Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:33 12.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Как се мотивират симпатизантите? СДС дават по 10 лева за присъствие в Бургас !?!?.  
Автор ©® Дokтopa (Личният Ви GP)
Публикувано21.05.01 11:27



"Коалиция ОДС открива предизборната си кампания В Бургас на 21 май, от 19 часа във фоайето на Театъра за драма , опера и балет с благотворителна изложба Ще бъдат представени кандидат-депутатите от листата на ОДС" - това е точния цитат от в-к "Черноморски фар", от 21.05.2001

Мой познат познат от Бургас ми съобщи, че са му се обадили по телефона от централата на СДС в Бургас и го помолили като симпатизант на СДС да посети откриването.

До тук нищо интересно.

Представете си учудването му, обаче, когато му съобщили, че за посещението ще получи 10 ( ДЕСЕТ ) лева . А ако заведе съпругата си, или други негови познати и на всеки от тях ще бъдат дадени по 10 лева.

Кажете ми, какво мислите по въпроса? Аз май нещо не разбирам. Така ли трябва да се мотивира електората на ОДС ?!?!?!

п.п.
Конкретизирам с точния цитат от вестника по ваша молба.

Работно време :
абе на кой му дреме

Редактирано от ©® Дokтopa на 21.05.01 12:11.



Тема Re: Как се мотивират симпатизантите? СДС дават по 10 лева за присъствие в Бургас !?!?.нови [re: ©® Дokтopa]  
Автор elektorat4e (член)
Публикувано21.05.01 11:33



Интересно дали ще връщат клошарите. Ако не то ще е интересно да се види, ако да ще е интересно да се чуе.



Тема Еми нали изложбата е благотворителнанови [re: ©® Дokтopa]  
Автор CKИTниk (запознат)
Публикувано21.05.01 11:38



Значи ще се отблагодаряват на посетителите. Едно време и на мен така ми казаха - ела на площада пред Ал.Невски да поскачаме малко (то си беше студено тогава) и ще ни дадат 20 марки. Поскачахме, поскачахме, ама никой не ни даде марки. Само разни ентусиасти раздаваха чай. Така че, кажи му на твоя познат, много-много да не им верва. Може да остане излъган.



Тема Re: Ти не разбираш и ние нищо не разбрахменови [re: ©® Дokтopa]  
Автор _Andrea_ ()
Публикувано21.05.01 11:38



Ако си от Бургас дай повече информация , макар че кого го интересува , по-скоро като прецедент е любопитна тази въпиюща глупост.



Тема Re: Как се мотивират симпатизантите? СДС дават понови [re: ©® Дokтopa]  
Автор PROTEUS (скучаещ)
Публикувано21.05.01 12:02



Ми какво те очудва - това си е стара СДС-арска практика най-добрия електорат е платения електорат! В София навремето като скачаха и блокираха кръстовищата с кофи за боклук беше пълно с дрога и дрогирани
младежи докарани от цялата страна/дилърчета и др. криминализирани от контингента на мутрите и полицията/студентите бяха само за лице.СДС-арите
до там са стигнали че зарибяват децата с наркотици, криминализират ги и ги
шантажират да гласуват за СДС - имам такива познати от квартала/



Тема Не само младежите!нови [re: PROTEUS]  
Автор CKИTниk (запознат)
Публикувано21.05.01 12:17



Над нас, в кв. Младост, живеят двойка старци-пенсионери, които редовно гласуват за СДС и ми изглеждат доста дрогирани. Старецът непрекъснато ходи с някаква торбичка насам-натам. Сигурно е дилър. Добре, че ми отвори очите!



Тема Re: Не само младежите!нови [re: CKИTниk]  
Автор PROTEUS (скучаещ)
Публикувано21.05.01 12:23



И около мен има старци - гласуват за СДС и БСП - ти от кои си?



Тема А-а-а, не казвам...нови [re: PROTEUS]  
Автор CKИTниk (запознат)
Публикувано21.05.01 12:44



Днес е все още 21.05.01. Не че не съм решил вече, ама ако си призная, Тъмноглавият ще почне да се заяжда и с мен. Той признава само последните новости в политиката, а аз си падам малко консерватор!



Тема Re: Как се мотивират симпатизантите? СДС дават по 10 лева за присъствие в Бургас !?!?.нови [re: ©® Дokтopa]  
Автор1OO% бypraзлия (Нерегистриран)
Публикувано21.05.01 12:53



Е скоро не бях чел по-голяма глупост от това.Тоя Доктор май използва прийомите на ченгетата - някой ми каза, ама аз бях в банята.И защо не се поинтересува каква е листата на Мадридската "икона" в Бургас - евреин-тарикат,изкуфяла учителка по рисуване,доцент - алкохолик, бивш шеф на Сл.бряг-измамник,член на БКП, доносник на ДС - "цвета на нацията"



Тема Re: Как се мотивират симпатизантите? СДС дават понови [re: 1OO% бypraзлия]  
Автор PROTEUS (скучаещ)
Публикувано21.05.01 13:22



В същия стил можеш ли за листата на СДС например - кои са ченгетата и мошенниците?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.