Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:25 08.06.24 
Култура и изкуство
   >> Поезия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Ще я убия...нови [re: Taiss]  
Автор maia ()
Публикувано06.08.00 17:29



Men me kefi! A puk drugite da govoriat kvot si shtat!!!!!!!!!

Тема Ще я убия...нови [re: Дзвер1]  
Автор Taiss ()
Публикувано06.08.00 23:45



Това си е направо като потупване по рамото :-)

Тема Спомняш ли си?нови [re: Jack...]  
Автор Taiss ()
Публикувано06.08.00 23:50



"Бялата птица на моето желание кацна на лявото ми рамо... ...Черната птица на моето желание кацна на дясното ми рамо." Разбираш ли - едната отлита напред, а другата - назад. Контрастни, в различни посоки, НО! - съществуващи. Смъртта обича подобни ситуации. Или поне - така ми е казвала :-)

Тема Ех, Поаро...нови [re: Poaro]  
Автор Taiss ()
Публикувано06.08.00 23:55



И тебе ли? Аз искам само Нея... Казвала ли съм ти някога, че ми приличаш на един много добър дух??? :-)

Тема Ще я убия...нови [re: maia]  
Автор Taiss ()
Публикувано06.08.00 23:57



О, Мая!!! Или: О, Майа!!! Твоето мнение ме трогна... :-)

Тема Помниш ли как ти предсказах това?нови [re: Taiss]  
Автор циганската вещица ()
Публикувано07.08.00 01:32



Помниш ли как дълго, дълго се смя? Помниш ли как ми подхвърли пари? Помниш ли как ми каза: Не вярвам на твоите лъжи! Помниш ли как дойде пак при мен? Нож в ръката ти блестеше смутен. Помниш ли как го целунах с разцепен език? Помниш ли как го помилвах с коси? Помниш ли как ми го даде на мен? Помниш ли как те промуших, както ти правеше с мен? Помниш ли как повярва на всяка от моите лъжи? Помниш ли как след това те разпънах на кръст? Помниш ли как те измъчвах до смърт? Помниш ли как пиех твоите сълзи? Помниш ли как накрая ти ме уби? Помниш ли как направи ми гроб? Помниш ли как върху него рида? Помниш ли как дълго ти ми мълвя: Мъртва, навеки, навеки си ти! Как ще живея без твоите лъжи? Как ще заспивам без твоите коси? Кой ще разпъвам вечер на кръст? Кой ще измъчвам сутрин до смърт? Кой ще пие моите сълзи? Кой ще повярва на всяка от моите лъжи? ;))))))))

Тема Neverojatna si!!!нови [re: циганската вещица]  
Автор Taiss ()
Публикувано07.08.00 10:34



Taka stava s Neja. No az sym malka i nishto ne razbiram ot Ljubov. Opitvam se da i natrija nosa i sled tova se chudja zashto me boli moja... Takiva edni... ciganski...

Тема Ще я убия...нови [re: Taiss]  
Автор mihail ()
Публикувано07.08.00 11:28



mnogo se chudih dali tova e poezia tova mai ne e poezia a predshestvenika i moje bi spazum niakade vutre koito ne e edinichen ama e super:))

Тема Ех, Поаро...нови [re: Taiss]  
Автор Poaro ()
Публикувано07.08.00 12:27



Не,но има нещо вярно...аз съм добрата фея Поарита;)

Тема невероятна си ти, мила:)нови [re: Taiss]  
Автор циганската вещица ()
Публикувано07.08.00 12:36



наистина харесвам нещата, които пишеш


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.