Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:03 16.06.24 
Култура и изкуство
   >> Поезия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Отг: И аз, приятелю,нови [re: брод]  
АвторBlack (Нерегистриран)
Публикувано28.09.00 16:52



I togawa niama da ima smisyl naistina.
Mnogo si prav. Postignata cel ne e cel.
Vinagi triabva da ima neshto w koeto da wperim pogled i da gonim do dupka. I sled kato uspeem da prodaljim sys sledwashtoto. :))))
Blagodaria ti che se wkluchi w diskusiata.
Uspiahme da ia napravim interesna.



Тема Отг: Bedstwieнови [re: austin]  
АвторBlack (Нерегистриран)
Публикувано28.09.00 16:56



Tochno taka e. Ima stihowe koito nikoga niama da pokaja ... pisal sam gi w moment na slabost.




Тема Отг: Bedstwieнови [re: Bedstvie]  
АвторBlack (Нерегистриран)
Публикувано28.09.00 16:59



Stawame dwama! :(((((((((((((((((
I zaradi towa wseki den blagoslawiam horata koito sazdadoha I-Net i horata koito go realiziraha.
Kogato se sreshtam s neia w chata, chesto imam chuwstwoto che e do men. Makar i poniakoga da mi stane oshte po-gadno.



Тема ZA WSICHKIнови [re: Black]  
АвторBlack (Нерегистриран)
Публикувано28.09.00 17:06



Blagodaria vi che pravite diskusiata tolkowa interesna.



Тема Отг: и аз благодаря,нови [re: Black]  
Авторброд (Нерегистриран)
Публикувано28.09.00 19:37



беше приятно.:-)))



Тема Отг: za nadejdataнови [re: Black]  
Авторaustin (Нерегистриран)
Публикувано29.09.00 09:34



Ми да ти кажа честно когато става въпрос за щастието не виждам какво му е лошото да е достигната цел.Така имаш възможност да се съсредоточиш върху всички останали цели които гониш-професионални,лични и тн.Когато си щастлив не си ли по-добър във всичко което правиш?И успехите само допълват пъзела на щастието



Тема Отг: za nadejdataнови [re: Black]  
Авторaustin (Нерегистриран)
Публикувано29.09.00 09:37



Така е приятелю,за това едни намират щастието където други намират само болка...А да рискува всичко е способен само онзи които не е заслужил всичко което има.И безумците



Тема My plesure !!!нови [re: Black]  
Авторaustin (Нерегистриран)
Публикувано29.09.00 09:39



За нас е удоволствие :)))



Тема Отг: Bedstwieнови [re: Black]  
Авторaustin (Нерегистриран)
Публикувано29.09.00 09:44



Момчета,може ли да ви питам нещо?И аз бях като вас,и-нета ни сварзваше много време.И когато се върна за да се ожениме,само за месец разбрахме че вече сме други хора .И тези променените въпреки желанието си и онова което и да днес е у нас не могат да се заедно.И има само болка



Тема Отг: za nadejdataнови [re: austin]  
АвторBlack (Нерегистриран)
Публикувано29.09.00 09:47



Goworia za shtastie w smisal kato cialo. Otdelna postignata cel moje da ti nosi shtastie, no towa ne oznachawa che si shtastliw.
A za towa che kogato si shtastliw dali ne si po-dobar wyw wsichko koeto pravish : Emi tuk se poluchava neshto ot sorta : Koe e parwoto? Kokoshkata ili iaiceto? :)))) Zashtoto e verno che stawash po-dobar, no towa shtastie nali samoto TO idwa ot postignati celi! :))))))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.