Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:54 02.07.24 
Култура и изкуство
   >> Поезия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Младостта си отива-М.Белчевнови  
Автор Очезар ()
Публикувано26.05.00 15:52



Мла[Am]достта си отива и е я[E]сно това[Am] не от бе[A]лите жички по мо[Dm]йта глава, не от си[E]тната мрежа край мо[F]ите очи. Младостта[Am] си отива, [E]туй по всичко личи[Am]. Всеки о[Am]сем цигари съкра[E]щават със ча[Am]с отреде[A]ната възраст на все[Dm]ки от нас, ако па[E]зя диета и спорту[F]вам през ден ще се чу[Am]вствам, разбира се [E]сто на сто подмладе[Am]н. [A7] Младостта[Dm] си отива, ала не[G7] от това и каква[C] съпротива да ока[F]жа, каква. Младостта[E] си отива, боже мо[E7]й, не върви, да нага[Am]зя отново посред мо[A7]рски треви, да разтво[Dm]ря пак шепи и да ви[G7]дя във тях как искри[C] сред тревата златен лу[F]нния прах. Младостта[E] си отива преме[E7]тнала сак, в стари джи[Am]нси обута до крайпъ[A7]тния знак. С ръка[F] неизменно в безпаричния джоб, хей, хе[C]й… Младостта[F] си отива на един автостоп, хей, хе[C]й… Младостта[E7] си отива, ето хло[E]пва врата пред разу[Am]мния довод за всички неща, за вси[E7]чки неща, вси[F]чки неща . . . <1/2up> Младостта[Am] си отива, ах, как по[E]мня това[Am], уволне[A]на си тръгва, но с го[Dm]рда глава, с уста[E] си подсвирква, не погле[F]жда назад, не и пу[Am]ка от нищо [E]пред смълчания свя[Am]т. [A7] Младостта[Dm] си отива, пие ча[G7]ша коняк, незако[C]нно щастлива край Бурга[F]ския бряг. Смуте[E]на от ласки, цяла в пя[F]сък и сол, младостта[Am] cи отива с песничка[A7] в Си бемол. |:Младостта[Dm] си отива и дори[G7] без тъга, няма да[C]же емоции накъ[F]де, докога. Може би[E] дотогава, докога[F]то умрем, младостта[Am] си отива не съвсе[A7]м, не съвсем.:| (в оригиналния вариант песента е с 3 тона и 1/2 по-ниска, т.е. започва от Em)

Тема Ти си много як пич!нови [re: Очезар]  
Автор един брадат ()
Публикувано26.05.00 15:54



мда:)

Тема Ами просто.....нови [re: един брадат]  
Автор Очезар ()
Публикувано26.05.00 16:14



обичам музиката в която откривам и поезия.

Тема Значи обичаме едно и същонови [re: Очезар]  
Автор един брадат ()
Публикувано26.05.00 16:20



Много ми е драго!

Тема И на мененови [re: един брадат]  
Автор Очезар ()
Публикувано26.05.00 16:30



Все пак сме малко рокаджиите.

Тема Видях и онази страницанови [re: Очезар]  
Автор един брадат ()
Публикувано26.05.00 16:33



Идеята е много добра:) И така - аз наистина ще бъда с дете втори клас(син), наистина съм с дълга под раменете коса(все още я имам) и с черна фанелка (зависи коя ще облека - аз имам предимно черни фанелки, а пък сега в петък следобед не ми се мисли за такива неща)...Казвам се Здравко - така че ако наистина се появиш там - обади се, ако ме познаеш:)Ще пием по бира!

Тема Аз съмнови [re: един брадат]  
Автор Очезар ()
Публикувано26.05.00 16:47



със сини дънки/то кой ли няма да е/,но незнам каква фанелка ще облека .Ще бъда с една група стари рокаджии с дълги коси.Мойта е права и се казвам ,абе там ще ти кажа и ще пием не само по една бира.А то всъшност в колко часа започва.

Тема Хаааа!!!нови [re: Очезар]  
Автор Deny ()
Публикувано26.05.00 17:32



Гледай как се надушват краставите магарета!!!! ОЧЗ, Здравец, да си изкарате готино, ей! :))

Тема бадатия‚ искамнови [re: един брадат]  
Автор мустаката мишка с опашка ()
Публикувано27.05.00 11:22



да ти пусна в ушите едни музики с поезия! непременно и скоро!

Тема хайде де:)нови [re: мустаката мишка с оп]  
Автор един брадат ()
Публикувано29.05.00 10:32



Очаквам включване!:)


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.