Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:58 16.06.24 
Култура и изкуство
   >> Поезия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Стих 1, книга 1, том 1- недовършен  
Автор поетеса ()
Публикувано22.05.00 22:38



Искам аз да те оближа и на шиш да те нанижа, после да те изпека и накрая ще те изяда! Имам аз мерак голям вярвай ми не ме е срам днес пред всички ще го кажа ти си моята ............ а , де! за последната дума не се сетих, който има идея нека да каже

Тема Стих 1, книга 1, том 1- недовършеннови [re: поетеса]  
Автор forgotten ()
Публикувано23.05.00 21:38



prokazaaaaaa:)))))

Тема Стих 1, книга 1, том 1- недовършеннови [re: поетеса]  
Автор +++*+++ ()
Публикувано24.05.00 00:17



Dymichkata "nagrada" ne zvuchi zle,no se gubi malko ot smisala.

Тема Стих 1, книга 1, том 1- недовършеннови [re: поетеса]  
Автор former Irish king with a harp ()
Публикувано24.05.00 15:50



............omraza

Тема Стих 1, книга 1, том 1- недовършеннови [re: поетеса]  
Автор НеОНеЛ ()
Публикувано24.05.00 17:19



ти си мойта манджа блажна

Тема Стих 1, книга 1, том 1- недовършеннови [re: НеОНеЛ]  
Автор Джайна ()
Публикувано24.05.00 18:16



ето това е: ти си моята луканка пикантна като нощ в Казабланка ти си моят серфилат, а аз съм твоят верен козунак искам ти да ме омесиш и с любов да ме размесиш, после да ме опечеш най накрая да ме изядеш

Тема Стих 1, книга 1, том 1- недовършеннови [re: Джайна]  
Автор НеОНеЛ ()
Публикувано25.05.00 03:41



кво е тва серфилат? такава дума нема‚ джайна с раирана пижайма. може би си мислела за сарфалад – нещо от месо‚ в черво‚ а не бурканче мармалад? думите са буци от звуци.

Тема Стих 1, книга 1, том 1- недовършеннови [re: НеОНеЛ]  
Автор Джайна ()
Публикувано25.05.00 10:32



то пък сакън ако не ме поправиш, серфилат си е серфилат, а сарфалад си е сарфалад. Ма- ха- ха! буците са думи от звуци

Тема Стих 1, книга 1, том 1- недовършеннови [re: Джайна]  
Автор НеОНеЛ ()
Публикувано25.05.00 11:46



вярно е‚ джайна‚ с пола от листа! твойта пижайма вече заспа ден е навън и‚ повярвай ми‚ светъл дай да посипем серфулана с пепел и да погледнем дали не вали? дъжд от обувки‚ дъжд от мечти дъжд от бонбонени книжки и печки и от саламчета малки на клечки? можем да вземем елхови цветчета и да сплетем от тях нежни венчета после‚ когато срещнем прасе ще го научим да пее: до! ре! песен на буци от думени звуци

Тема Стих 1, книга 1, том 1- недовършеннови [re: НеОНеЛ]  
Автор Джайна ()
Публикувано25.05.00 12:08



Права си, мила, даже и седнала. Права си даже когат си полегнала. Туй за прасето загря ми сърцето хайде да спретнем с теб чевермето!


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.