Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:27 27.06.24 
Култура и изкуство
   >> Поезия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Отг: Бръмбар енови [re: Kalinski***]  
Автор Oчeзap (член)
Публикувано18.01.01 10:27



Снощни събития.Чусво на доволство.Трябва да е било нещо интерестно?
Аз пък снощи след като ти си тръгна/ха ха как звучи само/ се срещнах с едно приятелче с което се познавам тук от клубовете, та той ми хвърли едни много интересни музики в следствие на което и моето настроение е едно такова добро.



Тема Yesнови [re: Oчeзap]  
Автор Kalinski*** (пристрастен)
Публикувано18.01.01 10:46



baby! :)))))
Чувствал ли си се с някого така, сякаш няма никой реално до теб? Тъпо! Втори опит: чувствал ли си се с някой човек така, както се чувстваш, когато си сам - нямаш чужда грижа, напрежение, притеснение, вълнение, мъчение от или за другия човек, с който си, не се съобразяваш, не се стараеш, не се насилваш да правиш каквото и да си помислиш, абсолютното спокойствие и готина наслада да почувстваш с чужд човек, което чувстваш само в твоите готини моменти, когато си бил сам? Колкото и да го описвам, все имам чувството, че нещо пропускам, толкова е богато на емоция и в същото време е толкова невинно естествено, неподправено и просто... мога само да седя и да ми святкат очите от доволство, изглежда трудно за описание!



Тема Отг: Yesнови [re: Kalinski***]  
Автор Oчeзap (член)
Публикувано18.01.01 12:28



Един приятел казваше:Човек и сред много хора може да се чуства сам.И на мене ми се е случвало.Но съм имал и много интерестни преживявания с непознати хора.Теэи неща са спонтанни и.....мигновени за съжаление.
А сега отивам да се заредя с енергия.



Тема Аз се заредихнови [re: Oчeзap]  
Автор Kalinski*** (пристрастен)
Публикувано18.01.01 13:13



и са ше те разпарчетосам, щото не внимаваш в час, а търчиш на междучасие! Говоря ти за интересно, приятно, вълшебно, омагьосващо, пленяващо, обезоръжаващо те чувство, което се е появило не от бурна страст, не от пръв поглед, без химии, флуиди и други химикали :)) Това е спонтанно, не е задължително да е мигновено, зависи ти колко можеш да го държиш и със сигурност никак не е за съжаление!!! :)



Тема Отг: хмнови [re: Kalinski***]  
Автор Heo (ентусиаст)
Публикувано18.01.01 13:16



опитвам се да си го представя ;))

--------------
There is no spoon...


Тема Отг: хмнови [re: Heo]  
Автор Kalinski*** (пристрастен)
Публикувано18.01.01 13:19



ми... от опит глава не боли... май :))



Тема Отг: така както нови [re: Kalinski***]  
Автор Heo (ентусиаст)
Публикувано18.01.01 13:27



го описваш нещо няма тръпка ;)))))малко скучничко...за какво ти е този човек, както все едно го няма?

--------------
There is no spoon...


Тема бре хораааанови [re: Heo]  
Автор Kalinski*** (пристрастен)
Публикувано18.01.01 13:41



не разбрахте ли всъщност колко много готино съм се чувствала аз - леко, приятно... с колко такива случая или хора можеш да се похвалиш, а? не виждаш ли каква е скъпоценност този човек? ясно, че никой от вас не е усещал такова нещо :р



Тема Разбира се,нови [re: Kalinski***]  
Автор Oчeзap (член)
Публикувано18.01.01 13:46



че те разбрах.Само дето аз говорих нещо малко по-различно. Т.е. че има хора с които ти е било гот, но повече не ги срещаш.
Ще ходиш ли на срещата?


Редактирано от Oчeзap на 18.01.01 13:49.



Тема Отг: Разбира се,нови [re: Oчeзap]  
Автор Kalinski*** (пристрастен)
Публикувано18.01.01 13:49



що? = защо? трябва ли?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.