Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:31 25.04.24 
Професионални
   >> Полиция
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Не се гордея с българската полиция  
Автор deadreckoning (г-н Двутактов)
Публикувано25.03.11 05:20



Вижте го само, ако си сложите ръка на сърцето, това е което всички от вас са виждали някаде. Пухкавата форма, ясно отброяващите се гънки на гушата, шкембето изскочило над колана. На фона на Пинко, изглежда просто гротескно!!!






Тема Re: Не се гордея с българската полициянови [re: deadreckoning]  
Автор astronavt (кълвач с лаптоп)
Публикувано06.04.11 10:08







Тема Re: Не се гордея с българската полициянови [re: astronavt]  
Автор barak_ubama (психо лекар)
Публикувано10.04.11 09:10



http://dnes.dir.bg/news/choveshki-prava-USA-politzeysko-nasilie-8383337?nt=9
Продажен кълвач, а за това какво ще кажеш?



Тема Re: Не се гордея с българската полициянови [re: deadreckoning]  
Автор barak_ubama (психо лекар)
Публикувано10.04.11 09:14



Не те знам на колко години си но и ти на тия години ще си с увиснала гуша като на хипопотам. Що се отнася до униформата идва времето когато ще гледате униформените полицай с цивилни дрехи- в складовете няма униформи но за вас това не е проблем, а дали тази бронежилетка му е по мярка или не знаете че се изчакват който отстъпи от смяна я прехвърля на другия който излиза !?! . И последно това не е манекен от модно ревю а човек който работи на улицата и ви варди смрадливите гъзове.

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от barak_ubama на 10.04.11 09:17.</EM></FONT></P>

Редактирано от barak_ubama на 10.04.11 09:18.



Тема Re: Не се гордея с българската полициянови [re: barak_ubama]  
Автор Ravegrave ()
Публикувано10.04.11 18:56



"Смрадливите гъзове" ти плащаме заплатата бе, нагъл хрантутник!
А тоя и нему подобните как ме пазят с това шкембе, като не тоя може ни да тича, ни прав да стои?
Защо нямате система за контрол на физическата форма на личния състав?

Парите ви били малко за униформи? Бюджета на МВР е по-голям от тези на министерствата на образованието, здравеопазването и културата ВЗЕТИ ЗАЕДНО!!! Дали проблема не е при вас - май вие сте най-големите крдаци в тая държава?



Тема Re: Не се гордея с българската полициянови [re: barak_ubama]  
Автор Ravegrave ()
Публикувано10.04.11 19:00



А ти какво ще кажеш?
Аз на снимката виждам хипопотам с маска и надпис полиция, който се прави на велик на доста възрастен клошар (и тая маска за какво му е не знам).
Ама тоя същия ака в маската като види мутра, или не дай си боже, циганин.



Тема Re: Не се гордея с българската полициянови [re: Ravegrave]  
Автор BlackWolf (ловец)
Публикувано11.04.11 11:36



Тъй като мнозина от тях си докарват поне по 2 заплати отгоре (а някои и много повече от подкупи и съвместни далавери с бандитите), мисля, че държавата изобщо не трябва нищо да им плаща...



А иначе физическата форма - при желание могат да се вкарат железни тестове за физическа годност, прим. 2 пъти годишно. Не ги покриваш - аут от системата. Или без заплата докато ги покриеш.

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!

Тема Никаква еволюциянови [re: barak_ubama]  
Автор Пpoфи (член)
Публикувано11.04.11 22:31



С пълното съзнание, че се опитвам да обясня що е то корелация на павиан, все пак да ти напомня Мунчо, че изпълняването на служебните задължения в синхрон с правата на човека се нарича ПРОФЕСИОНАЛИЗЪМ !

Т.е. , някакви малоумници ви дават заплати, изхранват колосална сбирщина от торби заради .... а сега де ?! Заради какво ? Очевидно не е заради професионализма ви ....



Тема Re: Не се гордея с българската полициянови [re: Ravegrave]  
Автор barak_ubama (психо лекар)
Публикувано14.04.11 05:56



Смешник , много министерства си изброил бе

Ай върни едно две . Що не предложите на министъра да направи конкурс за манекени при постъпване на работа в МВР. Еййй много е забавно да четеш мнения на охлювчета който по далеч от носовете си не виждат



Тема Re: Не се гордея с българската полициянови [re: BlackWolf]  
Автор barak_ubama (психо лекар)
Публикувано14.04.11 06:02



За заплатите май завиждаш аааааааа????????

А що се отнася до тестовете за физическа подготовка трябва да има през два дена не два пъти годишно.



Тема Re: Никаква еволюциянови [re: Пpoфи]  
Автор barak_ubama (психо лекар)
Публикувано14.04.11 06:08



Охлюв, с теб като говоря и се намразявам после та изобщо не ми е приятно да ти чета постовете в който се мъчиш да кажеш нещо за да се изтъкнеш като нещо повече от другите а на практика излиза че си прост и глупав мушморок

Само нещо да те попитам: ти като ми говориш за правата на човека включваш ли се в това понятие- човек



Тема Грамотен като ... български полицай :-)нови [re: barak_ubama]  
Автор Пpoфи (член)
Публикувано14.04.11 22:35



Хихи, а какво е `намразявам` ? Нещо като замразявам ли ?





Тема Re: Грамотен като ... български полицай :-)нови [re: Пpoфи]  
Автор barak_ubama (психо лекар)
Публикувано15.04.11 07:16



Не си отговорил на въпроса ми- САМООПРЕДЕЛЯШ ЛИ СЕ ЗА ЧОВЕК ???





Тема Re: Грамотен като ... български полицай :-)нови [re: barak_ubama]  
Автор BlackWolf (ловец)
Публикувано15.04.11 21:37



Не знам за него, ама тебе отдавна сме те определили за павиан.


Знаеш ли какво е павиан?...

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!

Тема Re: Не се гордея с българската полициянови [re: barak_ubama]  
Автор Ravegrave ()
Публикувано16.04.11 20:31



Да, прави си - трябва да извадим Министерството на Културата и нещата се равняват, то и без това бюджета му е само 1/10 от вашия:

МВР 1 006
Образование 422
Здравеопазване 712
Култура 105


Прилагам ти Закона за държавния бюджет за 2011, макар че в мойта практика досега не съм видял полицай да има понятие от закони, макар, че те винаги твърдят обратното

P.S. Опа, изпуснал съм ДАНС, НРС и НСО Значи, М-вото на Културата остава, ама ще трябва поне още едно да добавим за да излезе баланса.
Айде ти си го посочи, please



Тема Re: Не се гордея с българската полициянови [re: deadreckoning]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано25.08.11 22:44



всички мразят лекарите и полицаите, предполагам защото само те вършат истинска работа, пък било и некадърно. тебе не те знам какво работиш, но си със сигурност по-безполезен.




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Ъъъ, моля ?нови [re: zaphod]  
Автор Пpoфи (член)
Публикувано25.08.11 23:43



всички мразят лекарите и полицаите, предполагам защото само те вършат истинска работа

Ти сериозно ли го написа това ? Или просто не усетих тънката ирония ...



Тема Re: Ъъъ, моля ?нови [re: Пpoфи]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано31.08.11 14:34



съвсем сериозно. приеми го, ти си безполезен червей, освен ако не си комбайнер де. но едва ли си комбайнер, те не се занимават с глупости като интернет форуми, защото трябва да бачкат и да хранят 6 милиона безполезни гърла. та не е лошо човек да е безполезен червей, НО да не изнаглява с претенции към истинските хора.




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Ъъъ, моля ?нови [re: zaphod]  
Автор Black Wolf (ловец)
Публикувано01.09.11 17:53



Ти да не си полицай?



Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!

Тема Re: Ъъъ, моля ?нови [re: Black Wolf]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано02.09.11 11:26



не, и аз съм от безполезните червеи, виждаш ли не е трудно






NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Майко мила ...нови [re: zaphod]  
Автор Пpoфи (член)
Публикувано10.09.11 10:15



Скоро ми попадна дописка някаква, че всеки 4-ти в България `бута масло` , но за мен е загатка защо всички с разни девиации ги сърбят пръстите и се хващат за клавиатурите.
Човече, пий си лекарствата ... докторите не са лоши хора. Но ти го знаеш де :-)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.