Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:07 18.05.24 
Култура и изкуство
   >> Поезия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Ще я убия...нови  
Автор Taiss ()
Публикувано05.08.00 14:43



Ще я убия - тази циганка неверна! Ще я разпъна - както мене тя. Ще я измъчвм дълго (много дълго) и от страданието нейно ще крещя. Ще и задавам огнени въпроси, които да я парят нощ и ден. Ще я прегръщам, ще я промушвам - както тя направи с мен. Когато плаче - ще я утешавам. Измамен мир ще й даря насън. А после? - С удари ще я свестявам, ще я поливам с черната й кръв. Край смъртния й одър ще будувам, ще стискам трескавата и ръка. С изстиването й сълзите ми ще спират, защото аз ще я убия - Нея… Любовта…

Тема Ще я убия...нови [re: Taiss]  
Автор nightfall ()
Публикувано05.08.00 19:35



v takiva edni momenti cialoto jelanie za ubiistvo samo se prevrysta v otkysvane na par4e ot teb i vplitaneto mu v dumi-izkustvo.... a za zakanite 4e naistina si se zasilila da ia trepesh....ima edna pogovorka na ote4estven frront-"ne se gasi tui sto ne gasne", i edna na diado mi -"iazyk za baruta" niamam vreme (i pari za da vidia drugite vi nesta ,prosto tova beshe pyrvoto...)

Тема Не мога да повярвам!!!нови [re: nightfall]  
Автор Taiss ()
Публикувано05.08.00 21:16



:-)) Много се радвам! Най-вече на свечеряване :-) И пак да дойдеш!

Тема Ще я убия...нови [re: Taiss]  
Автор Дзвер1 ()
Публикувано06.08.00 12:47



Това ме впечатли... "....Когато плаче - ще я утешавам. Измамен мир ще й даря насън. А после? - С удари ще я свестявам, ще я поливам с черната й кръв...." Абе направо си е яко цялото.

Тема Ще я убия...нови [re: Taiss]  
Автор Jack... ()
Публикувано06.08.00 13:02



Hm! Shte mi e my4no za cigankata. :( Eh, Taiss - 4udq se ne moje li tvorecyt da syzdava bez prisystvieto na smyrtta? Ne ???

Тема Не мога да повярвам!!!нови [re: Taiss]  
Автор Jack... ()
Публикувано06.08.00 13:05



I az ne moga... Aide - aide: Vij kakvo isko4i ot senkite pak, Taiss:))) "kyde go 4ukash, kyde se puka" - ako nali shte si govorim sys dqdovi pogovorki...:PPP :) Abe, Nightfall, govedce takova, ti zashto ne pishesh, be!?

Тема Ще я убия...нови [re: Jack...]  
Автор Jack... ()
Публикувано06.08.00 13:54



- i - tolkova li te my4i, 4e da q ubivash, taq ciganka:)

Тема Ще я убия...нови [re: Jack...]  
Автор Дзвер1 ()
Публикувано06.08.00 14:02



Абе остави циганката на мира, бе човек! Тук любов умира, ти за една циганка!

Тема Ще я убия...нови [re: Taiss]  
Автор Poaro ()
Публикувано06.08.00 15:25



Тоя път Taiss уби и мен по погрешка;) Мнооооогоооо е добро!

Тема Ще я убия...нови [re: Poaro]  
Автор De_vill ()
Публикувано06.08.00 16:27



Aham. I az tyi dumam:)


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.