Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:17 19.06.24 
Култура и изкуство
   >> Поезия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Отг: Bedstwieнови [re: Bedstvie]  
Авторdraskatch))) e fem (Нерегистриран)
Публикувано27.09.00 14:19



ima i veseli stihove.....
no tajnoto nastroenie e izvor na po-golyamo vdahnovenie...



Тема Отг: Bedstwieнови [re: draskatch))) e fem]  
АвторBedstvie (Нерегистриран)
Публикувано27.09.00 14:31



Taka e. Chudno mi e, kak li im se otraziava na poetite izlivaneto na bolkata pod formata na stihove. Dali im stava po-dobre?



Тема Draskachнови [re: draskatch)))]  
АвторBlack (Нерегистриран)
Публикувано27.09.00 18:16



Razbira se che i az se boria. I to nai-vecje sys sebe si! Ne kazwam che dumite ne sa verni, az sashto se rakovodia ot tiah! Iskam prosto da kaja che ima i sluchai kogato si ostawat prosto gramki slova. I tezi sluchai ne sa malko. Zashtoto ima mnogo hora koito niama za kakwo da jiveat. Pitash se koi sa li ? Emi naprimer wij kakwo stawa s Sumalia ... tam horata se rajdat obrecheni. Idi i im kaji na tiah che si struwa da se jivee.
Ima mnogo neshta koito se gubiat zavinagi. Vremeto e dostatachen primer.



Тема Отг: Bedstwieнови [re: draskatch))) e fem]  
АвторBlack (Нерегистриран)
Публикувано27.09.00 18:18



Mnogo viarno !!!



Тема Отг: Bedstwieнови [re: Bedstvie]  
АвторBlack (Нерегистриран)
Публикувано27.09.00 18:19



Waprosa da li sam naistina poet e mnogo sporen ... inache shtiah da ti otgoworia kak e pri men!




Тема Може ,моженови [re: draskatch)))]  
Авторaustin (Нерегистриран)
Публикувано27.09.00 18:22



Но човек когато губи не знае какво печели нали?Та нали след края на всяка любов се отваря място за нова.Това са нови емоции,срещи,преживявания.Е разбира се и възможност за нови разочарования но...Абе Ицето Стоичков е казал една умна приказка-"Който играе-пичели..."Ако не пробваш със сигурност няма да спечелиш.Иначе винаги има шанс



Тема Отг: Може ,моженови [re: austin]  
АвторBlack (Нерегистриран)
Публикувано27.09.00 18:31



Tocho tezi dumi mnogo mrazia. Che vinagi ima shans . Towa e lajliwa nadejda. Za men nadejdata e nai-dwulichnata .... jena .... Poniakoga vodi do welichestweni warhowe, drug pat do nevijdani padenia.



Тема Отг: Може ,моженови [re: Black]  
Авторaustin (Нерегистриран)
Публикувано27.09.00 18:55



Ми кво му е лошото? Аз пък предпочитам така отколкото всичко да ми е равно.Е няма спадове но няма и върхове.Не може да искаш 6 от тотото а да не си пускаш фишчето :)))



Тема Отг: Bedstwieнови [re: Bedstvie]  
Авторaustin (Нерегистриран)
Публикувано27.09.00 19:03



На мен винаги ми е олеквало.Баси как скромно се изкарах поет :)))



Тема Отг: Bedstwieнови [re: Black]  
Авторdraskatch))) (Нерегистриран)
Публикувано27.09.00 21:32



e, na men kato na draskatch ne samo, 4e mi olekva, no i mi dava energiya 2 sedmizi sled tva da se podigravam s jivota...izvod ot li4en opit:draskaneto pomaga. ne e nujno da e stihopletstvo, moje i samo draskane. dali s nokti 6e si derete kojata ili 6e dra6ite po lista, si ostava va6 izbor-)))))))))))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.