Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:01 12.06.24 
Култура и изкуство
   >> Поезия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Ами ако?нови [re: аркадашко]  
АвторНесигурна (Нерегистриран)
Публикувано30.11.00 10:59



Да бих посмяла, бих го заговорила...
Но не, такава съм, несигурна...
Та как, нали на друга някоя е писал?
Къде ще се намесвам аз във таз история? Коя съм аз да се намесвам?
Освен това...
Ами ако...събера увереност някой ден? Ами ако го помоля да ме забележи? Ами ако...



Тема Опа...пак каши... :-(нови [re: виконт дьо Кардамон]  
Автораркадашко (Нерегистриран)
Публикувано30.11.00 12:11



Виконте...който и да си ти...
...не бива така. Не е редно някак си...от мое име. Макар и мрачният ти стил да ми допада, никога не бих си позволил да оговоря по този начин., независимо за кой е писано стихчето.
Грубо е :-( , не мислиш ли?
Та пояснявам за всички, аз из клубовете пиша само с "аркадашко", само еди път в тема от Генов ли беше, от Човека със шпека ли...не помня, си позволих да се влюча под името "тримата от ГДР"...и туй то.
Ами...да смятаме темата за приключена и надявам се да няма обидени.

arkadashko@hotmail.com - ако все пак има някой обиден :-)



Тема Хей...нови [re: Ефир]  
Автораркадашко (Нерегистриран)
Публикувано30.11.00 12:16



...прощавай за неволната каша, която се забърка тука, без активното ми участие ( освен ако не съм нещо активен шизофреник и по нощите ставам да пиша под друго име :-)))



Тема скъпи приятелю,нови [re: аркадашко]  
Авторвиконт Д'Аркадамон (Нерегистриран)
Публикувано30.11.00 13:12



не съм поръчвал да сервират каши за обяд, а още по-малко за закуска. Не ще ги и поръчам за вечеря.
Не си спомням да съм споменавал, че вие и аз сме едно и също лице. А и как бих могъл, когато и не сме. Макар, че не ще скрия дори от вас има мигове в които мечтая за благоволението, което възпяваната тука приказна фея една ви оказва. Но смирено понасям скромното си положение на неин приятел в радост и тъга. Поне за сега, приятелю, поне за сега.
И тъй като аз, като и вие, както разбирам от кратката ви бележка не долюбваме кашите, то постарах се отчетливо да сложа граница в моето обръщение към милата Лисица с фразата "аркадашко и аз бихме направили".
И ако все пак считате се за обиден, то съм готов да ви дам удовлетворение по всяко време, когато пожелаете, макар и датите ми за дуел да са заети с месеци напред , но за вас, скъпи приятелю, ще направя каквото мога и няма да ви оставя да чакате. Така че, моля, пратете секундантите си.


Виконт Д'Ар



Тема Отг: Тази тема не е за теб, Лисицонови [re: виконт дьо Кардамон]  
Авторвиконт Д'Аркадамон (Нерегистриран)
Публикувано30.11.00 13:36



Учудвате ме, скъпи братовчеде.
Не вярвах на слуховете, че престоя ви в манастира "Сан киюр" е оказал някакво влияние върху вас, " не и върху него- казвах си - той не би се предал", но сега виждам, че не съм бил прав. Извинете ме, но за момент си помислих, че чета добродетелните бележки по евангелието на някой абат.
Скъпи братовчеде, явно че престоя в манастира е повлиял на паметта ви и сте забравили, че сърдечните болежки спохождат тези, които имат сърца.
А притежанието на сърце винаги е било съмнително забавление, достойно само за по-долните от нам класи.
За благородни умове като нас са достатъчни тръпката на лова и треската на хазарта. И хубавото червено вино, разбира се. Наздраве, скъпи ми братовчеде.



Тема мон бел аркадашлър,нови [re: аркадашко]  
Автор Bиkoнт ДApkaдaмoн (непознат )
Публикувано10.01.01 00:07



чувствам дълг да ви призная, че като поет ви виждам твърде слаб. Нямам вина за това.
Не, не мога да я разбера





Тема Отг: мон бел аркадашлър,нови [re: Bиkoнт ДApkaдaмoн]  
АвторШпека на Човека_anon (Нерегистриран)
Публикувано10.01.01 12:26



ДА ТЕ ЕБА У ФРАНЦУЗИНА!!!



Тема мон бел ами,нови [re: Bиkoнт ДApkaдaмoн]  
Автор eднa вeщицa (минаващ)
Публикувано11.01.01 22:56



стига, че вече ми преписаха и твоите чизми

Ма-ха-ха!

Редактирано от eднa вeщицa на 11.01.01 22:59.



Тема Отг: мон бел аркадашлър,нови [re: Bиkoнт ДApkaдaмoн]  
Авторpassy4na*_anon (Нерегистриран)
Публикувано12.01.01 00:07



A Vie,kude skrihte aristokrati4nata si osoba,Vikonte?Ili popadnahte v sqnakata na TYMNATa si polovina,Vasa Svetlost?A,igrite-te sa kato hubaviq obqd-ako sa bez lubov ,sa kato empty plate,kogato si gladen-mojes da q po4ukvas na masata,da q oblizvas do dyno ili da q strosis na poda,no pak ste si ostanes gladen.BTW Neo,prav si,priqtelju-there is no spoon,then my be there is no plate.A zasto mi stryrje otvytre togava? Yours



Тема виконте,нови [re: passy4na*_anon]  
Автор witchie (член)
Публикувано13.01.01 10:22



...нео?!..




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.