Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:35 28.04.24 
Култура и изкуство
   >> Поезия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема няква идиотщина;-)  
Автор FIGHTER ()
Публикувано12.08.00 00:10



Обичам те...обичам ,когато говориш с мен за глупави,безсмислени неща,защото не знаеш какво да ми кажеш. Обичам те...обичам ,когато видя ника ти ,изписан на екрана с онзи невероятен цвят..който ти правиш невероятен Обичам те...обичам,когато изговаряш името ми или изписваш ника ми,това ме разтапя Обичам те...обичам да мисля за теб и чувството,че не мога да те прегърна,ме подлудява Обичам те...обичам да съм близо до теб и безразличието ти ме убива бавно Обичам те...обичам да узнавам ,че има поне 1 минута ,в която си мислил за мен Обичам те... обичам те ,въпреки всичко ПРОДЪЛЖАВАМ да те обичам адски много,както никой друг Обичам те...обичам те,а искам да те мразя,но не мога,защото те обичам

Тема няква идиотщина;-)нови [re: FIGHTER]  
Автор SUNNY ()
Публикувано13.08.00 22:18



ХЕХЕ! АЗ НЕ БИХ ГО НАРЕКЛА ИДИОТЩИНА! ЗА ДУМИ НАПИСАНИ ОТ МОМЧЕ Е ДОСТА ДОБРЕ!!!!!!!! ДОСТА СИ ДОБЪР!!!!!!!!!!

Тема При това КРЪГЛА :о)нови [re: FIGHTER]  
Автор Ясен *<;о) ()
Публикувано14.08.00 13:55



Не бе, майтап. Силни чувства, пък и не са трагични!:) Радвай им се!... Докато можеш!:) Или докато реалността не развърти меча си...

Тема А на бас...нови [re: SUNNY]  
Автор Ясен *<;о) ()
Публикувано14.08.00 13:57



... че не си познала пола! ;o)

Тема Oleleнови [re: Ясен *<;о)]  
Автор Lost^Soul ()
Публикувано14.08.00 17:48



Abe egati glupostite(tva e nekostruktivna kritika) Is that enough?

Тема Oleleнови [re: FIGHTER]  
Автор maia ()
Публикувано20.08.00 20:37



Гот е

Тема Komentarнови [re: maia]  
Автор FIGHTER ()
Публикувано22.08.00 16:04



znam,4e e idiot6tina ,ako ne be6e,nqma6e da go kazwam,nali?;-) prosto edno momentno nastroenir na izrazqwane na 4uwstwata;-) Qsen,move da ne mi wadi6 kirliwite rizi na pokaz!

Тема Komentarнови [re: FIGHTER]  
Автор kitty ()
Публикувано01.09.00 16:40



abe momentno, koi se opitvash da zabludish?

Тема Komentarнови [re: kitty]  
Автор FIGHTER ()
Публикувано02.09.00 14:00



ъъъъ...никого!ама се сети начи!точно ти не ми тряаш в тоя клуб ся!


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.