Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:39 09.06.24 
Култура и изкуство
   >> Поезия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ех - тези хиподили:)нови  
Автор Brotherblues ()
Публикувано18.05.00 13:21



да се бяха сетили да вкарат всичко в еднатема ли - що ли?

Тема ех - тези хиподили:)нови [re: Brotherblues]  
Автор Dream ()
Публикувано18.05.00 14:50



Няма значение, и така ги бива. Вярно, отнема доста време докато прочетеш всички, но мисля, че си заслужават. Това са неща, които чета за пръв път на български, от наши поети. Толкова шокиращи, толкова необичайни... Някой може да ги нарече перверзни, просташки, ненормални или бог знае как. Но под повърхността прозира голямата поезия, поне аз я виждам. Браво на младите!

Тема ех - тези хиподили:)нови [re: Dream]  
Автор Deny ()
Публикувано18.05.00 15:29



Глупости, човече!!!! Чуй се кви ги дрънкаш: "... голямата поезия..." - ала-бала !! :))) Тва си е просто за кеф, за купон да става!

Тема ех - тези хиподили:)нови [re: Brotherblues]  
Автор Dream ()
Публикувано18.05.00 16:00



че кой е казал, че голямата поезия е само онази, с "приличните" думички... Толкова големи поети са писали и по-шокиращи неща... Аз казах само, че за пръв път чета подобно нещо и на български. А че са голяма поезия - не всичките, но поне 3-4... това си е неоспорим факт. Да, чета си ги за кеф.... но кой знае защо, направо ме хващат за сърцето....някои....а уж са просташки....:)))))))) Нали, Дени :)))))

Тема Дрииииииииииииииииим!нови [re: Dream]  
Автор Deny ()
Публикувано18.05.00 19:55



За пръв път четеш подобно нещо на български???? Ти си по-изостанал и от мене, бе!!!! :))) Добре де, не си ли чувал, например, текстовете на Контрол, на Холера, на Термус, наааа... на кой още?... - на Джандема, на... абе, има много такива групи!!! Ето ти, например, една варненска група, която се казва "Релси и Грес" и е в състав: Димитър Димитров - башвокал, турбовокал, соляща китара Милен Чакъров - ударни (барабани, перкушън, тъпани), отговаря за цензурата, снабдява с пиене Александър Макелов - бас, бас-бас, бас-бас-бас ( басист ) Боян Георгиев - хармоника, дайре, тенекии, гракингвокал От първата им касета: "ЧИСТАТА касета": ЛОШОЩЕ50БЛУЗС Имам базука и лошо настроение, Имам базука и лошо настроение! Имам бутилка, булдозер, базука И особено мнение. Още 50, още 50, оооще 50, Оощщщеее50, ееееее50, 50!!!!! Не съм лош човек, но имам Настроение: плюс бутилка, базука и особено мнение… БЛУСС № 40 (посветен на варненския автобус № 40, който води до грабищата) там дърветата са направо тлъсти, там тревата е много гъста, там хем е тихо, хем пеят птици ( пеят блусове ) да, там лесно се стига - само попитай, само опитай, там никога, никога не си самичък, там има цветенца и си обичан… о, блус за автобус № 40 редовен и точен бързо пристигаш! Там само по някога студенти-медици Изравят трупове и дълго се учат, Но само по някога и са любезни Момчетата ( пеят блусове ). О, сочен блус за автобус № 40 Редовен и точен Прясно пристигаш. ПЕСЕН РАЗЧИТАЩА НА МРЪСНОТО ПОДСЪЗНАНИЕ Може да обичаш раци, Може да обичаш сом, Може да обичаш в каца, Може да обичаш на балкон, Може да обичаш свинско, Може да обичаш и овце, Може да обичаш всичко на света, Но бъди: ОТРИЦАТЕЛЕН! ….. уф! Не ми се преписва повече! Писна ми и ме мързи сега!!! Ама да ти кажа, Дрийм, срамота е, ако не си чел нещо на Димитър Воев!!!! Името говори ли ти нещо????

Тема Дрииииииииииииииииим!нови [re: Deny]  
Автор Жоро ()
Публикувано18.05.00 20:55



Явно и аз съм от изостаналите!;))

Тема Дени, мила [re: Brotherblues]  
Автор Dream ()
Публикувано19.05.00 08:29



Ами, не, не съм чела. Признавам си честно. И ме е срам от този пропуск. Благодаря ти, Дени за щедрата душа и това, че осветляваш нас, непосветените. като намериш време ще напишеш ли още нещо? Хайде, мила. Нещо ТВОЕ.


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.