Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:29 27.09.24 
Професионални
   >> Полиция
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Pisna mi ot tupi mutri!!!!  
Автор G6O (Stay cool)
Публикувано13.08.03 13:33



Zna4i iskam da razkaja edna slu4ka ot predi dva dena i ako moje niakoi da mi kaje kakvo se pravi v tozi slu4ai?

Nagli tupi mutri (s nivo na inteligentnost i evolucionen stadii - 4ehul4e) mi nariazaha gumite! Niama6e da me e tolko iad ako ne biaha na 500km! Biaha se opitali da mi otvoriat kolata (klu4alkite, koito sa otka4eni otvitre i sa slojeni samo za kamoflaj, biaha razbiti - i dvete) i se biaha opitali da mi otvariat kapaka na dvg!!! Cialata kola be6e v otpe4atuci, koito iasno li4aha (kolata be6e mita predi6nata ve4er). Idva edinia ot tiah i s cialata si naglost mi predlaga pomo6t!!! Misleh da go frasna s krika prez tupata, nedoidialana mutra s krika (ama v takuv slu4ai sigurno sega niama6e da pi6a tuk)!!!!! Otidoh v raionnoto i popitah dejurnite na vratata kakvo moga da napravia v tozi slu4ai. Otgovora be6e: "Po-dobre ne se zanimavai s takiva!"

E pitam se az koga 6e se opravime??? Sled kato vuprosnite mutri ubiha 4ovek pred o4ite na pone 10 4oveka, zatova 4e im e sprial na miastoto, koeto na vsi4koto otgore ne e tiahno (prosto te taka sa re6ili)!!! Nikoi ne smee6e da kaje ni6to i povdignatoto sre6tu tiah obvinenie, be6e ottegleno sled 2mese4en psihologi4eski tormoz i zaplahi!!!!!

Ta vuprosa mi e KAKVO PRAVI POLICIATA, ZA DA NIAMA PODOBNI SLU4KI????



Тема Re: Pisna mi ot tupi mutri!!!!нови [re: G6O]  
АвторTo4ka (Нерегистриран)
Публикувано13.08.03 17:33



Koрупция и нежелание за смяна на ситуацията от страна на всички заемащи ръководни постове в страната от 14 г. насам. Без изключение. Изключенията не заемата ръководни постове



Тема Re: Pisna mi ot tupi mutri!!!!нови [re: G6O]  
Автор snobar (играч)
Публикувано13.08.03 22:11



Да го беше фраснал с крика дееба...

Като си толкова умен, къде са ти парите?



Тема Re: Pisna mi ot tupi mutri!!!!нови [re: snobar]  
Автор M_TYPE (brakovchika)
Публикувано13.08.03 22:39



сноби това е тя жена е ве ,как да се оправя с тея мутри то ти не можеш камо ли тя

koito go moje go moje koito ne da gori v ADA



Тема Re: Pisna mi ot tupi mutri!!!!нови [re: M_TYPE]  
Автор snobar (играч)
Публикувано13.08.03 22:47



Еeeeeee, аз хич не обърнах внимание, че е жена бре...Иначе за мен не се притеснявай...имам един 9мм-ов, който бързо успокоява разни тъпи мутри...много, много няма да му мисля....

Като си толкова умен, къде са ти парите?



Тема Re: Pisna mi ot tupi mutri!!!!нови [re: snobar]  
Автор The GAME (*_*)
Публикувано14.08.03 00:25



Абе малко се преекспонира тази тема с мутрите. Вече няколко пъти ставам свидетел и честно казано не мога да се съглася с вас!
Как пък никой не попита:
Какво си им направил, че да ти режат гумите и да ти чупят колата?!
Има някаква причина - няма да тръгнат е така да се задяват с теб!
Винаги има някаква причина.
И тъй като никой не спомена нищо се намесвам аз.
Кажи ни я, но без да преувеличаваш!



Тема Re: Pisna mi ot tupi mutri!!!!нови [re: G6O]  
Автор Cherniq (nagul tip)
Публикувано14.08.03 00:26



kvi mutri be tova sa obiknovenni avtokradci det karat kolite do depata za po 300-400dm, mutrite sa po-visoko

policiqta ne e vinovna, zakoni nqmame. i da puskash jalbi, i policaite da gi gepqt tiq, nali vednaga she gi pusnat pod garanciq.... i da gi osudqt, banditite she obajalvat nqkolko godini... zakonite kucat

Edin jivot ne stiga


Тема Re: Pisna mi ot tupi mutri!!!!нови [re: snobar]  
Автор G6O (Stay cool)
Публикувано14.08.03 12:09



Koftito v slu4aia e, 4e i za "bezsmurtni" se leji v zatvora.....



Тема Re: Pisna mi ot tupi mutri!!!!нови [re: The GAME]  
Автор G6O (Stay cool)
Публикувано14.08.03 12:29



Ei ne me hvana sram da is kupia hubava kola...
Sega, sled kato ne e stanalo iasno - obisaniavam po-podrobno: Zna4i predstavi si centura na Sofia (tesni uli4ki pulni s parkirani koli i ot dvete strani). Mutri sus magazin na takava malka uli4ka! Idvat vseki den s pone 5 koli (klas Audi A4 i na gore) Parkirat na 5 mesta (koito nito sa si platili v ob6tinata, nito imat pravo da obivivat zaa svoi), koito sa ogradeni s blajna boia. NO idvat tehni priateli....koito su6to sa s koli i triabva da parkirat niakude.... I poneje moiata kola (taka sa re6ili, a tia be6e pone na 15m ot magazina) im e pre4ela sa ia ritali, alarmata pi6tiala..... i sled kato ne sum sliazla da si mahna kolata ot t.nr. tiahno misto sa se opitvali da ia otvoriat. Ne sa uspiali i tova gi e iadosalo o6te pove4e i sa mi nariazali gumite.... (tova mi go razkazva paza4a na otsre6tnia stroej, koito e gledal prez cialoto vreme i go e BILO STRAH da se obadi)
Uto4niavam, 4e kogato parkirah gi popitah dali 6e im pre4i,a te me gledaha tupo...

Sega nadiavam se da e stanalo iasno! I ako niakoi po4ne da mi obiasniava 4e e triabvalo prosto da parkiram niakude drugade.....tova e cuntura.....po taia logika, nai-dobre da si parkiram v ku6ti....

A na vuprosa mi (koito ne be6e kude da parkirame v centura) nikoi ne e otgovoril o6te... KAKVO PRAVI POLICIATA, ZA DA SE SPRE TOVA BEZZAKONIE? I izob6to pravi li niakoi ne6to?

p.s. A ako niakoi ot vas si misli, 4e e normalno da ubie6 4ovek, samo za6toto e parkiral na misto (nad koeto niama6 nikakvi prava) moga da mu preporu4am mnogo dobur psihiatur....

Редактирано от G6O на 14.08.03 12:33.



Тема Re: Pisna mi ot tupi mutri!!!!нови [re: G6O]  
Автор The GAME (*_*)
Публикувано14.08.03 13:19



Наистина съжалявам за колата ти, но този пазач, който ти раздува подобни, смело мога да кажа налудничави, теории защо не се е обадил на полицията по това време.
100% че ако беше звъннал щеше да дойде патрулка.
Ти какво очакваш да направи полицията?!Те ако се занимават с всеки подобен случай - то край няма да има.
Не оправдавам/защитавам никой, но просто ти казвам, че надали МУТРИТЕ са дошли и са ти ритали колата. Има много по-вероятни предположения. А и да не говорим, че вече МУТРИ се казва на всеки по-здрав българин, който кара хубава кола:))



Тема Re: Pisna mi ot tupi mutri!!!!нови [re: The GAME]  
Автор G6O (Stay cool)
Публикувано14.08.03 14:28



Ako policiata PO4NE (6toto tia dori ne e po4nala) da se zanimae s edrite ribi - mnogo skoro i drebnite 6te iz4eznat!!! I togava niama da ima nujda da se zanimava s tiah....NALI?!

Kazah 4e paza4a ne e kazal ni6to poneje vseki den e tam i go e BILO STRAH da kaje kakvoto i da bilo.... Kakto slu4aia s 4oveka koito be6e ubit zaradi miastoto - pone 10 4oveka vidiaha kakvo stana, no vseki si zamul4a...OT STRAH!!! Ubedena sum, 4e ako podobno ne6to se slu4i, pred tvoite o4i, i ti 6te zamul4i6, 6te si oburne6 glavata na drugata strana i 6te se prestruva6, 4e ni6to ne e stanalo i ne si vidial!!!!! I taka 6te e dokato se strahuvame ot t.nar. MUTRI....

"...но просто ти казвам, че надали МУТРИТЕ са дошли и са ти ритали колата..." ne6to ne te razbrah....! Da ne bi tia (kalata mi) da e oti6la i da e po4nala da se bluska v rucete i krakata na mutrite?!?!?!



Тема Re: Pisna mi ot tupi mutri!!!!нови [re: Cherniq]  
Автор M_TYPE (brakovchika)
Публикувано14.08.03 15:59



abe The Game ti da ne si advokat na Mutrite ve 4e takiva zamisli ima6 i naklania6 v tiahna polza teia advokatski nomera na koi gi postavia6 ve iska6 da kaje6 4e G60 im e napravila ne6to ili im dalji pari a tova mai iska6 da kaje6 a 4e te se darjat se edno vsi4ko e tiahno i imat pravo nad vsi4ko kade go ostavia6 tova i az sum svidetel na takiva raboti 6te gi izduni6 nekoe korumpirano 4enge 6te te izdade koeto e sigurno !!!!! i otiva6 na kino 4e ako ima6 i semeistvo si izgorial ot sekade 6te te tormoziat do dupka

ps G60 6to ne podade jalba v polic?????

koito go moje go moje koito ne da gori v ADA



Тема Re: Pisna mi ot tupi mutri!!!!нови [re: M_TYPE]  
Автор G6O (Stay cool)
Публикувано14.08.03 16:40



Az tezi gi znam (ne gi poznavam) samo po fizionomia ot tri meseca! Niamam vzemane-davane s tiah.
Ne podadoh jalba, za6toto taka me posavetvaha dejurnite policai v 3-to RPU. I sega kato se zamislia mai i po-dobre e taka. Predpo4itam da mina s nariazana guma sega ot kolkoto da mi napraviat ne6to pove4e sled vreme...
No poneje ne iskam da turpia podobni ne6ta da mi se slu4vat, na men ili na kogoto i da bilo drug, pitam policaite v tozi klub KAKVO PRAVIAT PO OTNO6ENIE NA PODOBNI BEZGRUBNA4NI SU6TESTVA!!!!!??? I do sega ne polu4avam otgovor....



Тема Re: Pisna mi ot tupi mutri!!!!нови [re: G6O]  
Автор M_TYPE (brakovchika)
Публикувано14.08.03 16:46



ami eto savetvat te da ne podava6 jalba ako paza4a se navie v koeto se amniavam ima6 6ansove da zavedat delo pone

koito go moje go moje koito ne da gori v ADA



Тема Re: Pisna mi ot tupi mutri!!!!нови [re: M_TYPE]  
Автор G6O (Stay cool)
Публикувано14.08.03 17:36



Oooo...paza4a e takava 6u6umiga....nikoga niama da se navie da svidetelstva protiv tiah!
A i sega (sled kato mi mina iada) kato si pomislia kakvo 6te stane ako zaveda delo:
1-vo verioatnostta da gi osudia e 1 na 1000
2-ro dori i da uspeia i da mi platiat gumata - muha gi ohapala
3-to 6te si navleka takiva nepriatnosti, 4e posle 6e se 4udia ot kude mi e do6lo

Izvoda: NIAMA ZAKONI ZA HORATA S MNOGO VRUZKI I PARI!!!!Zakonite vajat samo za obiknovenia 4ovek, koito redovno si pla6ta danucite i jivee mirno spazvaiki zakonite. I (nedai Boje) niakoi den da zgazi luka - zakona se stovarva s pulna sila vurhu nego! A tezi koito redovno i ani-bezceremonno go pogazvat - niama nakazanie... Ei tova napravo me poburkva!!!

p.s. Ni6to ne mi pre4i da mina dove4era s edin kamuk pokrai magazina....no vse se opitvam da si mislia, 4e ne6tata ne bi triabvalo da se re6avat po tozi na4in!!!

Редактирано от G6O на 14.08.03 17:42.



Тема Re: Pisna mi ot tupi mutri!!!!нови [re: G6O]  
Автор M_TYPE (brakovchika)
Публикувано14.08.03 18:08



tova koeto misli6 ne go kazvai tuka 4e 6te razberat ot polic 6te se hvanat za nego i kakto ti samata kaza zakona 6te se stovari varhu tebe tai 4e ne go kazvai ami si go napravi samo ti da si znae6

koito go moje go moje koito ne da gori v ADA



Тема Re: Pisna mi ot tupi mutri!!!!нови [re: M_TYPE]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано14.08.03 19:01



Ако не подадеш жалба - за полицията изобщо няма такъв случай.

Тебе те е страх да подадеш жалба.
Пазача ще го е страх да свидетелства.

За какво е този шум тогава...

Аз подадох жалба в подобен случай. И пак нищо...



Тема Re: Pisna mi ot tupi mutri!!!!нови [re: The GAME]  
Автор Cherniq (nagul tip)
Публикувано15.08.03 00:31



kak shte se obadi pazacha v policiqta??? bulgarite sme takiva tupaci, che nqmam dumi. ako te oberat na ulicata nikoi nqma da trugne sled kradeca, ako razbivat kolata ti nikoi nqma da se razvika. zatova i sme na tova derdje sega

i da e zvunnal pazacha i da doide patrulka pak nqma da stane nisto. bil sum svidetel na edin boi pred planeta. doidoha nekolko patrulki i pak mutrite izleznaha chisti....

rabotata na policiqta e da se zanimava sus vseki podoben sluchai!!!
ako ima mnogo vuorujeni grabeji, policiqta da spre da se zanimava s tqh shtot sa prekaleno mnogo

Edin jivot ne stiga


Тема Re: Pisna mi ot tupi mutri!!!!нови [re: aз]  
Автор G6O (Stay cool)
Публикувано15.08.03 10:33



Emi temata e pusnata to4no poradi tazi pri4ina - 4e nikoi ne smee da gukne!!! I vuprosa mi (ako si 4el(a) izob6to kakvo pitam) e (za 3-ti put) KAKVO PRAVI POLICIATA, za da niama podobni slu4ki?!
Ti si podal(a) jalba i kakvo e stanalo...premestili sa si go v drugia kra4ol....

p.s. Az kazah kakvo ne mi pre4i da napravia, ne sum kazvala, 4e 6te go napravia.....



Тема Re: Pisna mi ot tupi mutri!!!!нови [re: G6O]  
Автор Resurrector (бивш МиГ)
Публикувано15.08.03 12:28



Не ти ли е ясно? Абсолютно целия държавен апарат, включая полицията са нищожни паразити, които работят ПРОТИВ народа си. И това не е само в България, ами на всякъде по света.

Я вышел им наперерез!



Тема Re: Pisna mi ot tupi mutri!!!!нови [re: Resurrector]  
Автор The GAME (*_*)
Публикувано16.08.03 00:09



Не бе!Не че защитавам мутрите!Но какви са доказателствата, че те са го направили? Замисли се първо за хората, които могат да ти имат зъб за нещо. Замисили се, ако си спряла пред някой гараж, или си пречела повече на някой друг, защото до колкото разбирам - ти на мутрите не си пречела - те със сигурност щяха да ти кажат веднага!
Просто в последно време забелязвам една тенденция за всичко да се обвиняват МУТРИТЕ( което вече е толкова широко понятие, че сигурно и мен така ме наричат хора, които не познавам), а до колкото виждам аз, в твоя случай много по-вероятен извършител е портиерът, който ги видял ма нищо не казал...
Но дори и да си права - дори и те да са го направили...
Че ти си наравно с тях виновна като не си подала жалба!!!Кой те посъветва да не я даваш?!Това също малко ме съмнява!Жалби трябва да се дават!Ти какво искаш да направи полицията без дори една жалба!Че за нея такъв случай в момента няма - КАКВО ИСКАШ ДА НАПРАВИ!?

А ето и един малък пример, който се случи след публикуването на твоята тема:
Онзи ден се возих в джипа на един приятел.Спряхме го пред тях.защото имахме малко работа в апартамента му. На паркинга пред блока имаше някви МУТРИ ( както ги нарече ти) , които доста изпитателно ни гледаха - нас и най-вече джипа. Питаха ни от къде могат да си купят емблеми, защото на техния джип им се били отлепили (става въпрос за LAND ROVER и неговите странични емблеми - наистина са редки). Приятелят ми им обясни, че емблемите са оригинални и не са поставяни от него и не са се отлепили!
Забавихме се около 10 мин. Когато слезнахме познайте - емблемите ги нямаше!Седи доста грозно, а бяха издраскали и боята - явно ги бяха махали с ключове - а въпросните две мутри си играеха с връзка ключове!
Обаче!!!!!Мина патрулка, която ние директно спряхме. Обяснихме какво е станало. Гледаха ни малко странно, особено когато аз казах номера на колата на ония (1111 АА). Изтърсиха нещо от рода на: Вие луди ли сте - и да са ви взели тия емблемите - как ще го докажем и т.н. (но това не означава съвет да не се жалваме!!!)Точно това им обяснихме - че ако трябва ще пишем жалба, защото емблемите са скъпи, а и боята е издраскана. Те казаха ОК - ще пратим колеги след малко. След около 15 мин дойдоха двама - помолиха приятеля ми да попълни нещо. Някъв - взе отпечатъци и веднага каза: Ооооо деца са пипали тука!Питайте съседите - ние деца не можем да търсим по отпечатъци.
След това си тръгнаха, като ни се извиниха че нищо не може да се направи. С приятеля ми отидохме до близката площадка - хванахме 2-ма разбойника и ги питахме. Естествено нищо не знаят - приятеля ми се прояви хитър и им каза - влизаме в колата и ако ни намерите емблемите до 10 мин имате 10 лв. от мен!Познайте след колко време се появиха емблемите. Някви деца от съседната махала дошли и ги свалили, нашите отишли и ги набили.....
Както и да е - достатъчно дълга история но показателна!
Сега обаче вместо да си скубя косите от яд, че мутри са ме метнали, без да ме е страх, че ще ме водят на Витоша да ме бият или нещо друго - знам какво е станало - приятеля ми си има емблеми, е и 10 лв по-малко, но то без жертви не може!

Редактирано от The GAME на 16.08.03 00:21.



Тема Re: Pisna mi ot tupi mutri!!!!нови [re: The GAME]  
Автор G6O (Stay cool)
Публикувано19.08.03 16:31



Az niamam navika da spiram pred garaji, vhodove i dr. Davam go na principa: "Ako ne moje6 da pomogne6 - ne pre4i!" Ne mi e izvestno niakoi da mi ima zub...

No tui kato vijdam, 4e ti si ubeden, 4e az tribva da imam vina za slu4iloto se, priemam vinata izcialo i priklu4vam temata!

Sujaliavam samo, 4e nikoi mi otgovori na vuprosa, no....se nadiavam pone na jivo da se vidi nakakva promiana!!!

Budete 6tastlivi!



Тема Re: Pisna mi ot tupi mutri!!!!нови [re: G6O]  
Автор Cherniq (nagul tip)
Публикувано19.08.03 23:26



kakuv otgovor se nadqvashe da poluchish za da si udovletvorena

Edin jivot ne stiga



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.