Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:25 08.06.24 
Култура и изкуство
   >> Поезия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Shhhhhhhhhh!нови [re: Taiss]  
Автор Jack... ()
Публикувано11.08.00 16:51



.... ne me podhlyzvai tyi, momi4e...

Тема Отг: Ще я убия...нови [re: Taiss]  
Авторедна вещица (Нерегистриран)
Публикувано21.11.00 17:39



реших да го поизтупам от прахта



Тема Отг: Ще я убия...нови [re: една вещица]  
АвторАлергична (Нерегистриран)
Публикувано21.11.00 20:36



я, какви неща сте писали, ама са много прашни, за да ги чета



Тема Отг: Ще я убия...нови [re: една вещица]  
Авторброд (Нерегистриран)
Публикувано21.11.00 22:44



Видя ли?

Като се ровиш по прашния таван...

Хванаха те по паяжинките по кичурите над очите ти...



Бе, това май не е за вещици работа, а? :-)



Тема Отг: А ти, Taiss, напразно,нови [re: Taiss]  
Авторброд (Нерегистриран)
Публикувано22.11.00 00:20



Няма да можеш да убиеш любовта...

Не можеш да се убиеш, Taiss...



Тема Благодаря ти,нови [re: една вещица]  
Авторзу (Нерегистриран)
Публикувано22.11.00 09:06



че го измъкна.
Невероятно ми се струва, че всички реагират сякаш тук е клуб "Любов" и се нищят любовни болежки. Май хората не ги интересува кое как е написано, Стига да се говори за любов. А тук все пак е друг клуб, с други цели...

Никой не се сеща да каже, че е прекрасно като текст, че думите са натоварени дори с повече емоция, отколкото носят сами по себе си, че всеки обособен образ е ярък и равностоен на останалите, че няма спадове и това не се дължи единствено на краткостта, а на някакво особено, осветено отвътре вдъхновение. Че няма диспропорция в линиите, че лутането е предадено пестеливо, без излишни залитания, от което звучи още по-искрено.

Таис, жасно съжалявам, че скоро не си писала, или поне не с този ник. Преди следях всичко написано от теб, макар че не винаги реагирах. Ако си тук някъде - направи ми подарък. Хайде! §о)))))



Тема Отг: Ще я убия...нови [re: брод]  
Авторедна вещица (Нерегистриран)
Публикувано22.11.00 20:41



въх! мари майка! така е като не съм алергична;))

а ти как си?



Тема моля, моля зунови [re: зу]  
Авторедна вещица (Нерегистриран)
Публикувано22.11.00 20:47



този твой интелектуализъм направо ми взе здравето;)))))

все ми се струва, че ми се иска да те познавам - дали ми се струва?във всеки случай си ми много симпатична, дааааааа;))))



Тема Отг: Ще я убия...нови [re: една вещица]  
Авторброд (Нерегистриран)
Публикувано23.11.00 08:58



аз
май
съм
настинал...





Тема Защо интелектуализъм? нови [re: една вещица]  
Авторзу (Нерегистриран)
Публикувано23.11.00 09:24



Не мисля, че да дам мнение по нещо, което е писано НЕ САМО за да сподели някакво чувство, е нормално. Нали хората тук затова правят литературни опити, за да чуят какво мислят другите за НАЧИНА им на писане?
Може би е прозвучало малко сухо, но наистина ми докривя, че повечето се ровят само в емоцията. Че то така всяка книга загубва смисъла си и се превръща в емоционално мрънкане или клюка.

Де да знам, май наистина ми е по-интересно да се заглеждам във формата. Така де, откъде накъде пищещият човек е длъжен непременно да казва какво наистина чувства? Ами въображението, измислицата, създаването на нереален свят - на боклука ли да ги изхвърлим? :о)))))))

Е, извинявам се ако съм подразнила някого, но животът си е живот, а литературата - литература. И стига с тоя соцреализъм - "литературата е отражение на действителността". Таратанци! Сухи догми от миналото... ;о)))))))))))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.