от кеф, щото не знаят какво ги чака.
А гледам тука царедворците пак не могат да се разберат стигат ли им аджеба половината места в парламента за да си изпълнят обещанията или не.
Имам едни подозрения обаче, че и 200% няма да им стигнат.
Симеон нищо не спомена за безлигвените кредити снощи. И за оправянето нещо не споменава толкова често вече. Взе да разправя, че трябвало да се работи. Че то туй и Костов го разправяше. Що ги ядохме жабетата? То с работа и баба знае. Ама кой да работи? И за швейцарски часовник нещо разправяше, ама каза, че той бил там за други работи - не бил за оправяне.
Иначе добра идея: Взимаш си една бира и шепа семки, сядаш пред часовника и чакаш да те оправят. Като си изтегля безлихвения кредит, точно така ще направя. По 6 лева и 25 ст. се падат на ден докато ни оправят. Предполагам обаче, че на сенките отпред ще се наредят баш-царедворците като Злобчо и Аполончо. А ние като неверващи (или ако питаш Доган неверници) ще сме по-отзад на припек и ще пием топла бира.



Тема Абе не знам ...нови [re: Beнko]  
Автор Mixy (почетен член)
Публикувано19.06.01 01:35



Много ме е шубе, царя да не излезе поредния балон, щото народа му гласува прекомерно доверие (аз го очаквах някъде около 30-32%, а то какво стана - всичко нагоре с краката). Но ако успее да изпълни и четвът от обещанията си пак ще е много добре.

Другото, което ме плаши е, че около него се намърдаха и много съмнителни субекти, дето въобще не им е тук мястото. Като Стоянчо Ганев например, който беше виден седесар, че и външен министър на времето, но от който по-голям боклук в политиката не съм виждал никъде на тоя свят. Още не слязъл от самолета и веднага изработи Венци Димитров ... Дано Симеон да не се окаже поредната лъскава фасада, щото вече и на мен ще ми писне и колкото и да съм патриот сериозно ще размисля дали да не си 'дигам чукалата.

А за плакатите, не ми остана време иначе, предполагам се сещаш чии плакати бих разлепял :)

Mixy


Тема А мене ме притеснява, ченови [re: Mixy]  
Автор Beнko ( С нов морал)
Публикувано19.06.01 01:57



тия дето му дърпат конците на Симеон нямат намерение да изпълняват и 4% от обещаното. Те сега имат най-напред да избиват разходи, че я колко се охарчиха по кампанията. А Илийката не е свикнал да губи. Пък и щети още от времето на Костов има да избива ...
Колкото до чукалата - добре замислено. Изсираш се с извинение на метеното и си дигаш чукалата.



Тема ?!?нови [re: Beнko]  
Автор Mixy (почетен член)
Публикувано19.06.01 02:05



Последното с фекалиите нещо не го схванах, но карай - простено ти е. Разбирам голямата ти тъга и ти влизам в положението. Само не изкрейзвай, че без теб форума ще опустее като тучна алпийска ливада без сочни магарешки бодили по нея!

Майтап бе, не ми се връзвай :)))

Mixy



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.