Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:33 21.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема А-а-а! Те го пооправиха малко!нови [re: Golem]  
Автор luboch (критик)
Публикувано06.06.01 15:14



Сега върви "Да продължим заедно започнатото"! Не че ми е много ясно как ще ме включат в разпределението на баницата де!



Тема Re: Повечето успехи се дължат не на СДС,нови [re: PROTEUS]  
АвторMoни (Нерегистриран)
Публикувано06.06.01 15:25



Прав си! Много си прав PROTEUS.

Аз само ще кажа - майната и на такава демокрация. Това у нас е анархия.



Тема Re: Арогантността на царедворците !нови [re: ‡Ю⵴µ‡]  
Автор _Andrea_ ()
Публикувано06.06.01 15:28



Лелее , Ювиги много си се разлютил бе , нали уж ви е в кърпа вързана победата на изборите , а Симеончо - неподготвения само с едното си уважение ще ти изсипе рога на изобилието в скута , приготви си по-голяма паничка .

Всички допускаме грешки , грешите и вие в момента с вашите заблуди , но защо трябва всички да сме потърпевши и винаги да започваме отначало .

Нищо против да се появи алтернатива и конкурентна партия на СДС , от това всички ще имаме полза за да продължим по-нататък ,

но откъде го измислихте тоя цар бе , неизживяно детство ли имате , та ви се ще да ви разказват приказки и обещават небивалици , еххх ... наивници нещастни , ще видите вие една корида , само че не испанска , а балканска с непредвидими последици за всички нас .

Но въпреки това смятам , че на 17 юни ще има инфарктни резултати за царедворците , изборите са непредвидими .

крайно време е истински да се ядосаме


Тема Re: РАБОТА И СИГУРНОСТ...нови [re: luboch]  
АвторMoни (Нерегистриран)
Публикувано06.06.01 15:32



ГРЪНЦИ... АМА ПОСЛЕ ДА НЕ СЕ ОКАЖЕ СЧУПЕНО ГЪРНЕНЦЕТО...



Тема Да бе! Къде енови [re: luboch]  
Автор Beнko ( )
Публикувано06.06.01 16:13



сигурността от времето на СИК и ВИС! Всичко си беше застраховано. А сега какво? СДС им я отне (на СИК и ВИС).
Къде е и работата, дето падаше през 96 г. Само дето злите езици разпрявяха към края и, че който работи - губи, щото инфлацията обезсмисляше всяка стопанска дейност.
Пък и тоя девиз ...
Къде по така звучи на Любовите любимци девиза: ... за България.
Нищо че звучи познато. "А къде е сполуката?" както се питаше в една песен. Май изпаднала нейде по пътя
Та кое е гьонсуратлък?



Тема Госпожице...нови [re: _Andrea_]  
Автор ‡Ю⵴µ‡ (Ќћaњ)
Публикувано06.06.01 16:51



Нещо комплекса ви от Симеон ви размива погледа.
Аз съм член на ВМРО и ще гласувам за ВМРО, не за Симеон.
Това, че вие виждате всеки, който не харесва СДС, като "царедворец" си е ваша работа.
Съветвам ви да посетите партийният психиатър. (ако нямате, назначете си)

Костов към Симеон ІІ:
Еее хафте, со керез у наште храсти?


Тема Re: Мерсинови [re: ‡Ю⵴µ‡]  
Автор _Andrea_ ()
Публикувано06.06.01 17:09



Какъв ти комплекс , не се безпокой Ювиги , комплекси може да получи човек от хора които цени и поставя много високо на пиедестал.
Такава опасност при Симеончо няма .

Извинявай , че не съм догледала , знаех че си от ВМРО и се радвам , че ще ги подкрепиш на изборите , съвсем не мисля че който не е СДС е царедворец , напротив .

Това , което ме дразни и не приемам , е неосъзнатото и незаслужено доверие , което се гласува на СимеонІІ и това , че голяма част от електората му не са монархисти и нямат представа от монархизъм , а ще ни докарат точно това , а аз съм привърженик на републиканската идея и разнообразието на видовете в природата и партиите в политиката .

крайно време е истински да се ядосаме


Тема "Воля да продължим" го е изобретил някойнови [re: Golem]  
Автор Zzloba (злобен)
Публикувано06.06.01 17:12



от предизборния щаб на СДС, който взема редовно хапчета против мислене. Точно това не иска народът, а те му тикат в очите "Искаме да си е все така".

Същите мозъци седнали да критикуват царя, че нямал екип. А това диване в чий екип е? По-добра провокация срещу СДС - здраве му кажи.

Zzloba



Тема Много добре го написа!нови [re: Beнko]  
Автор Zzloba (злобен)
Публикувано06.06.01 17:16



Из стар учебник по георгафия:

"В това дефиле преди много години разбойници нападали пътниците и ги обирали. Сега на това място има ресторант на Балкантурист."

Всеки чатва, за какво става въпрос.

А ето и твоят бисер:

"Да бе! Къде е сигурността от времето на СИК и ВИС! Всичко си беше застраховано. А сега какво? СДС им я отне (на СИК и ВИС)."

Напълно съм съгласен с теб.

Zzloba



Тема Re: Арогантността на царедворците !нови [re: _Andrea_]  
Авторmoni (Нерегистриран)
Публикувано06.06.01 17:33



kurvo , dano tsiganin ti raztsepi muhliasalata putka ot ibanie




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.