Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:15 17.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Докторе, защонови [re: Sin cho]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано03.06.01 17:20



и мен ме дразниш ?
абе мисля, мисля и нищо не мога да ти изпротивореча. Иде ми да почна да си скачам на ушите.
Абе прав съм, здрав съм (малко съм затлъстял - а'ла божков), ама нямам оплаквания. Аз съм си от СДС-то, ама нашто - онова с братчедите, без предателите и родоотстъпниците (мойто досие съм си го изчистил). Където ме видят хората ме отбягват, сочат с пръст, смеят ми се и ми викат седераст. И това много ме дразни.
Кажи, докторе, да не би да съм болен от седерастия - СИНЯТА ЧУМА ?



Тема Re: Докторе, защонови [re: az]  
АвторKacaпинa (Нерегистриран)
Публикувано04.06.01 11:09



Как ги обичам тези от братовчедския кръг, Ваща мама.

А ла Божков и сие.

Каня те да пием някъде по едно питие. Мезето от теб. ( е после няма да има на какво да скачаш, ама голяма работа)



Тема Re: Докторе, защонови [re: Kacaпинa]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано04.06.01 18:36



милост касапино, знам, че съм съгрешил, ма кво да праа. Плюсках, плюсках - 4 години - тва рушвети, тва кйор софри, тва международни кумфиренций и симпозиумий, тва великденски чевермета, пък кви песни, кви мурафети прайм. Кво да ти разпраам. Цял свят на разбра кви патриоти и родолюбци сми. Как сига да му убясдня на простия български народ (той не беше много прост га на избира), чи сми съ борили, борим съ и пак ш с борим и сми истински пруфисиунълистий ? Май най-накрая ИЗСЕДЕРАСТЯХМЕ напълно. Ох, ко пак ма избирът ш с пръсна и ш сЪ СЕДЕНАСЕРЪ.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.