Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:49 02.07.24 
Култура и изкуство
   >> Поезия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Не, не - много е просто:нови [re: a Lady]  
Автор Brotherblues ()
Публикувано01.08.00 12:54



блусът е заради музиката.... Мъди Уотърс, Бо Дидли, Стиви Рей Воон....такива неща:))))) Не! Не означава с други думи... Нито пък си падам по смешните цигари. Струва ми се, че изглаждат мозъка. Нищо, че няма привикване към тях.

Тема Детето в меннови [re: Brotherblues]  
Автор Craze ()
Публикувано01.08.00 12:55



е вечна мечтателка, неизлечим случай и трудно умира ... :-)) Всеки има свое становище, и докъто не се убедя, че любов няма ще вярвам в нея.

Тема Как какво?нови [re: Brotherblues]  
Автор a Lady ()
Публикувано01.08.00 12:56



Ами грацията е елемент на красотата! Гразията в извивките и багрите, вьв всичко ;-)))

Тема Дано не страдаш много, дете!нови [re: Craze]  
Автор Brotherblues ()
Публикувано01.08.00 12:58



Пожелавам ти да я срещнеш, независимо от всичко!

Тема не вярвам в търпението,нови [re: Craze]  
Автор Джайна,като роза без трън ()
Публикувано01.08.00 12:59



вярвам в очите, които виждат само мен,,,,,,не вярвам във вярата, вярвам само в сляпото доверие,,,,,не вярвам в нежността, вярвам само в шепота на кръвта,,,,,,не вярвам в обичта, вярвам само в ръцете, които ме карат да забравя в какво вярвам:)))

Тема Знам за музиката ;-)))нови [re: Brotherblues]  
Автор a Lady ()
Публикувано01.08.00 13:01



Майтап беше. ;-))) Нали ти казах, че сме стари познайници ;-)))) А за дрогата, в каквато и да е форма, не я приемам. Тя не само изглажда мозька, а разбива всичко!!! ;-))))

Тема А аз се чудех досега,нови [re: a Lady]  
Автор Brotherblues ()
Публикувано01.08.00 13:01



защо толкова ми харесват дъгата, конете , дългите коси и цветните мъниста:))))))

Тема мехехенови [re: Brotherblues]  
Автор л. ()
Публикувано01.08.00 13:02



не ще да е само срам :) и нещо друго ще да е ... не си признавай обаче :) хубав ден от мен!

Тема Благодаря ...нови [re: Brotherblues]  
Автор Craze ()
Публикувано01.08.00 13:04



А на теб какво да ти пожелая ? Може би да се научиш как да караш розите да цъфтят.

Тема Т'ва е дълга тема...нови [re: a Lady]  
Автор Brotherblues ()
Публикувано01.08.00 13:05



Не ми се говори за или против дрогата... просто подхвърлих това за канабиса - 'де да знам що?! Иначе да пази Господ децата ни и нас!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.