Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:11 10.06.24 
Култура и изкуство
   >> Поезия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Еротиканови  
Автор Jack-in-Shadow(s) ()
Публикувано30.08.00 02:02



Моите устни нещо прошепват на твойте гърди - нежни и бели - тихичко, тихо: може би малка забравена истина. Твоите устни нещо отвръщат в сумрака на моите; нещо отвръщат им - топли, желаещи - може би тихо повторен въпрос. И твоето тяло, странно отслабено, свлича се с моето: изгубени там, откъдето израстваме. ... И на земята бедрата ти стават самата Земя, а аз съм Небе, обгърнало с тяло самата Земя: в движенията наши пулсира животът - пулсира смъртта - пулсира Животът в кръга на телата ни. И в своята мъничка, мъничка смърт, когато политаш - политаш нанякъде - нокти забиваш във рамената ми за да не паднеш, Дете?

Тема Jack,нови [re: Jack-in-Shadow(s)]  
Автор De_Vill е пиллл ... ()
Публикувано30.08.00 02:05



...мразя те, мразя те, мразя те, искам да умреш.

Тема Lele!нови [re: Jack-in-Shadow(s)]  
Автор Tia ()
Публикувано30.08.00 08:44



Miraj li e tova ili sanuvam... iska mi se da te vkusia. Da otpivam ot tvoeto tialo, da go chustvam v men da gori. Samo za mig, samo ti.

Тема Еротиканови [re: Jack-in-Shadow(s)]  
Автор Annabelle Lee ()
Публикувано30.08.00 09:41



:))))))Prelest, Jack!

Тема :-)нови [re: Jack-in-Shadow(s)]  
Автор Craze ()
Публикувано30.08.00 11:12



nice, nice, nice ....!!!никога не ти е липсвала образност Джак .. :-)

Тема Мразя талантливи, Джак!нови [re: Craze]  
Автор зу ()
Публикувано30.08.00 13:04



;о))))

Тема ммм..нови [re: Jack-in-Shadow(s)]  
Автор въпроса ()
Публикувано30.08.00 20:47



образно, да ;) но стилът е еднообразен. знам, и на мене ми допадат тези сценки, но не може ли малко да разнообразиш репертоара си? ПС. да не се обидиш, по случайност?!

Тема Еротиканови [re: Jack-in-Shadow(s)]  
Автор Taiss ()
Публикувано30.08.00 21:07



Az sym bezmylvna... Tolkova malka i iskam da te slusham. Nebe. De__Vill mrazi neshto, njakogo... Pulsira v men i tyrsi imeto ti. Ne znam kakvo e, no e silno.

Тема Anabell,нови [re: Annabelle Lee]  
Автор jack... ()
Публикувано30.08.00 21:41



shte mi se naistina da mojeh da znam dali ti e haresalo tova ili pak ironizirash. Ne 4e ironiqta ne e polezna. Ili kritikata. Prosto malko boli.

Тема I az, Zu!нови [re: зу]  
Автор jack... ()
Публикувано30.08.00 21:42



:)))


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.